דיאטה לילדים שלנו

אז עברו 4 שבועות ובפגישה החמישית התברר ששתי הנסיכות שלי ירדו בסה"כ קילו. הן מאושרות וכמובן שזה גורם ישיר למצב רוח של האמא שגם היא מאושרת. הנה תפריט לדוגמא: בוקר: כוס שוקו/תה ללא סוכר+עוגיה/1/2 כוס קורנפלקס+1/2 כוס חלב 1% עשר: 2 פרוסות לחם קל או לחמניה קלה גבינה עד 5% /חומוס/פסטרמה ירקות פרי * אם מסיימים לאכול מאוחר, אפשר עוד כריך מלחם קל צהרים: 1/4 עוף צלוי ללא עור/2 שיפודים/150 גר' שניצל (עדיף לא מטוגן)/דג 3-4 כפות אורז/פסטה/פתיתים/קוסקוס/תירס/קטניות (חומוס,עדשים,שעועית לבנה) או תפוח אדמה גדול אפוי או מבושל ירקות חופשי: מרק, סלט, מבושלים אחה"צ: מעדן דיאט/יוגורט 0%, 1/2% שומן פרי ערב: 2-3 פרוסות לחם קל ביצה קשה/חביתה/טונה במים 1-2 כפות גבינות עד 5% סלט ירקות גדול+כפית שמן זית או קנולה פרי/מעדן דיאט/יוגורט 0% 1/2% שומן צ'ופר: אפשר לבחור אחד מהרשימה (לא חובה, רק אם רוצים) קרמבו במבה קטנה מקופלת ביסלי קטן (שעולה 1 ₪) וופל מיני חטיף גרנולה ארטיק דיאט קרטיב לשתות לפחות 10 כוסות מים ביום (או דיאט) התפריט הורכב על פי דברים שהן אמרו שהן אוהבות. על החשיבות של ארוחת בוקר אין מה להוסיף, אבל בסדנה נבהירים לילדים חזור והבהר שאין לדלג על ארוחות "בשביל להרוויח". וכמובן שהילדים שואלים כל שבוע איך להסתדר עם הפיתויים שיש בחוץ. אחד מהפיתויים הוא כמובן ה"גאנק פוד" אז אני מצרפת מאמר מעניין בענין זה: http://www.haaretz.co.il/hasite/pages/ShArt.jhtml?itemNo=273594&contrassID=2&subContrassID=7&sbSubContrassID=0 ושאלתי את הדיאטיקנית , האם היא תהיה מוכנה להתארח בפורום בנושא "תזונת ילדים" והיא אמרה "בשמחה". האם הייתם מעונינים? גידי - האם לדעתך יש ענין להביא אותה? עד כאן להפעם. חג פורים שמח!!! סיגל

הי סיג, אני שמחה בשמחתך ובשמחת בנותייך. ק"ג בחודש זה יפה

והתפריט שלהן נראה ממש עשיר. בהצלחה בהמשך. והרעיון לאחר את הדיאטנית כאן הוא רעיון מצוין.

סיגל, אני בטוח שכולנו נשמח לארח דיאטנית בפורום. אני מניח שחברי הפורום ישמחו להזדמנות

לשאול את הדיאטנית הן בנושא דיאטת ילדים והן בעניין דיאטה למבוגרים אם תהיה מוכנה לעסוק גם בנושא זה. תשלחי לי אימל עם שמה ומספר הטלפון שלה ואני אצור עמה קשר.

שמחה איתך סיגל. הדיאטה מצויינת וגם התוצאה יפה.

מברוק וזה אחלה תפריט - שימשיך ככה

סיגל, אני בטוח שכולנו נשמח לארח דיאטנית בפורום. אני מניח שחברי הפורום ישמחו להזדמנות

לשאול את הדיאטנית הן בנושא דיאטת ילדים והן בעניין דיאטה למבוגרים אם תהיה מוכנה לעסוק גם בנושא זה. תשלחי לי אימל עם שמה ומספר הטלפון שלה ואני אצור עמה קשר.

תודה

בפגישה הבאה אבקש את רשותה לתת את מספר הטלפון שלה לך. תודה גידי.

שמחה איתך סיגל. הדיאטה מצויינת וגם התוצאה יפה.

חיפשתי אייקון של חסה...תודה

מברוק וזה אחלה תפריט - שימשיך ככה

אמן. והעיקר שהן תהיינה מרוצות!!!!

הי סיג, אני שמחה בשמחתך ובשמחת בנותייך. ק"ג בחודש זה יפה

והתפריט שלהן נראה ממש עשיר. בהצלחה בהמשך. והרעיון לאחר את הדיאטנית כאן הוא רעיון מצוין.

חן חן

עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
דיאטה
בחר
בחר