עזרה בבקשה

עזרה בבקשה

שלום לכולם, אני ביום השני של דיאטת חרמון. כמובן שמאוד קשה לי. אבל מספר דברים לא ברורים לי ואני אשמח אם מישהו מכם שניסה את הדיאטה יעזור לי. האם במסגרת השבוע הראשון מותר גם גבינה צפתית 5%? האם מותר לבשל את הארטישוק (הרי איך ניתן לאוכלו חי?)? האם מותר להוסיף מלח? אם אין לי עודף משקל גדול, האם מותר לעשות מכל תפריט 3 או 4 ימים בלבד במקום שבוע? אשמח מאוד לשמוע מכם תודה רבה

אם את עושה את הדיאטה במרפאה (כך אני מקוה), הרימי להם טלפון.

ואם אין לך עודף משקל גדול, למה דווקא הדיאטה הזו? היא לא מתאימה לכל אחד.

דיאטת חרמון

הי, אני לא עושה את הדיאטה במרפאה. אני עושה דוקא את הדיאטה הזו מכיון שאין לי בעייה לשמור על המשקל בדר"כ פשוט אני אחרי לידה (שנה וחצי) ויש 5 ק"ג שנדבקו אלי וממאנים לרדת. כמובן שבנוסף גם הגוף קצת השתנה (אני בת 32) וזה מאוד לא נעים לי. אז חשבתי שהדיאטה הזו תתן לי פוש ותעזור לי להיפטר במהרה מהמשקל העודף ואח"כ אני אחזור לשגרה שלי שהיא די בסדר. אז שוב, אם מישהו מכיר את חרמון אשמח לקבל עזרה

בואי נראה מה אפשר לעזור

היי, 1. שיהיה בהצלחה. 2. מותר בשבוע הראשון גבינה צפתית 5%. מותרת כל גבינה עד 5% בלי תוספות (כמו זיתים) 3. אין לבשל את הירקות בשבוע ראשון. 4. מותר להוסיף מלח [במינון אנושי כמובן...] 5. לא מומלץ לעשות כל תפריט מתחת ל7 ימים או מעל 14 יום. ו-6. למרות שלא נשאלתי- חרמון זה על גבול הסגפנות. לא ממליצה לבעלי עודף של 5 ק"ג. נסי אטקינס או לחם. בתור אחת שהורידה דרך חרמון 50 ק"ג, זה נראה לי סיזיפי במקצת על 5 ק"ג. והעיקר, שיהיה בהצלחה!

תעגלי פינות

עם העודף המזערי שלך את רשאית לעגל פינות ובעצם לעשות מה שנראה לך הגיוני. כפי שקראת את שכתבה סיגל, הדיאטה הזו סגפנית כך שאם תוסיפי משהו פה ושם עדיין תרדי ותגיעי למשקל היעד שלך. אגב, כשהייתי לאחר לידה יישרתי קו עם דיאטה שהייתה אפילו קשה יותר מדיאטת חרמון. עשיתי שבועיים או שלושה (לא זוכרת בדיוק) שבועות של לבן ומלפפונים. בשעתו זו הייתה דיאטה אופנתית. המתכון היה 6 לבן (גיל) + מלפפונים, מים, קפה ותה חופשי. הצלחתי לרדת יפה ומהר ושמרתי על המשקל עד להריון שבא אחריו. (בהריונות אני מתפרעת). תם פרק הוידוי. בהצלחה חנה

תגובה

הדיאטה של דקטור חרמון היא מאוד לא בריאה, היא עושה נזק למערכת החיסונית והעצבים של הגוף כיון שהיא עובדת על שיטה שלרזות כמה שיותר בכמה של פחות זמן אנשים העיקר רוצים לרזות ולא לוקחים את הסיכון שזה עושה

בואי נראה מה אפשר לעזור

היי, 1. שיהיה בהצלחה. 2. מותר בשבוע הראשון גבינה צפתית 5%. מותרת כל גבינה עד 5% בלי תוספות (כמו זיתים) 3. אין לבשל את הירקות בשבוע ראשון. 4. מותר להוסיף מלח [במינון אנושי כמובן...] 5. לא מומלץ לעשות כל תפריט מתחת ל7 ימים או מעל 14 יום. ו-6. למרות שלא נשאלתי- חרמון זה על גבול הסגפנות. לא ממליצה לבעלי עודף של 5 ק"ג. נסי אטקינס או לחם. בתור אחת שהורידה דרך חרמון 50 ק"ג, זה נראה לי סיזיפי במקצת על 5 ק"ג. והעיקר, שיהיה בהצלחה!

אטקינס? לחם?

תודה לכולם על היחס! סיגל, מה זה אטקינס? ולמה הכונה בלחם? לגבי חרמון: איך אוכלים את הארטישוק אם הוא לא מבושל? והאם לאחר השבוע הראשון מותר לבחור לבד את סדר התפריטים? או אולי אפשר לעשות רק את הדיאטה המאוזנת שבה בכל יום עושים משהו שונה? ושוב תודה רבה - אני ממש בלחץ!

