שלום לכולם

שלום לכולם

אני מקוה שאתם זוכרים אותי להזכירכם התחלתי עם שבוע של דיאטת כרוב ירדתי 3 ק"ג ונשארתי כך טנצר בהמלצתך קניתי את הםפר שהמלצת על המכורים לפחממות אני באמצע הקריאה ונראה לי שזו דיאטה נוחה ולא קשה רציתי לשאול אותך כמה זמן אתה עושה אותה איך הולך לך וכן אשמח לשמוע אם עוד מישהו מנסה אותה תודה אילה

גם אני עשיתי אותה בהשראת טנצר ובהצלחה. במקרה נתקלתי בספר הרזיה שפויה של סמדר פרגר. מצאתי

שהיא מדברת אלי בשפה שנראית לי אישית מאוד הגיונית. החסרון בדיאטת המכורים לפחמימות מבחינתי (אני מכור מכור...) הוא שהיא מאפשרת אכילה מרובה בארוחת הפרס. אני חושב שצריך ללמוד לאכול פחות ולשחזר אינסטיקט שהיה לנו בילדותנו שכאשר לא רצינו לאכול יותר, דחינו את האוכל מעל פנינו. האכילה המרובה המותרת בארוחת הפרס המשיכה אצלי את ההרגל לאכול אכילה מרובה. אני מדגיש שדיאטת המכורים לפחמימות היא דיאטה טובה ועם משמעת עצמית ניתן להמשיך אותה לאורך זמן ובכך יתרונה. עם זאת אני אישית מחפש משהו שישנה לי את הדיסקט בראש כך שלא אצטרך משמעת אלא שהשליטה העצמית תהיה ספונטנית בלי לחשוב על כך כלל. אני מאמין שזה אפשרי.

הרזיה שפויה של סמדר פרגר

גידי שלום. על איזה ארוחת פרס אתה מדבר בדיאטת ההרזיה שלה? פרס זה טוב, אבל אני לא מצאתי שם ארוחת פרס. האים תוכל לפרט? - בתודה מראש

ארוחת פרס

יוקה מה קורה לך את כל הזמן מחפשת פרסים יש הרבה בלהיט בראש או בנוצץ. כאשר עושים דיאטה אין פרסים אז תיתאזרי בסבלנות והיא מישתלמת.

"ארוחת הפרס" היא מונח טכני ששייך ל"דיאטת המכורים לפחמימות"

גם אני עשיתי אותה בהשראת טנצר ובהצלחה. במקרה נתקלתי בספר הרזיה שפויה של סמדר פרגר. מצאתי

שהיא מדברת אלי בשפה שנראית לי אישית מאוד הגיונית. החסרון בדיאטת המכורים לפחמימות מבחינתי (אני מכור מכור...) הוא שהיא מאפשרת אכילה מרובה בארוחת הפרס. אני חושב שצריך ללמוד לאכול פחות ולשחזר אינסטיקט שהיה לנו בילדותנו שכאשר לא רצינו לאכול יותר, דחינו את האוכל מעל פנינו. האכילה המרובה המותרת בארוחת הפרס המשיכה אצלי את ההרגל לאכול אכילה מרובה. אני מדגיש שדיאטת המכורים לפחמימות היא דיאטה טובה ועם משמעת עצמית ניתן להמשיך אותה לאורך זמן ובכך יתרונה. עם זאת אני אישית מחפש משהו שישנה לי את הדיסקט בראש כך שלא אצטרך משמעת אלא שהשליטה העצמית תהיה ספונטנית בלי לחשוב על כך כלל. אני מאמין שזה אפשרי.

גידי - המטרה המוצהרת של "דיאטת המכורים לפחמימות" היא ליצור תנאים שבהם

מנגנון רעב-אכילה-שובע, שנפגם אצלנו, יתפקד כמו המנגנון הבריא של אדם רזה מטבעו - כלומר, יפסיק את האכילה באופן טבעי ולגמרי לבדו עוד לפני שנגזים בכמויות. המהלך האופיני אצל מי ש"דיאטת המכורים לפחמימות" אכן עובדת אצלו, הוא שמתחילים בארוחות פרס ענקיות, ואחר-כך הן הולכות וקטנות בהדרגה והופכות לארוחות רגילות ושגרתיות לגמרי. אם זה לא עבד אצלך, המכסימום שניתן לאמר נגד השיטה הוא שהיא לא מתאימה לך - עדיין היא עשויה להתאים לכמה אנשים אחרים.

מסכים. יתכן גם שלוא הייתי נותן לזה עוד זמן תהליך צמצום גודל המנות היה נמשך. אני בהחלט מצדד

בדיאטה זו למכורים לפחמימות ואני חושב שהיא אופציה בכלל לא רעה. העניין הוא שההרזיה השפויה של פרגר הכניסה לי תובנה של כמות הקלוריות מהשומן לה לא הייתי מודע מספיק קודם לכן. אצלי (באופן אישי), זה היה שיפור, שיפור שבהחלט עובד. אין לי שום כוונה חס וחלילה להפחית מערכה של דיאטת המכורים לפחמימות. יש יותר משיטה טובה אחת וכל אחד צריך לנסות ולמצוא מה מתאים לו.

הרזיה שפויה של סמדר פרגר

גידי שלום. על איזה ארוחת פרס אתה מדבר בדיאטת ההרזיה שלה? פרס זה טוב, אבל אני לא מצאתי שם ארוחת פרס. האים תוכל לפרט? - בתודה מראש

לא בדיאטה של פרגר. בדיאטת המכורים לפחמימות אתה אוכל שתי ארוחות נטולות פחמימות (או מופחתות

פחמימות) וארוחה עיקרית אחרי השתיים הנ"ל בה אתה אוכל ארוחה מאוזנת הכוללת פחמימות. בארוחה זו ניתן לאכול כמה שאתה רוצה עד שאתה שבע ובלבד שתסתיים תוך שעה ותקיים יחס מסויים בין מרכיביה. ארוחה זו נקראת בעגה של המכורים לפחמימות ארוחת הפרס. המומחה של הפורום לנושא זה הוא טנצר שמן הסתם יענה לך אם תבקש מידע נוסף בעניין זה. אם יחסתי זאת להרזיה שפויה - טעיתי.
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
דיאטה
בחר
בחר