שאלה

שאלה

שלום לכולם.. זאת פעם שניה שלי פה וקראתי קצת ממאמרים פה, כול הכבוד לכם,באמת, על האומץ בשיתוף הרגשות הפרטיים על העזרה אחד לשני ובבכלל על זה שאתם נלחמים ונאבקים על הגוף והחיים שלכם. השאלה שלי היא מה בעצם אומר הספר של סמדר הרזיה שפויה? מה עיקרי דבריה? היא ממליצה על דרך חיים? כמה ממכם עשו כדרכיה והאם הצלחתם לרדת ולשמור? אשמח אם תענו לי, כי אני רוצה מאוד להוריד עוד ממשקלי תודה

הספר שלה אומר דברים מאד פשוטים: הרעב הוא האויב הגדול ביותר של הדיאטה.

אפשר לאכול כמעט הכל, בתנאי שיהיה בעל אחוזי שומן נמוכים. פעילות גופנית - חיונית. היא מתבססת על מחקרים עדכניים, הטבלאות שלה נוחות לשימוש. אני מאד אוהבת את הספר שלה.

קרין, אנחנו משמינים משומן. המלצת סמדר לאכול לשובע אבל להקפיד על צמצום הקלוריות משומנים. לבדוק כל מוצר ולא לקנות מוצרים

שאחוז הקלוריות שמקורו בשומן בהם גדול מ-30%. לצמצם מאוד את צריכת הקלוריות מפחמימות ריקות (סוכרים הנהפכים בגוף לשומן) ולהקדיש יום יום זמן לפעילות גופנית כדי להגביר את צריכת האנרגיה. לאכול לשובע פירושו להפסיק לאכול כשמתחילים לשבוע, לא כאשר כבר אי אפשר להכניס כלום נוסף... ממליץ לך לקרוא את הספר. הודעה קצרה בפורום לא יכולה להחליף את קריאתו... בהצלחה.
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
דיאטה
בחר
בחר