האם אתה אכלן יתר כפייתית?

סדרת שאלות זו, יכולה לעזור לך להחליט, אם את/ה אכלן/ית יתר כפייתי. אם את/ה עונה כן על רבות משאלות אלו אז כנראה שהתשובה היא חיובית. 1. האם אתה אוכל למרות שאינך רעב?.......................................כן/לא 2. האם את/ה נתקף/ת בבולמוסי אכילה ללא סיבה?............................כן/לא 3. האם את/ה חש/ה רגשות אשם או חרטה אחרי אכילת יתר?.....................כן/לא 4. האם את/ה מקדיש/ה זמן ומחשבה רבים מדי לאוכל?.........................כן/לא 5. האם את/ה מצפה בשמחה או בקוצר רוח לרגע שבו תוכל/י לאכול בגפך?........כן/לא 6. האם את/ה מתכנן/ת את בולמוסי האכילה החשאיים האלה מראש?...............כן/לא 7. האם את/?ה אוכל בתבונה לפני אחרים ומפצה עצמך אחר כך בהיותך לבד.......כן/לא 8. האם משקלך משפיע על אורח חייך?.......................................כן/לא 9. האם ניסית לשמור על דיאטה במשך שבוע(או יותר), רק כדי לגלות שהחטאת את מטרותיך?............................................................כן/לא 10.האם את/ה נוטר/ת לאחרים האומרים לך "להפעיל קצת יותר כוח רצון על מנת להפסיק לאכול אכילת יתר?.........,...................................כן/לא 11.למרות הוכחות נוגדות, האם את/ה ממשיך/ה לטעון שאתה יכול לעשות דיאטה בעצמך מתי שרק תרצה?.................................................כן/לא 12.האם יש לך כמהה לאכול בשעות מסוימת ביום או בלילה, פרט לשעות הארוחה?..כן/לא 13.האם את/ה אוכל/ת כדי לברוח מבעיות או דאגות?..........................כן/לא 14.האם עברת אי פעם טיפול נגד השמנה או מצב הקשור לאוכל?.................כן/לא 15.האם הרגלי האכילה שלך מאמללים אותך או אחרים?.........................כן/לא 16.האם יש לך היסטוריה ארוכה של דיאטות, הליכה לדיאטיקנים וטיפולים למיניהם כנגד בעיית ההשמנה?..........................................כן/לא (השאלון נלקח מתוך דף שאלות של אכלני יתר אנונימיים)

אני מציעה לרכז את המאמרים בנושא או. אי במקום המתאים - מאמרי הפורום

מאיה , טוב שאת עושה שרות אבל יש גבול של טעם טוב. זה לא אתר של או. אי. ציניקו

לציניקו!!!פורום של השמנה והרזייה עוסק בהבטים שונים של מחלת ההשמנה-לכך הוא נועד!!

מכיוון שהפורום עוסק בהשמנה והרזייה לא מן הנמנע שהיעלו הבטים שונים על השמנה, אכלנות כפייתית, מהי השמנה, מהי אכלנות כפייתית, האם יש קשר בניהם ומהו הקשר. רבים מתחלקים וכותבים על נסיונם, על תחושותיהם, מביעים דיעה ואף מציעים תוכניות אכילה כאלו ואחרות. לשם כך האתר נועד!!!! אני בקבוצת תמיכה של OA-ואני לא מכחישה זאת. אני כותבת על ההתמודדויות היומיומיות שלי עם האוכל והמחלה, איך אני מגדירה אכילה כפייתית והשמנה ואיך אני רואה את הדברים. יתכן שזה לא מקובל עליך, יתכן שאת רואה בזה הטפה-כנראה שנצטרך לסגור בכלל את הפורום כי יש דברים רבים שנכתבים שלא ימצאו חן בעינייך או בעיני אחרים. אני מאמינה בדרכי אני מאמינה-שדרך שפויה שכוללת שינוי הרגלי אכילה, שינוי הרגלי התנהגות וקבוצת תמיכה (לא רק של OA) היא הדרך הנכונה. OA לא מתאימה לכולם כמו שדיאט קלאב ושומרי משקל לא מתאימים לכולם- הם קיימים, יש להם זכות קיום והזכרה וכתיבה עליהם לא גורעת-אלא נהפוך הוא רק עוזרת למצוא פתרון אמיתי ושפוי. אני בדרכי אמשיך , אני בדרכי אמשיך לכתוב ולחלוק את חוויותי-כי זה עוזר לי להרזות ועוזר גם לאחרים, את יכולה להצטרף, את יכולה להתעלם ואף להתנגד-מה שתעשי זו זכותך בכל מקרה שיהיה לך בהצלחה!
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
דיאטה
בחר
בחר