גידי? איפה מה שכתבתי נעלם? בקשר להרבלייף

נמחק... כאשר אני מוחק הודעה, כל התגובות שמשתרשרות לאותה הודעה נמחקות אתה. את ההודעה ההיא על הרבלייף לא יכולתי להשאיר

והיא הלכה עם אלה שנצמדו אליה. אנ אבדוק תיכף אם ניתן לשחזר את הודעתך בלבד. לא בטוח שזה אפשרי אבל אנסה. אם זה אפשרי זה יחזור.

לא הצלחתי להחזיר רק אותה. מצטער...

גידי? איפה מה שכתבתי נעלם? בקשר להרבלייף

היי רם, הנה מה שכתבת כתגובה להודעתו של סוכן הרבלייף

25 :שעה 22/02/2003 :תאריך והרי לכם דוגמא לאיש שמנסה להוציא מיכם כסף...בדרכים כאילו מתוחכמות.. היי אני גם מכיר מפיצים וצרכנים שנשארו עם סטוקים של השיקים המוזרים של הרבלייף. אגב, אתם יודעים מה הסימן של "מוצר דיאטטי" שבא להוריד לכם את הקילוגרמים? -זה שמחירו גבוה ברמה לא פרופורציונאלית למרכיבים שבו. ולמה? כי החברות יודעות שבמוצרים מדומים עם תכונות דמיוניות חייבים למכור במחיר מאוד גבוה מה שנקרא " זבנג", כי מי יודע אם הלקוחות ימשיכו לצרוך אותו אחרי חודש-חודשיים. הסיפור עם הרבלייף מאוד מעניין...זאת חברה "חמקנית" - היא באה ונעלמת , באה ונעלמת, היא מתחרה בזכרונו של הצרכן שכ"כ רוצה לרזות. אגב, אני מאחל לזה שמנסה למכור לנו מוצרי "הרבלייף" שישמין ויראה כמו ההיפופוטם שראיתי היום בערוץ אנימל פלנט. אגב מספר 2 , ניסיתי- ניסיתי לשכנע את אמא שלי לא לרכוש את התה הטיבטי, עזר לי? לא!! היא רזתה? לא!! החברה המפיצה הרוויחה פי 100 משווי הריאלי של המוצר? כן!! ועוד איך!! שבת שלום

הי חנה, מה הסוד? למדי אותי...

OK חנה, הבנתי בעצמי... (הקלקתי וראיתי שזה מופיע...)

היי רם, הנה מה שכתבת כתגובה להודעתו של סוכן הרבלייף

25 :שעה 22/02/2003 :תאריך והרי לכם דוגמא לאיש שמנסה להוציא מיכם כסף...בדרכים כאילו מתוחכמות.. היי אני גם מכיר מפיצים וצרכנים שנשארו עם סטוקים של השיקים המוזרים של הרבלייף. אגב, אתם יודעים מה הסימן של "מוצר דיאטטי" שבא להוריד לכם את הקילוגרמים? -זה שמחירו גבוה ברמה לא פרופורציונאלית למרכיבים שבו. ולמה? כי החברות יודעות שבמוצרים מדומים עם תכונות דמיוניות חייבים למכור במחיר מאוד גבוה מה שנקרא " זבנג", כי מי יודע אם הלקוחות ימשיכו לצרוך אותו אחרי חודש-חודשיים. הסיפור עם הרבלייף מאוד מעניין...זאת חברה "חמקנית" - היא באה ונעלמת , באה ונעלמת, היא מתחרה בזכרונו של הצרכן שכ"כ רוצה לרזות. אגב, אני מאחל לזה שמנסה למכור לנו מוצרי "הרבלייף" שישמין ויראה כמו ההיפופוטם שראיתי היום בערוץ אנימל פלנט. אגב מספר 2 , ניסיתי- ניסיתי לשכנע את אמא שלי לא לרכוש את התה הטיבטי, עזר לי? לא!! היא רזתה? לא!! החברה המפיצה הרוויחה פי 100 משווי הריאלי של המוצר? כן!! ועוד איך!! שבת שלום

לחנה ולכולם בקשר להרבלייף

זאת יומרנות לשמה להשמיץ משהו שאינך יודעת שום דבר עליו, לידעתך הרבלייף עזרה למיליוני אנשים וביניהם גם אני לרדת במשקל ולשמור עליו ולהציל את הבריאות שלי. אז לפני שאת מפיצה שמועות שקר בידקי את העובדות קודם כל. יום נפלא ורזה לכולם

תגובתך מעידה על הבנתך. יאללה !!!! לכי לערבב חומוס...

טוויטי נכבד/ה, חנה לא השמיצה ואפילו לא חיותה דעה. היא רק סיעה לאתר הודעה שנמחקה מהפורום. מי שנחפז

להשמיץ זה דוקא את/ה. מעבר לכך, אני מוחק את כל הודעות מפיצי הרבלייף כיון שכולן מנסות למכור את הרבלייף בפורום בניגוד לתנאי השימוש באתר האוסרים על פרסומת. כאשר יקום מישהו שיכתוב על הרבלייף כסוגייה לדיון ולא כפרסומת מסחרית אני מניח שיתפתח דיון, יהיו דעות כאלה ואחרות ויתכן ויושמעו דברים שלא יערבו לחיכם של מפיצי הרבלייף, אבל יהיה דיון. פרסומת מסחרית תמחק מיד כשנעלה עליה.

תוספת לטוויטי: לא מחקתי את הודעתך כי לא רציתי שימחקו השרשורים. אבקשך לנקוט להבא בסגנון כתיבה יותר מתון.

