טוב....לא שלא רציתי....

להכנס ולקרוא ולכתוב כאן אלא שצרוף נסיבות שנשמעות כתרוצים עלובים הביאו אותי לחוסר זמן בכלל להכנס לפורומים הנכונים. אבא הנה אני פה וזה כי....אתם יודעים שכאן אני מקבלת זרמים של אנרגיה להרזות. הקיצר. אתמול, סוף סוף, חזרתי להתעמלות בוקר. זה לא קל לי. יש תרגיל אחד מתוך העשרה שאני לא יכולה לעשות עדיין. התרגיל הוא לשכב על הבטן ולהרים את הרגליים קצת מהרצפה. זה נשמע פשוט. נכון. אבל זה לא קל כשהבטן שלך גדלה (לגברים שבכם, הכרס) וכשנשכבתי על הבטן הרגשתי שאני נחנקת. אז החלטתי לבינתיים לא לעשות התרגיל הזה. עד שהענינים (השומנים) יתחילו לרדת. אני לא הולכת כל יום ברגל אבל לפחות שלוש פעמים בשבוע אני משתדלת ללכת שעה. לא לעבודה כי אני מגיעה כמו בסאונה אבל לפעמים בחזרה לעבודה ולפעמים כשאני הולכת לכל מיני מקומות אחרים בערב משתדלת ללכת ברגל. בעצם תמיד הולכת ברגל. לגבי האוכל, חזרתי לאכול סביר כבר לפני כמה שבועות כשנכנסתי לפורום בחזרה וזה כנראה נתן לי כוחות להתחיל להתעמל. גם במדרגות אני משתדלת לעלות לפחות שלוש פעמים בשבוע. לאט לאט בסוף אגיע למה שאז, זוכרים?, הייתי. כאן חם מאוד. אבל השנה יש לי מזגן בחדרים החשובים. לא הספיק לי הכסף לכל הבית. בזבזתי אותו על אוכל....אוףףףף. זהו להיום. כבר הבטחתי הרבה פעמים להכנס כל יום. אז היום לא אבטיח. פשוט אשתדל לקיים. מה שלומכם? המשך לילה מחוייך דינה

את מכניסה קצת אופטימיות....

קשה לי להגיד שהכל הולך ל]פי התוכנית. עדיין אין בי את הכוח להכנס למשטר אמיתי, כמו לפני שנתיים. ספורט כרגע לא רלוונטי אצלי כי יש לי בעיה ברגל ובעיה בכתף. זה ממש מדכא אותי כי אני לא רואה איך יורדים בלי ללכת לפחות 2-3 פעמים בשבוע. אני בודקת אפשרות לניתוח שאולי יפתור את הבעיה. האוכל - במצב די סביר אבל אצלי זה לא מספיק.... לא שמחה עדיין. יום נעים, תמי
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
דיאטה
בחר
בחר