יום שני בשבוע ואחרון של החופשה שלי

כן. בשעות אלה אני מסיימת חופשה של שבועים. נחתי, ביקרתי בצפון ובדרום הארץ ובעיקר סידרתי וזרקתי דברים שאספתי בבית. בגדים שכבר לא עלו עלי והיו בארון בעשר השנים האחרונות. סירים וכלי מבטח שלא נגעתי בהם חמש שנים. עיתונים וניירות ואין סוף ג'אנק, דברים ש"אולי אצטרך פעם" מכירים?. בזמנו סיפרתי לאחותי שאחת הסיבות לאכילת היתר והכפייתיות שלי זה הרגשה שאני כאילו פח הזבל של עצמי. היא, פסיכולוגית במקצועה שמכירה את הבית שלי, הוסיפה שהיא מסכימה כי כך בדיוק גם הבית שלי נראה. מלא ג'אנק. וביום שאזרוק את כל הג'אנק מהבית ולא אתייחס לבית שלי כפח זבל אתחיל להרגיש מידה של הקלה וזה יקרין גם על הגוף וההרגשה הפנימית שלי. וכל זה למה כתבתי לכם? כי זו באמת ההרגשה שלי היום, אחרי שבועים של זריקה. טוב, עוד לא סיימתי. אמרתי לכם שהבית היה מלא מהרבה שנים. אז אי אפשר בבת אחת. עדיין יש דברים שחבל לי עליהם. אבל אני בטוחה שגם ימיהם יגיע. וחוץ מזה אתם מכירים את האתר adrenaline? מנהל אותו דר' דרור שגיא, רכז הוראת המדעים במכון וינגייט ושם הוא מסביר בין השאר איך כולם יכולים לזוז בלי להתאמץ נורא. הקישור ישיר למאמרים שלו. מענין לקרוא. כן, ואני לא הלכתי היום אבל אכלתי שתי ארוחות עד עכשיו ובסוף ארוחת הצהרים אכלתי קצת שוקולד שכיבדו אותי ומשום מה זה עדיין יושב לי בגרון וממש לא בא לי להכניס משהו נוסף לפה. אכין לי משהו חם לשתות וזהו. מחר יום חדש. תוכנית האוכל שלי למחר: ארוחת בוקר - אני בסדנא ושם כל פעם מישהו אחר מביא כיבוד. לשמחתי כולן שם כנראה במודעות תזונתית ומביאות ירקות וגבינות אז אני בונה על זה. ארוחת צהרים - בחדר אוכל של מקום העבודה שלי. ארוחת ערב - עובדת מחר עד מאוחר אז אקח לי סלט גדול מוכן מהבית + לחם חי קל. מחר אספר לכם אם עמדתי בזה. לילה מחוייך לכם. דינה

הנה הקישור הנכון.....

adrenalin תכנסו ל: "יעוץ לכתבות" יש הרבה מה לקרוא מענין

תודה. אתר גדול !!!

עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
דיאטה
בחר
בחר