גם אם חנה היתה אומרת משהו מנוגד לדעתך אין בכך הצדקה לסגנון בו נקטת, מה גם שהיא לא אמרה דבר, לא בעד ולא נגד. להבא, סגנון תוקפני שכזה יוביל לתגובה קשה יותר.

זאת יומרנות לשמה להשמיץ משהו שאינך יודעת שום דבר עליו, לידעתך הרבלייף עזרה למיליוני אנשים וביניהם גם אני לרדת במשקל ולשמור עליו ולהציל את הבריאות שלי. אז לפני שאת מפיצה שמועות שקר בידקי את העובדות קודם כל. יום נפלא ורזה לכולם

HerbaLife

I wrote about my positive experience with Herbalife. I lost 8kg in one month but I am not addicted to food. I believe it is another diet and for a diet not for people who are addicted to food or eating Rabbi Avraham Twerski, who is also a Psychiatrist and Director of Gateway in Pennsylvania wrote a book called "The Thin You Within You" He asks: "what \! Are we stupid. We haven't found the diet that works" everyday a new diet comes out on the market diets work for short times for addicted people That's my opinion and Hrbalife is another diet Sorry about the engish. Mt computer is down and my laptop is stupid

You too Brutus?

למה אנחנו שונאים את הרבלייף

בפורומים קיים איסור על פרסומת. זה לא מפריע למפיצי הרבלייף להכנס ולהתעלם מכך ושוב ושוב לדחוף את מרכולתם. אם הם לא היו כ"כ נודניקים חסרי בושה אולי היינו פחות נגדם. מפיצי הרבלייף מציעים "תכנית תזונתית" למרות שאינם מוסמכים לכך בשום אופן. שיטת השיווק של הרבלייף מעודדת בורות מכיון שלמשוקים שלהם אים שום ידע. ראיתי מפיצים שהמליצו על מוצרי הרבלייף לאנורקטיות, לספורטאים, מתברר שמדובר במוצר פלאי שפותר כל בעיה. למפיצי הרבלייף אין את הידע לטפל באנשים עם בעיות רפואיות מה שלא מפריע להם לעשות כן. (ידוע לי על מספר מקרים כאלה, למי אפשר להתלונן? אין אחראים!) שיטת הרבלייף היא פשוטה, החלפת שתי ארוחות ביום בשייק של הרבלייף וארוחה שלישית סבירה. זו שיטה שעובדת לטווח קצר ואינה מסוכנת. הבעיה היא שהיא גם אינה פותרת את בעיות האכילה שלנו. ברגע שחוזרים לתזונה נורמלית הקילוגרמים חוזרים ומביאים חברים. "שורפי השומנים" של הרבלייף הם חסרי משמעות ולא עושים דבר. אחוזי ההצלחה של הרבלייף הם זעומים. (הצלחה מוגדרת כירידה של 10% ממשקל הגוף ושמירה על הירידה אחרי שנה)

אתמול קבלתי לאימל שלי 2 "מאמרים" שאמורים היו לשכנע אותי בצדקת הדרך של הרבליייף. שני המאמרים חסרי כל ערך מדעי אף כי כותביהם

מוצגים "כמומחים" ומושקע הרבה מאמץ לשכנע את הקורא ב"רצינותם" ולכן מוצע לו לאמץ את דבריהם. לדעתי המאמרים הללו הם ממש אוסף של שטויות אבל כמו שאמר אלי, למי פונים? אצל מי מתלוננים? הקטע המעניין ביותר היה הנסיון שנעשה לשכנע אותי להפוך למפיץ שלהם. אני מעתיק לידיעת כולכם את המכתב שקבלתי כדי שכולם יבינו מה הגישה שלהם, איך הם פועלים ולמה צריך להזהר מהם... להלן הקטע הרלוונטי מהמכתב: שלום, אני מצרף שני מסמכים. אחד הרצאה מכלכלן שהיה סמנכ"ל בנק בניו יורק בגיל 24 שמדבר על מחלת המאה הזאת, השמנת יתר. בין היתר הוא מסביר מדוע הרופאים לא יכולים לעזור. ההרצאה מראה את התמונה הגדולה של התחום שבו אתה מתעסק. מסמך השני הוא מאד קצר ומסביר תזונה ברמת התא שהיא הדגל של הרבלייף. האם אתה מתחום התזונה? אם כן ותבדוק את המוצרים אישית היית יכול להרוויח הרבה כסף כי המודל העסקי של החברה היא הטובה בעולם. הנה קישור לסרטון מתחנת שידור של החברה של חמישה רופאים שמפיצים את המוצרים מדברים עליהם. המנחה היא אחת משני רופאים בועדה הרפואית המיעצת של החברה שקיבלו את הפרס הרופא הכי טוב בארה"ב. גם התזונאית של ה- NBA בועדה. שימו לב לקטע: היית יכול להרוויח הרבה כסף... לכתוב מכתב כזה למנהל פורום הרזייה והשמנה זה שיא החוצפה לטעמי וזה מסביר היטב למה אני משתדל למחוק כל הודעה שלהם, גם אם ארטור הצליח להוריד אתם 8 ק"ג כפי שסיפר לנו באחת מההודעות הקודמות שלו...

מישהו רוצה להתלונן? לחברה יש כתובת, טלפון, אתר באינטרנת

אם באמת ישנם אנשים שבריאותם נפגע - הם יכולים לפנות בטענות ישר לחברה.
עבור לעמוד
,
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
דיאטה
בחר
בחר