כמה שאלות

כמה שאלות

הערך הקלורי של אבטיח די נמוך(פחות מ50 קלוריות ל100 גרם) אבל מצד שני מכיל הרבה סוכר,אז האם אבטיח לא פוגע בדיטה ושנית,שמעתי מחולי סכרת שאומרים להם לאכול מלון ולא אבטיח כי במלון אין הרבה סוכר אז אולי מלון זה הפרי שאפשר לזלול כמעט כמו ירקות??? ושנית,קראתי מס' פעמים שממליצים למי שחשקה נפשו בחטיף לאכול פופרון מפוצח שלא בשמן(בעזרת מיקרו) אבל הערך ל100 גרם פופרורן כזה זה 390 קלוריות ל100 גרם(אז איפההדיאטטי פה??או ש100 גרם זה כמות גדולה מאוד לפופקורן?? כמה זה בערך 100 גרם פופקורן??שקית סופר?? צלחת עמוקה??

גם מלון לא מומלץ לאכול יותר מדי. נדמה לי עד 2 כוסות.

לגבי פופקורן - 100 גרם פופקורן זוהי כמות מאד גדולה. אפשר לאכול עד 3 כוסות פופקורן, והכוונה כמובן לא מהמוכן, אלא מהגרעינים בשקיות ניילון.

אתה יכול לאכול אבטיח ופופקורן חופשי - על אחריותי.

ערכו הקלורי של האבטיח ל 100 גרם הוא 25 והוא לא עשיר בסוכר כמו שאתה חושב תכולת הסוכר בו היא רק 5% אבל הוא טעים ומתוק. הערך הקלורי של פופקורן ללא שמן הוא 55 אכול חופשי ללא חשש שני הפריטים הללו מומלצים לכל דיאטה. ענת

אבל ענת...

אני ביררתי בכל מיני אתרים ועל השקית של הפופקורן ורשום שם במפורש של 100 גרם פופקורן מפוצח(ולא בשמן אלא במיקרו!!!!!) הערך הוא 390 קלוריות ל-100 גרם. ככה שזה נשמע מאוד "יקר" אלא אם כן 100 גרם פופקורן מפוצח זה ממש הרבה(ואני ישמח לדעת ממישהו שיודע כמה זה 100 גרם פופקורן מפוצח... סדר גודל של 2 צלחות מלאות?גודל של שקית סופר וכו'..)

אבל ענת...

אני ביררתי בכל מיני אתרים ועל השקית של הפופקורן ורשום שם במפורש של 100 גרם פופקורן מפוצח(ולא בשמן אלא במיקרו!!!!!) הערך הוא 390 קלוריות ל-100 גרם. ככה שזה נשמע מאוד "יקר" אלא אם כן 100 גרם פופקורן מפוצח זה ממש הרבה(ואני ישמח לדעת ממישהו שיודע כמה זה 100 גרם פופקורן מפוצח... סדר גודל של 2 צלחות מלאות?גודל של שקית סופר וכו'..)

כל השקיות המוכנות למיקרוגל מכילות שמן

אם אתה רוצה להכין פופקורן ללא שמן יש לקנות מכשיר להכנה ותכין לבד

אבל ענת...

לא יעזור שום דבר. אין יש מאיין. חוקי הפיזיקה חזקים מכל דבר...

פופ קורן עשוי מגרעין תירס מיובש הערך הקלורי של גרעין תירס לא יכול להיות יותר מ 50-60 קלוריות ל 100 גרם. ואם כתוב על השקית 390 התוספת יכולה לבוא רק משמן שיש לו הערך הקלורי הכי גבוה. ענת

