שלום לכולם . הצטרפתי

שלום לכולם הצטרפתי אליכם לפה משפל המדרגה . מתוך רגעי משבר. אז ככה ... אני בעלת עודף משקל רציני, ועכשיו גם התחילו תופעות של פגיעה בבריאותי - שילוב של יתר לחץ דם , סוכר , אנמיה , בצקות , מחסור בברזל ובויטמין B12 - כל אלו יוצרים לי מועקה נפשית גדולה ביותר בנוסף לכובד האמיתי שאותו אני סוחבת . יודעת בתוכי תוכי שאני צריכה לרזות בדחיפות - אבל משום מה כח הרצון שואף לאפס. והיום - מתוך רגע של משבר - של הרגשה שהנה אני מתפרקת - ראיתי אתכם והחלטתי להצטרף. אולי אתם תתנו לי דחיפה קטנה לכח הרצון . אולי עצות שלכם יתמכו ויעזרו... מקווה שנהנה ביחד אחד מהשני ושזה יהיה מועיל לכולנו אנה

ערב טוב אנה, בואי ונעשה קצת סדר

לפני הכל טפלי בדחיפות בבריאותך - חוסר דם ניתן לטיפול תרופתי יעיל. לגבי לחץ דם תנסי להחליף שומנים מהחי לשומנים מהצומח, ולאחר מספר שבועות שבריאותך תשתפר תתחילי לטפל בעודף המשקל. אנו פה נעזור לך בכל שאלה או בעיה.

שלום אנה. בראש ובראשונה עליך לטפל כמובן בבעיותיך הרפואיות.

עליך לקבל ויטמינים וברזל. יש אנשים שגופם לא סופג ויטמין B12 מאוכל והם צריכים לקבל אותו בזריקות. ברזל נספג בגוף טוב יותר בנוכחות של ויטמין C. שילוב של תרופות, תוספי מזון, דיאטה ופעילות גופנית יעלו אותך על המסלול. לבריאות.

כנרא שלא הבנתם ...

ויטמינים - התחלתי לקחת . תרופות - הרופא טוען שהכל תוצאה של עודף משקל . והרי זו בדיוק הבעיה - איך עושים דיאטה ופעילות גופנית כשכח הרצון הוא אפס???

ערב טוב אנה, בואי ונעשה קצת סדר

לפני הכל טפלי בדחיפות בבריאותך - חוסר דם ניתן לטיפול תרופתי יעיל. לגבי לחץ דם תנסי להחליף שומנים מהחי לשומנים מהצומח, ולאחר מספר שבועות שבריאותך תשתפר תתחילי לטפל בעודף המשקל. אנו פה נעזור לך בכל שאלה או בעיה.

אנחנו נטפל במצב רוח ורופא ודיאטנית יטפלו בצד הבריאותי

אנה, חלק מהסיפטומים שלך יוקלו לאחר שתרזי. אילו דברים ידועים ובוואדי אמרו לך. בניגוד ללובה אני חושבת שלא כדאי לחכות עם ההרזיה אלא לשלב את שניהן וזאת עם דיאטנית שעובדת לפי בדיקות דם והוראות רופא. אנחנו נעודד אותך ונהווה קבוצת תמיכה הילה ניר

אנה, לדעתי הילה צודקת. גם הליכה היא פעילות גופנית. התחילי בהליכה קצרה של כמה דקות, כמה שתוכלי והגדילי בהדרגה. אל תמתיני,

אבל אל תתאמצי, לכי במתינות ואניי מניח שתמצאי שזו פעילות מהנה.

שלום לכולם . הצטרפתי

שלום לכולם הצטרפתי אליכם לפה משפל המדרגה . מתוך רגעי משבר. אז ככה ... אני בעלת עודף משקל רציני, ועכשיו גם התחילו תופעות של פגיעה בבריאותי - שילוב של יתר לחץ דם , סוכר , אנמיה , בצקות , מחסור בברזל ובויטמין B12 - כל אלו יוצרים לי מועקה נפשית גדולה ביותר בנוסף לכובד האמיתי שאותו אני סוחבת . יודעת בתוכי תוכי שאני צריכה לרזות בדחיפות - אבל משום מה כח הרצון שואף לאפס. והיום - מתוך רגע של משבר - של הרגשה שהנה אני מתפרקת - ראיתי אתכם והחלטתי להצטרף. אולי אתם תתנו לי דחיפה קטנה לכח הרצון . אולי עצות שלכם יתמכו ויעזרו... מקווה שנהנה ביחד אחד מהשני ושזה יהיה מועיל לכולנו אנה

ערב טוב יקירתי, שמחה שסוף כל סוף את עושה איזשהו צעד

נכון שהחלטת מעמדת אין ברירה, אך כנראה שהיית צריכה לקבל את האזהרה על מנת שתביני שהפעם את מוכרחה. ואת תעשי את זה. אין לי בכלל ספק. הפעם תתיחסי לעצמך בכבוד וברצינות הראויים לך ותתחילי להקפיד על בריאותך. קל לדבר אך קשה לעסוק בפעילות גופנית כשהעודפים ממש גדולים. לכן בשלב הזה אני מציעה להתחיל בדיאטה מתונה. לאחר שתורידי לפחות 10 ק"ג אפשר יהיה לדבר על הליכות. זו דעתי. שולחת לך את אהבתי ואת כל הכח שבעולם כדי לעשות את מה שאת צריכה. חברה.

