תודה על הברכות :) ..ואני ממשיך..

היי... ושוב שלום לכולם לותיקים ולחדשים.. בא לכם לשחוט פרות קדושות?? (חס וחלילה לא פרות אמיתיות..אני אוהב בעלי חיים ולא אוכל אותם..). כמה פעמים דיברו איתנו על אכילת ירקות ככל שניתן..ובכלל על דברים שמכילים סיבים תזונתיים...היתה גם אחת שפירסמה ספר על דיאטת לחם קל... הרי הסיבים התזונתיים תורמים לנו ועוזרים לנו בעשרות עיניינים גופניים כאלו ואחרים ( לא ניכנס לזה.תאמינו לי שזה ארוך..)כמובן שהסיבים התזונתיים תורמים לנו לתחושת השובע..( המשפט הזה נאמר ונכתב כ"כ הרבה פעמים שהוא הפך להיות ברור מאליו..הוא כ"כ ברור מאליו..שאני קצת מתחיל לחשוש שהוא מוטעה ומטעה) אז ככה...בפשטות...סיבים תזונתיים לא השביעו אותי מעולם..וגם לא את אמא שלי...ורגע...גם לא את דודה שרה ולא את השכנות שלה..הרי אם הסיבים היו תורמים לתחושת השובע של כל החבר'ה..הג'ינסים היו עולים עלינו..ואני לא מדבר על שלושה ימים אלא לזמן הרבה יותר משמעותי. ומה קורה אם מגזימים עם סיבים תזונתיים?? אני כרגע עוזב את המאמרים הרפואיים שמזהירים מפני אכילה מוגזמת של סיבים תזונתיים ומדבר על מה שמערכת העיכול המסכנה צריכה לעבור... כשמגזימים בסיביים..מערכת העיכול עובדת קשה מאוד..וכבר דיברתי עם כמה וכמה אנשים שפשוט זה גרם להם וזה כולל אותי...עצירות איומה...בעיות גזים כאבי בטן ואלוהים ישמור. אני לא נגד הסיבים פתאום...נהפוכו..אבל 20 גרם ביום זה מצויין...כשזה 50 זה הרבה פחות ממצויין .. לדעתי... (ונא לא לכעוס עליי...) לאכול יותר מדיי ירקות ולחם קל וסובין זה לא בריא ולא מומלץ..ויותר מיזה - לא אפקטיבי. אגב...עקבתי ואני בטוח שגם אתם אחרי דיאטת החורף של זמנים מודרניים-ידיעות אחרונות. מה אני אגיד לכם?? דיאטה פשוט עצובה.. רע למוח ורע לבטן. אני מדבר פה בצורה מאוד פסימית כביכול אבל ממש לא..לא העלתי אפילו גרם אחד ושאלוהים יסלח לי..החלפתי את הגבינה חצי אחוז..בגוש חלב 30 אחוז שומן וגם רכשתי בשביל הנשמה צנצנת ריבת חלב ארגנטינית..מה?? גלידת חלבה תלך בלי ריבת חלב?? צ'או

בוקר טוב ןשמחה שקפצת להגיד שלום

משפט קצר אחד אני יכולה לומר לך לך על תגליותיך: מה חדש? כל דיון בנושא סיבים מגביל את השימוש בהם ודורש לשתות איתו כמויות גדולות של שמים, מהשיקולים שציינת. הדברים ידועים. אתה צודק שעצוב ובלתי אפשרי לחיות על דיאטה דלת... ודלת... והבן אדם נעשה דל ועצוב בנשמה. פרוסה של גבינה צהובה 30 אחוז שומן תהיה שווה מבחינת ההרכב לכמות גדולה של גבינה 1/2 אחוז. כל אחד צריך למצוא את הדרך שאיתה הוא יצליח לחיות את חייו. והכי אתה צודק בכך שאמרת שאם היה כל כך ברור אז הג'ינס (שאני כל כך מתגעגעת אליהם) היו נשפכים מהגוף שלנו. בוקר טוב יום טוב ובהצלחה ציניקו

ברוך השב לפורום רמס. הכנת אותנו לשינוי, אבל נראה שהעמדות בהודעה הנוכחית שלך די

דומות לעמדותיך בעבר... כך או כך אני שמח לחזרתך לפורום. יש התפתחות בתחום הרומנטי?

מאוד מעניין!!! אשמח אם תפנה אותנו למקורות/אתרים שבהם מפוסרמים המחקרים הללו

עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
דיאטה
בחר
בחר