ממשיכה הלאה

ממשיכה הלאה

הייתי עכשיו אצל הדיאטנית. עליתי קילו מאתיים. ידעתי שבגלל החודש הזה המצב בטח לא מזהיר אבל זה בכל זאת הרבה. היא ממליצה על הגברת הספורט. ואת זה אני בהחלט מתכוונת לעשות. אני תקועה באיזור ה-74 או 73 קילו כבר יותר מארבעה חודשים. חייבת, פשוט חייבת לשבור את המחסום הזה. ברוך השם החודש לא צפויים ימי הולדת ומצב הבריאות משתפר. אז הספורט יוגבר. ולמקרה שתהיה מלחמה, יש לי לפי החדשות בערך חודש לפני הנשנושים העצבניים של ליל הפגזה. וגם בהם כבר למדתי מה כן לנשנש ומה לא - פופקורן ביתי ופייבר1, פירות ולא לקנות בייגלה וכאלה בשום פנים ואופן. בתקווה לחודש טוב יותר, אלוניס

שיהיה בהצלחה. לכולנו.

ונכון שהיתה עליה. גם אצלי. אבל כל עוד זה נמצא תחת שליטה, זה מעמד אחר לגמרי. והמלחמה? אויש, בתור תושבת מישור החוף - רק לנו מותר לזלול ב'אטרף'... (-: איזור א' הולכת להכין מרק טוב. מרק שורשים. יעשה חם במטבח וחם בנשמה. מתגעגעת, סיגל

גם אני סיגלוש

צריך מפגש. אין ספק. גידי זוכר והבטיח שברגע שיתאים נתאם משהו. בתיאבון, מקווה שיצא לך הכי טעים וכיפי. אצלי כבר יש חדר בהיכון בשביל אנשי השפלה (חברים שלי וייתכן גם משפוחה). נראה. יום טוב מתוקה,

ממשיכה הלאה

הייתי עכשיו אצל הדיאטנית. עליתי קילו מאתיים. ידעתי שבגלל החודש הזה המצב בטח לא מזהיר אבל זה בכל זאת הרבה. היא ממליצה על הגברת הספורט. ואת זה אני בהחלט מתכוונת לעשות. אני תקועה באיזור ה-74 או 73 קילו כבר יותר מארבעה חודשים. חייבת, פשוט חייבת לשבור את המחסום הזה. ברוך השם החודש לא צפויים ימי הולדת ומצב הבריאות משתפר. אז הספורט יוגבר. ולמקרה שתהיה מלחמה, יש לי לפי החדשות בערך חודש לפני הנשנושים העצבניים של ליל הפגזה. וגם בהם כבר למדתי מה כן לנשנש ומה לא - פופקורן ביתי ופייבר1, פירות ולא לקנות בייגלה וכאלה בשום פנים ואופן. בתקווה לחודש טוב יותר, אלוניס

בהצלחה אלוניס...

תחזיקי מעמד, כולנו פה בשבילך, ותמשיכי לעדכן אותנו :)

גם אני סיגלוש

צריך מפגש. אין ספק. גידי זוכר והבטיח שברגע שיתאים נתאם משהו. בתיאבון, מקווה שיצא לך הכי טעים וכיפי. אצלי כבר יש חדר בהיכון בשביל אנשי השפלה (חברים שלי וייתכן גם משפוחה). נראה. יום טוב מתוקה,

קראתי, הבנתי, הפנמתי. מחר אני בודק את היומן בתקוה לארגן משהו עוד לפני המלחמה...

אני מוסיפה עוד תפילות לשלכם!!!

גם אני עליתי במשקל-אני אפילו לא רוצה לדעת כמה. אני איתכם בתפילות לחזור כמה שיותר מהר לשפיות. אני לא כל כך מפניה את עניין המלחמה-כי לא מתאים לי לאגור בבית כמויות-הם תמיד מגיעות לאן שלא צריך, וחוץ מזה העיראקי הזה קטן עלינו....

הבעיה המרכזית היא [אצלי בכל אופן]

זה ה'לא לדעת למה'. כי חובהלעלות פעם בשבוע על המשקל ולראות מה קורה ולהיות בפוקוס. וגם זוג מכנסי הגינס שלי עוזרות במעקב (-:

ממשיכה הלאה

והלאה והלאה והלאה וחוזר חלילה...

קילו מאתיים קטן עליך... בהצלחה !!!!

שולח לך גם כאן חיבוק

עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
דיאטה
בחר
בחר