מה רע בהרבלייף?

מה רע בהרבלייף?

אני שמחה שלא מחקת את שאלתי למרות חשדותיך שאינן נכונות! לעת עתה תוכנית הרבלייף היא אחלה בשבילי אם כי עוד לא סיימתי אותה אז אני לא לגמרי בטוחה מה יקרה בסופו של דבר. ולכן אני שואלת מה ההסתייגויות שלך. התוכנית בהחלט עוזרת לי לשנות אורח חיים והרגלי אכילה, להוריד במשקל ולאזן את גופי. היא דורשת ממני אכילת הרבה פירות וירקות, שתיית 2-3 ליטר מים ביום ובכלל אכילה מבוקרת. היא פשוט עוזרת לי להגיע ולהתמיד בזה בלי יותר מדי ייסורים ולכן מאפשרת לי להתמיד.בינתיים גופי מתרגל למשטר החדש ואני חושבת שכשאסיים, אצליח לשמור בלי הקביים של התוכנית. לדעתי 500 שח בחודש זה סביר בעד ההישגים.אם ידוע לך על אנשים שעשו את התכנית בשנים האחרונות ולא הצליחו או סבלו מתופעות לוואי, אנא ספר, אבל זה לא הוגן להטיל דופי כללי בלי להגיד דברים ספציפיים.

אין לי התנגדות לכל שיטה שעוזרת לבני אדם. מה שמפריע לי ולרוב חברי הפורום זו הפרסומת כאן.

אפשר לעשות כל מה שכתבת ולרדת יפה גם בלי שום דבר מהם

ובהרבה פחות כסף. דיאטנית של קופת חולים עולה 12 ש"ח וגם זה לשלושה חודשים. אנשי הרבלייף יכולים לעשות איזו דיאטה שהם רוצים. שיבוסם להם. הבעיה היא שהם משתמשים בפורום לפרסום ולמכירות. דבר שאסור! את לא הראשונה ולצערי לא תהיי האחרונה. את רוצה להוציא את כל הכספים האלה? יש לך מאיפה? שיהיה לך לבריאות. כל אדם שעוסק בהרבלייף הוא לא אדם כמו למשל מי שמרזה בחרמון-מן. מה ההבדל? נכון, שניהם לקחו על עצמם תוכנית הרזיה. שניהם מוזמנים לכתוב בפורום איך הולך להם. אבל מי שמרזה עם חרמון-מן לא עושה כסף מזה. הוא לא מנסה למכור לי שום דבר. אין לו אחוזים. רוצה לפרסם מוצר מסחרי - שלמי על זה. כל הודעה בעלת נופך כזה נמחקת וזהו. זה לא אישי. וכן, נמאס לנו. יום טוב לך, אלוניס

אני חושב שהסברתי בפרוטרוט מדוע איני חסיד של הרבלייף. אני סבור שאם את משתמשת תמימה ואינך

מפיצה שלהם, בסוף תביני בעצמך מדוע אני מתנגד להם. יש אנשים המסוגלים להפנים מידע שהם שומעים מאחרים. יש הצריכים להתנסות בעצמם כדי ללמוד. כל אחד עושה את הבחירות שלו. אני מניח שבסופו של דבר גם את תתפקחי...

אני

אני בתכנית כבר הרבה זמן, להגיד לך שרזיתי מזה? לא, אבל זה מחויבות שגורמת לי לא להישבר לגמרי, חשוב שיהיה לך מפיץ אחראי שישמור עליך ויסייע בכל מה שקשה, לצערי נדפקתי (פעמיים) אבל זה חייב גם לבוא ממך, אני מסכימה עם נושא שינוי ההרגלים והמוטיבציה והכל. אבל חייבים להתאמץ בכל מקרה, נכון אפשר גם בלי, אבל אפשר גם עם. זהו בעצם, אני ממשיכה עד שאסיים ואהיה רזה (לתמיד אינשאללה)
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
דיאטה
בחר
בחר