כנרא שלא הבנתם ...

ויטמינים - התחלתי לקחת . תרופות - הרופא טוען שהכל תוצאה של עודף משקל . והרי זו בדיוק הבעיה - איך עושים דיאטה ופעילות גופנית כשכח הרצון הוא אפס???

אנה היקרה - ברוכה המצטרפת

תתחילי בהליכה יומית של שעה בשבוע הראשון - גם בלי חשק.... וקדם בבוקר כשנעים או בערב, אפילו תצרפי חבר/ה - מומלץ מניסיון. גם לי יש בעיה של עודף משקל (אמנם לא נורא כ"כ) - תקראי מה שכתבתי פה כהודעה ראשונה שלי - ביקשתי עזרה וייעוץ - אבל אם לא תעשי לעצמך, עם כל התמיכה שלנו - דבר לא יעזור

שלום לכולם . הצטרפתי

חשוב!

בעקבות ניסיון אישי , אני יכולה ליעץ לך להצטרף לקבוצת תמיכה. אני ירדתי 44 ק"ג במשך 11 חודשים. לצערי עליתי חלק גדול מהם , משום שמפאת מצב כלכלי נאלצתי להפסיק. בכל אופן שמעתי על כמה חברות שנפגשות פעם בשבוע ועושות קבוצת תמיכה ללא הוצאות כספיות , וכולן פשוט ירדו פלאים.. זה אפשרי לרדת ממשקל רב . אם קשה לך מבחינה כספית תנסי עם קבוצת חברות.

אנה - ברוכה הבאה

אני התחלתי מאותו פלונטר שלך. לפני שנתיים היו לי כאבי ראש מיגרניים, מערכת העיכול שלי עשתה בי שמות והיו לי טונות של אלרגיות ושפעות כל שני וחמישי. עשו לי ים בדיקות וגילו לי כולסטרול גבוה, טריגליצרידים בשמיים, חוסרי ויטמין B12 ועוד כמה. רק מה, רופאת המשפחה שלי הייתה לעניין. היא אמרה לי חד משמעית שבגלל היסטוריה משפחתית של סכרת בקצב שהיה אז אני לא רחוקה מלפתח את הצרה הזאת. היא הפנתה אותי לדיאטנית של הקופה וכך זה עלה גרושים לעומת פגישה פרטית. הדיאטנית קודם כל הסתכלה על הבדיקות, שאלה אותי על מאכלים שעושים לי תחושות לא טובות (למשל מוצרי חלב פרה), ומה סדר היום שלי. בפגישה הראשונה היא בכלל לא קבעה לי תפריט. היא אמרה שקודם כל כדאי לקחת זמן להתרגל לדברים מאוד חשובים ובסיסיים להצלחה: לשתות כל יום לפחות 2 ליטר מים ובקיץ אפילו 3-4 בימים מאוד חמים, לחלק ארוחות על פני היום וללכת 5-10 דקות 3-4 פעמים בשבוע ולנסות להגדיל את זמן ההליכה בחמש דקות בכל שבוע. רק בפגישה השנייה היא בנתה לי תפריט ואני מתייחסת אליו לא כאל תורה מסיני אלא יותר בצורה של קווים מנחים. כבר בכיתי פה לא פעם על ימי המחזור והאכילות של המתוק בהם ובכל זאת - בשנתיים מאז ירדתי 10 ק"ג שלא חוזרים, התרגלתי לשתייה ולחלוקת הארוחות וגם בימים לא מוצלחים אני כבר יודעת שהם יעברו ושהכי חשוב לחזור לשגרה הכי מהר שאפשר. אני לא יודעת אם גם את סוחבת טראומות לביטחון העצמי שלך בגלל שיעורי התעמלות בבית הספר. תתחילי לאט. והימנעי משרירים תפוסים על ידי שחרור שלהם והדרגתיות ברמת העומס שאת לוקחת על עצמך. תני לגוף להתרגל. ככה תביני בקצב שלך למה את מסוגלת. מבטיחה לך שתופתעי לטובה מעצמך. אני אנסה לצרף בקישור את התוכנית שקיבלתי מהדיאטנית. מומלץ לתת לעצמך מתנה ולקבל ייעוץ אישי. אלוניס
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
דיאטה
בחר
בחר