שאלה למי שמבין-חשוב

הסתכלתי על הערך הקלורי של פסטה ורשום שם של100 גרם זה כ-180 השאלה שלי היא האם מדובר ב100 גרם לפני בשול או 100 גרם של פסטה מבושלת?!?! הבנתי שיש קלוריות "טובות" ו"רעות" ז"א קלוריות שהופכות ישר לשומן ומתעכלות מהר וכאלה הפוכות. אם פסטה נחשבת קלוריות טובות או רעות??? כי הבנתי מההודעות פה שאנשים נמנעים פה מפחמימות ובפסטה יש הרבה פחמימות וגם שמעתי שדוגמניות רבות אוכלות פסטה... נהייתי קצת מבולבל אם מישהו יוכל לעזור לי...

החישוב הוא תמיד למזון לפני הבישול.

קחי בחשבון שהפסטה סופחת מים ומתנפחת, והופכת למזון טוב ומשביע. כמובן שרצוי, אם אפשר, לאכול פסטה מקמח מלא. חשוב לאכול מכל אבות המזון, וזה כולל פחמימות. נכון שיש אנשים שנמנעים מהן, כמו אנשים שנמנעים מכל מני מזונות אחרים. לדעתי, אפשר לאכול פחמימות מורכבות (ולא כאלה שבאות מממתקים ומעוגות), להתמיד בפעילות גופנית ולשמור על משקל נאות.

באמת?!כי...

כי 100 גרם לפני בשול זה כמו 200 גרם אחרי בשול שזה ממש צלחת מפוצצת ומשביעה... וזה מחזיק אותי כל הצהריים עד ארוחת ערב... ואחרי הבשול ה200 גרם האלו יהיו שווים גם 180 קלוריות כי חוץ מלהתמלא במיים לא נוסף להם שום מרכיב אחר... את בטוחה?!?! זה נשמע יותר מדי טוב :)

זו הסיבה שפסטה היא מזון טוב.

בדקתי עבורך איזו חבילת פסטה, ושם נאמר "143 קלוריות ל-100 גרם פסטה מבושלת"

משבית שמחות!! :)

מרב שהתלהבתי אכלתי 150 גרם בערך לא מבושלים שזה משהו כמו 250 מבושלים(מקווה לפחות...)

שאלה למי שמבין-חשוב

הסתכלתי על הערך הקלורי של פסטה ורשום שם של100 גרם זה כ-180 השאלה שלי היא האם מדובר ב100 גרם לפני בשול או 100 גרם של פסטה מבושלת?!?! הבנתי שיש קלוריות "טובות" ו"רעות" ז"א קלוריות שהופכות ישר לשומן ומתעכלות מהר וכאלה הפוכות. אם פסטה נחשבת קלוריות טובות או רעות??? כי הבנתי מההודעות פה שאנשים נמנעים פה מפחמימות ובפסטה יש הרבה פחמימות וגם שמעתי שדוגמניות רבות אוכלות פסטה... נהייתי קצת מבולבל אם מישהו יוכל לעזור לי...

אומרים שפסטה ........

לא מכילה הרבה קלוריות מה שמשמין בדרך כלל זה הרוטב. אני מכירה משהי שאוכלת כל הזמן פסטה בלי רוטב שמן. כמו עגבניות טריות או טונה ללא מים או גבינה מלוחה וזיתים וכדומה. היא אוכלת צלחות ענקיות וכשעושה את חישובי הקלוריות יוצא לא הרבה בכלל וטעמתי....אפילו טעים. תמשיכי לפסטס ולחייך דינה
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
דיאטה
בחר
בחר