בוקר טוב אוהב הפפ קורן, האבטיח ונחיים הטובים

אתה צודק, מה שנכון - נכון אבל כמו שאתה בעצמך אמרת, צריך להבין. אבטיח, אוכלים פרוסה, בד"כ פרוסה שמהווה 1/8 אבטיח. אבטיח שוקל כ 8 ק"ג, הפרוסה שוקלת קוב ל1 ק"ג.(הגזמתי, אני יודעת אבל נוח חהסבר). לאבטיח יש קליפה עבה, נניח 1/2 ממשקל הפרוסה אז אכלת 1/2 ק"ג פרי. ועכשיו זה פשוט. מנת פרי, כשמדברים על אבטיח, היא כוס המכילה קוביות אבטיח. כמה מאותה פרוסת אבטיח נכנסים לתוך כוס? אז, כאילו, אבטיח לא בעייתי, אבל מכיוון שנאכל בכמויות גדולות אז הוא יכול להיות מאד, מאד, משמין. לא הייתי מייעצת לסכרתיים לאכול ממנו כי בסכום הכללי הוא מכיל כמות גדולה של סוכר. אז אבטיח אוכלים - ב ז ה י ר ו ת. פופ קורן, 100 גרם של פופ קורן גרעינים. כדי להכין לוקחים כמות קטנה מאד, הם תופחים ומקבלים נפח גדול. ואז מכמה כפות של גרעיני פופ קורן אפשר לקבל שתי כוסות של פופ קורן מוכן שזו המנה המומלצת לנישנונים ע"י הדיאטנים למינהם. (אני לא דיאטנית). יש דרך הכנה מאד פשוטה לעשייה בבית. כמות קטנה של גרעיני פופ קורן בתוך שקית ניר פשוטה (משרדית, דואר), מקפלים את הסיומת של המעטפה מספר קיפולים, מכניסים למיקרו, מפעילים לכ-דקה בעוצמה גבוהה, צריך לשמוע את ההפצצות המקובלות ו...בודקים. משחקים עם הזמן והעוצמה עד ש"עולים" על הצירוף המושלם. ובפופקורן משקיות מוכנות, שלא תגע, מפוצץ קלוריות. עכשיו אני בטוחה שאתה יכול לאכול אבטיח ופופקורן שקט יום נפלא הילה ניר

כל השקיות המוכנות למיקרוגל מכילות שמן

אם אתה רוצה להכין פופקורן ללא שמן יש לקנות מכשיר להכנה ותכין לבד

לא חייבים לקנות מכשיר מיוחד, אפשר בקערה מכוסה.

לא יעזור שום דבר. אין יש מאיין. חוקי הפיזיקה חזקים מכל דבר...

פופ קורן עשוי מגרעין תירס מיובש הערך הקלורי של גרעין תירס לא יכול להיות יותר מ 50-60 קלוריות ל 100 גרם. ואם כתוב על השקית 390 התוספת יכולה לבוא רק משמן שיש לו הערך הקלורי הכי גבוה. ענת

מה אני יכןלה לעשות כדי לרזות

ךצםחלמםןומו9מ צםןצם

בוקר טוב אוהב הפפ קורן, האבטיח ונחיים הטובים

אתה צודק, מה שנכון - נכון אבל כמו שאתה בעצמך אמרת, צריך להבין. אבטיח, אוכלים פרוסה, בד"כ פרוסה שמהווה 1/8 אבטיח. אבטיח שוקל כ 8 ק"ג, הפרוסה שוקלת קוב ל1 ק"ג.(הגזמתי, אני יודעת אבל נוח חהסבר). לאבטיח יש קליפה עבה, נניח 1/2 ממשקל הפרוסה אז אכלת 1/2 ק"ג פרי. ועכשיו זה פשוט. מנת פרי, כשמדברים על אבטיח, היא כוס המכילה קוביות אבטיח. כמה מאותה פרוסת אבטיח נכנסים לתוך כוס? אז, כאילו, אבטיח לא בעייתי, אבל מכיוון שנאכל בכמויות גדולות אז הוא יכול להיות מאד, מאד, משמין. לא הייתי מייעצת לסכרתיים לאכול ממנו כי בסכום הכללי הוא מכיל כמות גדולה של סוכר. אז אבטיח אוכלים - ב ז ה י ר ו ת. פופ קורן, 100 גרם של פופ קורן גרעינים. כדי להכין לוקחים כמות קטנה מאד, הם תופחים ומקבלים נפח גדול. ואז מכמה כפות של גרעיני פופ קורן אפשר לקבל שתי כוסות של פופ קורן מוכן שזו המנה המומלצת לנישנונים ע"י הדיאטנים למינהם. (אני לא דיאטנית). יש דרך הכנה מאד פשוטה לעשייה בבית. כמות קטנה של גרעיני פופ קורן בתוך שקית ניר פשוטה (משרדית, דואר), מקפלים את הסיומת של המעטפה מספר קיפולים, מכניסים למיקרו, מפעילים לכ-דקה בעוצמה גבוהה, צריך לשמוע את ההפצצות המקובלות ו...בודקים. משחקים עם הזמן והעוצמה עד ש"עולים" על הצירוף המושלם. ובפופקורן משקיות מוכנות, שלא תגע, מפוצץ קלוריות. עכשיו אני בטוחה שאתה יכול לאכול אבטיח ופופקורן שקט יום נפלא הילה ניר

