השגים קטנים....

השגים קטנים....

אתמול התגייסה בכורתי.... יום קשה לכל הדעות. הצלחתי לא "ליפול" על שום אוכל לא מתוכנן.... בערב היתה מסיבה של העבודה של הבעל שיחייה.... טעמתי מהכל, לא הקפדתי על הפרדות למיניהן אבל הצלחתי לקום לא מפוצצת ולאכול בשפיות. גם אלה השגים קטנים.... נראה איך ילך מחר בערב..... חג שמח לכולם.... תמי

תמי, אני מאחלת לבתך שתיהנה משירות הצבאי (שלי נהנית) ושתרגיש שהיא אכן תורמת.

אני הספקתי להעביר כבר שניים כאלה. ולגבי ליל הסדר, נסי להגיע לא מאד רעבה, לשתות הרבה מים לפני באמצע ואחרי, והעיקר, שיהיה חג שמח ושליו.

תודה, תודה. חג שמח....

השגים קטנים....

אתמול התגייסה בכורתי.... יום קשה לכל הדעות. הצלחתי לא "ליפול" על שום אוכל לא מתוכנן.... בערב היתה מסיבה של העבודה של הבעל שיחייה.... טעמתי מהכל, לא הקפדתי על הפרדות למיניהן אבל הצלחתי לקום לא מפוצצת ולאכול בשפיות. גם אלה השגים קטנים.... נראה איך ילך מחר בערב..... חג שמח לכולם.... תמי

השגים גדולים ....

מזל טוב לגיוס ואיחולים חמים מכל המשפחה. ואותם דברים שלהם את קוראת השגים קטנים אני קורא להם השגים גדולים. ממש שמחתי להכנס לפורום ולראות שאת כאן. חג שמח לך ולמשפחה מענקון ומשפחתו

כל הכבוד תמי. המשיכי כך. לאן הילדה מתגייסת בצבא?

השגים גדולים ....

מזל טוב לגיוס ואיחולים חמים מכל המשפחה. ואותם דברים שלהם את קוראת השגים קטנים אני קורא להם השגים גדולים. ממש שמחתי להכנס לפורום ולראות שאת כאן. חג שמח לך ולמשפחה מענקון ומשפחתו

ענקון!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

חשבתי שאתה כבר לא פה ואיבדתי את הטלפון שלך.... תודה על האיחולים... תמסור לכולם חג שמח. תמי

נ.ב.

הקטנה (הגדולה), הולכת להיות בחיל החינוך. לטפל בנערי מקא"ם (מה שפעם נקרא נערי רפול) ועולים חדשים. בינתיים שמחה. יפיפיה במדים....

כל הכבוד תמי. המשיכי כך. לאן הילדה מתגייסת בצבא?

תודה גידי

הקטנה הולכת לחיל חינוך. (ראה פרוט בתשובה לענקון כי הגיעו האורחים) תודה על העידוד. חג שמח

תפקיד מאוד חשוב ומשמעותי. הבת האמצעית שלי עשתה את אותו תפקיד ממש. תוכלי לבקר אותי אם תגיעי לבקר

בבסיס. למרות שמבחינתך זה בקצה השני של הארץ, בסיום הקורס ההורים צריכים להגיע לשם... (אני מניח שהבסיס הוא אותו בסיס...)

השגים קטנים....

ברוכים המבקרים!

וביקור שלך הוא סיבה טובה מאוד לביקור שלי... חג שמח, ואיחולי הצלחה לכולכם!

תפקיד מאוד חשוב ומשמעותי. הבת האמצעית שלי עשתה את אותו תפקיד ממש. תוכלי לבקר אותי אם תגיעי לבקר

בבסיס. למרות שמבחינתך זה בקצה השני של הארץ, בסיום הקורס ההורים צריכים להגיע לשם... (אני מניח שהבסיס הוא אותו בסיס...)

לא יודעת מה אתה זוכר....

היא נמצאת בצומת מסמייה. עברת דירה???.:-))))))))))))))

ברוכים המבקרים!

וביקור שלך הוא סיבה טובה מאוד לביקור שלי... חג שמח, ואיחולי הצלחה לכולכם!

כיף לראות שאתה פה.... שמעתי שביקרת ברעננה.....

כל הזמן!

לא יודעת מה אתה זוכר....

היא נמצאת בצומת מסמייה. עברת דירה???.:-))))))))))))))

לא עברתי דירה. כשבתי עשתה את הקד"ץ (מדריכת נערי מקא"ם) זה היה בבסיס בצפון... לא ידעתי שיש בסיס

נוסף לפעילויות אלה. את מוזמנת לבקר בכל זאת...

תודה, תודה. חג שמח....

תמי, שהיא תהנה ותדעי לך שזה יכניס לה את החיים לפרופורציות אחרות.

עבור לעמוד
,
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
דיאטה
בחר
בחר