חברים וחברות, בכוונתי לארגן מספר חידושים בפורום ואני רוצה לשתף אתכם, לשמוע את דעתכם

עליהם ולקבל עזרתכם: א. מיני פורום מסרים אישיים שהוקם בזמנו ע"י קובי נאור אינו מתפקד ומשמש בעיקר במה למפרסמים שונים שאלי ואנוכי טרודים במחיקת הודעותיהם כל הזמן. אם זה לא פוגע במישהו, בכוונתי לסגור אותו. אם הסגירה הזו מפריעה למישהו - שיקום ועכשיו... ב. אני רוצה לבנות בפורום ספרית שאלות נפוצות (FAQ) בה נרכז שאלות שחוזרות על עצמן שוב ושוב. אני זקוק בעניין זה לעזרתכם באיסוף השאלות והתשובות. כל מי שמוכן לעזור בכך, נא שלחו אלי (באימל של וואלה) שאלה ותשובה או מס' שאלות ותשובות (כל תשובה צמודה לשאלה) וואני אכניס אותם לספריה זו. ג. בקרוב נכניס לפורום אפשרות לביצוע סקר שבועי או תקופתי. תופיע שאלה ותתאפשר בחירה באחת מתוך מספר שובות. מי שיבחר את אחת התשובות יוכל לראות מה התוצאה המצטברת עד אותו רגע. זה לא מאוד מדוייק כיון שנדמה לי שמי שנורא ירצה יוכל לענות כמה פעמים שירצה אבל מצד שני לא בדיוק ברור מה המוטיבציה שתיה למישהו להצביע מס' פעמים... מדי פעם תוחלף שאלת הסקר. אם יש לכם רעיונות לשאלות לסקר (שאלה עם 3-4 תשובות אפשריות) או שיש נושאים שמעניין אתכם לבדוק כיצד מתפלגות עמדות חברי הפורום ( בנושא השמנה והרזיה כמובן...) אתם מוזמנים לכתוב אלי ולהציען באימל וואלה. תודה, גידי

סבבה גידי

סקר נשמע טוב. למשל: כמה ארוחות ביום את/ה נוהגים לאכול? כמה פעמים בשבוע ספורט? דיאטה מועדפת: דיאטנית, חרמון, מכורים וכו'? בעניין FAQ אני אחשוב על זה. ולגבי האישיים אין שום בעיה. באמת לא נחוץ.

השינויים יתקבלו בברכה!

בוקר טוב גידי

לאחר אינסוף קשיים, חוברתי מחדש לאינטרנט ואני מקווה לחדש את ביקורי בפורום. ראיתי את העבודה הנפלאה שנעשתה כאן עם סמדר ושמתי ישר את אתר הבית שלה אצלי בfavorites. וגם כעת אני קוראת על השינויים שנהינך מעוניין לעשות. אחלה. אני קוראת להשלים את החומר וזוכרת שאני חייבת לך משהו (-: . ולגבי המשקל שלי? נו, טוב ששאלת... יציב עם עליות ומורדות. אין ספק שלשמור הרבה - אבל הרבה יותר קשה מלרדת! בדוק! יום נפלא לכולנו! מה לגבי מפגש בצפון הפורח? אנא שלב גם רעיון זה במסגרת השינויים (-: ביי, סיגל

טוב לשמוע אותך בסדר ומעודדת

עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
דיאטה
בחר
בחר