ננסה לעזור שוב... (-:

1. סוגי הדיאטות ניתן למצוא בקישורי הפורום שטנצר אסף. http://community.walla.co.il/ts.cgi?tsscript=f/m/object&id=5370332 את גם יכולה ללחוץ על כפתור 'קישורים' למעלה ולהגיע לזה. 2. דיאטת אטקינס - אין לי ידע עליה 3. דיאטת לחם - על פי ספרה של אולגה רז - ניתן להיכנס לספריה עירונית ולהציץ אם זה מתאים לך. 4. חרמון והארטישוק - לא אוכלים. כנ"ל לגבי כרובית אלא אם את מהזן שאוכל כרובית LIVE.... 5. בעיקרון מותר לבחור תפריטים לבד אבל העיקרון הוא לשבור 'רצף' ולבצע שבוע ניקיון=שבוע ראשון בין סוג אחד של תפריט למשנהו. למשל - בין שבוע בשר לשבוע ירקות יש לבצע שבוע ניקיון. זה הסבר מאד מאד כללי וגס. 6. אפשר לעשות רק את הדיאטה המאוזנת אם את מוצאת אותה מספקת. 7. למה לא ללכת לדיאטיקנית של קופ"ח? שאלה של פולניות.....אולי היא תספק את התפריט והמסגרת שאת מחפשת? 8. כרגיל - שיהיה בהצלחה.

לא הייתי ממליץ גם על אטקינס

לא רק שזו דיאטה בעיתית ושנויה מאוד במחלוקת זו דיאטה סופר קשה לרוב האנשים. תראי, כל הרעיון של ה"פוש" הוא טפשי, לא הגיוני ולא נשען על בסיס פיזיולוגי. עזבי אותו! (למה אני נשמע כמו ורדה רזיאל ז'קונט?) כל דיאטה פוגעת בחילוף החומרים, למה להתחיל במקסימום? כשהמקסימום יפסיק לעבוד, איפה תקצצי? רוצה את התפריט המאוזן של חרמון? לכי על זה אם זה מתאים לך? באופן אישי אני הייתי פונה לכיוון אחר לגמרי. לוקח את מה שאת אוכלת היום, ומנסה לעשות שיפורים. למשל: להוריד סוכרים, חטיפים ונשנושים. להפחית בשומנים (במקום בשר עוף, בלי מיונז, פחות שמן, במקום סלמי פסטרמה, חלב דל שומן וכו') להוסיף ירקות לחלק את הארוחות להרבה ארוחות קטנות ביום (4-6) להחליף פחממות מעובדות ולא סיביות בפחממות לא מעובדות וסיביות (לחם רגיל בלחם חיטה מלאה, אורז לבן בחום, תפוחי אדמה בקטניות) להוסיף שתיה (לא ממותקת) במקביל להוסיף פעילות גופנית, גם אירובית ורצוי גם התעמלות בונה שריר. והנה יש לך שיטה לרדת בלי בעיות 5 ק"ג בלי דיאטה.

ננסה לעזור שוב... (-:

1. סוגי הדיאטות ניתן למצוא בקישורי הפורום שטנצר אסף. http://community.walla.co.il/ts.cgi?tsscript=f/m/object&id=5370332 את גם יכולה ללחוץ על כפתור 'קישורים' למעלה ולהגיע לזה. 2. דיאטת אטקינס - אין לי ידע עליה 3. דיאטת לחם - על פי ספרה של אולגה רז - ניתן להיכנס לספריה עירונית ולהציץ אם זה מתאים לך. 4. חרמון והארטישוק - לא אוכלים. כנ"ל לגבי כרובית אלא אם את מהזן שאוכל כרובית LIVE.... 5. בעיקרון מותר לבחור תפריטים לבד אבל העיקרון הוא לשבור 'רצף' ולבצע שבוע ניקיון=שבוע ראשון בין סוג אחד של תפריט למשנהו. למשל - בין שבוע בשר לשבוע ירקות יש לבצע שבוע ניקיון. זה הסבר מאד מאד כללי וגס. 6. אפשר לעשות רק את הדיאטה המאוזנת אם את מוצאת אותה מספקת. 7. למה לא ללכת לדיאטיקנית של קופ"ח? שאלה של פולניות.....אולי היא תספק את התפריט והמסגרת שאת מחפשת? 8. כרגיל - שיהיה בהצלחה.

תוספת קטנה ושימושית במיוחד

כמה לינקים ידודתיים למשתמש: 1. http://my.doctors.co.il/article/?id=f29b224aadaf6326427e199b05b438e8 2. http://www.miok.co.il/ 3. http://www.sane-way.com/ 4. http://www.sane-way.com זה הכל להפעם.... יאללה, ביי

בואי נראה מה אפשר לעזור

סיגל צודקת, חבל לך לעשות דיאטה חריפה כדי להוריד 5 ק"ג. עם דיאטה זו את עלולה להגיע להשמנה של הרבה

יותר מ- 5 ק"ג. יש דרכים מתונות יותר.
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
דיאטה
בחר
בחר