אני אוכל לפעמים חצי אבטיח - מאוד מאוד לא משמין

הילה, עכשיו יש בעיות בחשבון של בי"ס עממי? כמובן ברוח טובה קילו אבטיח זה 250 קלוריות נגיד 300 לאבטיח מאוד מתוק כלומר לגבר שצורך 2500 קלוריות ביום גם 2 קילו אבטיח ללא קליפה זה מקסימום 600 קלוריות, וזו ארוחת ערב מהנה מאוד סה"כ. יש שמועות שאבטיח טוב לכליות, לי אישית הוא עזר מאוד אחרי שפעת מלווה בהרבה אקומולים, זו היתה התנסות מדהימה. חצי אבטיח קר וקמתי על הרגלים.

אחלה בעולם

כל מה שאמרת מקובל כל עוד אתה לוקח בחשבון שמנת אבטיח גדולה משמעה 250 קלוריות. אז מה אני דיסלקטית עם בעיות הבנת הנקרא וחשבון של בי"ס יסודי. סוף כל סוף מישהו עלה עלי. גילית את זהותי האמיתית. אמאל'ה, אני מפחדת. הילה ניר

אתה יכול לאכול אבטיח ופופקורן חופשי - על אחריותי.

ערכו הקלורי של האבטיח ל 100 גרם הוא 25 והוא לא עשיר בסוכר כמו שאתה חושב תכולת הסוכר בו היא רק 5% אבל הוא טעים ומתוק. הערך הקלורי של פופקורן ללא שמן הוא 55 אכול חופשי ללא חשש שני הפריטים הללו מומלצים לכל דיאטה. ענת

אדום עולה

היי ענת, יש לך כמה טעויות. א. ב-100 ג' פופקורן יש בערך כמו ב-100 ג' תירס, בערך 100 קלוריות. אולם צריך 2-3 כוסות בשביל להגיע ל-100 ג', בניגוד לתירס כשצריך חצי כוס-כוס בלבד. זאת בגלל שפופקורן קל... ב. אבטיח תופס כמה אחוזים טובים של סוכר, בטח שלא 5%. תתפלאי, אבל הוא הפרי שמכיל כמות סוכר גבוה מאוד, אפילו יותר מהרבה פירות מתוקים אחרים! הערך הגליקמי (שמשפיע על רמת הסוכר) גבוה מאוד ועשוי לגרום לקלות בהשמנה כל עוד לא שומרים על הזלילה ואוכלים חופשי. פירות - לא לאכול חופשי, כנל לגבי שאר הפחמימות. ירקות ירוקים/עלים ירוקים למיניהם - חופשי! (רק לא בצל/גזר/עגבניה)

חופשי זה מושג שיכול להתפרש במובנו המילולי, וזה לא מצב רצוי. כדאי לא להגזים בשום דבר.

אדום עולה

היי ענת, יש לך כמה טעויות. א. ב-100 ג' פופקורן יש בערך כמו ב-100 ג' תירס, בערך 100 קלוריות. אולם צריך 2-3 כוסות בשביל להגיע ל-100 ג', בניגוד לתירס כשצריך חצי כוס-כוס בלבד. זאת בגלל שפופקורן קל... ב. אבטיח תופס כמה אחוזים טובים של סוכר, בטח שלא 5%. תתפלאי, אבל הוא הפרי שמכיל כמות סוכר גבוה מאוד, אפילו יותר מהרבה פירות מתוקים אחרים! הערך הגליקמי (שמשפיע על רמת הסוכר) גבוה מאוד ועשוי לגרום לקלות בהשמנה כל עוד לא שומרים על הזלילה ואוכלים חופשי. פירות - לא לאכול חופשי, כנל לגבי שאר הפחמימות. ירקות ירוקים/עלים ירוקים למיניהם - חופשי! (רק לא בצל/גזר/עגבניה)

חמודי, כבר שכחתי מתי טעיתי בפעם האחרונה. או בקיצור אני לא טועה.

אחוז הסוכר באבטיח הוא 5% , קח 100 גרם אבטיח רסק אותו לנוזל שים להתייבש ואח"כ תשקול במאזניים אנליטים מה שנשאר ותעשה את החשבון. פופ קורן עושים מגרעיני תירס מיובשים, עם ההתייבשות מפסידים הגרעינים גם מערכם הקלורי. של נעליך - ענת מדברת ! (כולם יאהבו אותי על התגובה הזו)
עבור לעמוד
,
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
דיאטה
בחר
בחר