שאלה בעניין משקלים !!!!

אני שוקלת לקנות משקל ההתלבטות בין דיגיטלי לרגיל ... או שיש עוד סוגים? מה ההמלצה ??? תודה רבה !!!

משקל...משקל

התשובה תלויה בכמה כסף את רוצה להשקיע: המשקל הזול הוא המשקל הרגיל....לאחר מכן המשקל הדיגיטלי במחיר ואם את ממש רוצה להשקיע אז יש את המשקל , שבו נשקלים אצל דיאטניות של קופ"ח או קבוצות הרזייה- המשקל עם המשקולת להזזה.

דנה, בדרך כלל, מה שחשוב לנו בהרזיה זה לא המשקל המדויק אלא השינוי במשקלנו, יותר נכון מגמת השינוי.

משקל דיגיטלי עשוי להיות מדוייק יותר אבל הוא יקר הרבה יותר ולדעתי האישית בתור מי שקנה דיגיטלי, ההפרש בהשקעה אינו מוצדק.

הי דנה עצה לי אלייך......

אל תקני משקל, לא אנלוגי ולא דיגטלי, ולמה?..... מנסיון, כאשר אני קניתי משקל נשקלתי "עשרות" פעמים ביום, בבוקר כשקמתי, אחרי שביקרתי בשרותים, רצתי לבדוק, כמה ירדתי, אחרי כל ארוחה, לפני השינה, אחרי פעילות ספורטיבית, (לא שהיו רבות) ובקיצור כל פעולה שהייתי עושה או מתעתד לעשות, עליתי על המשקל. ביום אחד, אחרי עידוד מחבר, אני נשקל פעם בחודש, בבית המרקחת בשכונה, משלם לו שקל אחד, עוקב אחרי ארוחותי, ואם עליתי במשקל, משנה את התזונה בחודש אחרי,אני כמעט משוחרר לחלוטין מהצורך האוססיבי לגבי המספרים

בעניין "משקלים"

כאחת שנשקלת באופן אובססיבי יש לי בבית 3 מאזניים. אחד אנלוגי ישן שבו תמיד שוקלים פחות, ושניים דיגיטלים שבאחד שוקלים ק"ג וחצי יותר מאשר בשני. הדיגיטלים היו יקרים יחסית ולמרות זאת אינם מתואמים. בהשוואה למאזני "בית מרקחת" שוקלים בהם תמיד יותר. העליה האובססיבית על שלושתם איננה תורמת דבר ובאמת כמו שגידי כתב "חבל על הכסף". מה שחשוב זו המגמה של עצם הירידה. יש שיטה פשוטה מאוד וזולה. מודדים את היקף המותניים בס"מ. בדרך כלל ירידה של 1 ס"מ בהיקף שווה ל-1 ק"ג. מדידת היקף המתניים נותנת לנו משוב לא פחות מהעליה על המאזניים. אם את מתעקשת על מאזניים, אז קני את הזולות ביותר כי ממילא כולם אינם מדייקים בגרמים ותנועות של עד חצי ק"ג רואים בכולם.
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
דיאטה
בחר
בחר