מפגש פורום - יום ה' 20.2.03, יוטבתה בעיר, 19:00 - להתראות.

שאלה לי - מי מגיע ומה נראה לכם לגבי גורם מזג האוויר?

בבירתנו הנצחית יורד גשם חבל"ז ונראה לי שעוד יהיה גרוע יותר בהמשך. מציעה התפקדות כדי שנדע מי בא. כרגע, עם כל הכנות, מזג האוויר הזה ממש לא עושה לי חשק לנסיעות מורכבות.

אדע ממש ברגע האחרון.....

אני כבר בת"א, וכמובן אגיע. אשמח לפגוש כל מי שיוכל להצטרף. מלחמה אין, זה העיקר...

הגעתי באיחור

המלצרית בכניסה שאלה לאיפה, עניתי למפגש של החבר'ה מוואללה. היא אמרה ישר עד הסוף, ובאמת ראיתי מיד את ענקון ואת טל-יה במפגש. הענין הוא שזה היה מפגש של פורום אחר (חבר'ה מאוד נחמדים). התברר שפספסתי אתכם. מקוה שבפעם הבאה אוכל להגיע בזמן.

אדע ממש ברגע האחרון.....

ומה היה בסוף? סיפורים בפורום זה חלק מהמפגש? מי? מה ? איך?

כמו שאלוניס אמרה, היתה פדיחה... הגיעו (חוץ ממני ואשתי שהתלוותה אלי) ענקון וטנצר. אכלנו יחד ארוחת ערב, גלגלנו שיחה נעימה, התעדכנו

בחדשות השונות והחלפנו דעות על הדיאטות. השיחה עם טנצר תמיד מענינת וניתן היה לשבת עוד ועוד. אבל, כיון שענקון נטש אותנו לטובת מפגש פורום "מקוצרים" וכיון שהנחנו שבשעה תשע ורבע לא יצטרפו חברה נוספים - התקפלנו. אני מודה שהצטערתי על אי הגעת אלה שהודיעו שיבואו וקיויתי לראותם. מזג האויר היה מאוד סוער והמסקנה שלי מהפדיחה היא שאין לתכנן מפגש בחורף, למרות שלמפגש "המקוצרים" שהתקיים במקביל הגיעו החברה למרות המזג...

ניצלתי את ההזדמנות .....

ותפסתי 2 ציפורים במכה אחת. 2 מפגשים של 2 פורומים. פגשתי את גידי שנראה פשוט נפלא ,הירידה במשקל מורגשת אצלו בגדול וניהלנו שיחה נעימה. בקפיצה הנוספת שלי פגשתי גם את טנצר ומאחל לו מכל הלב שיחזור שלדרך שהאירה פנים בעבורו בעבר והעלינו זכרונות מהעבר. אלי הגיע מאוחר יותר והצטרף לכמה רגעים למפגש השני. יהיו לנו עוד הזדמנויות להפגש. שבת שלום. ענקון
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
דיאטה
בחר
בחר