איפה מוצאים כוח להחזיק מעמד?

אני כרגע בתקופה לא קלה בכלל, אין לי עבודה, אני כבר יום בבית ואני מרגישה שאני משתגעת.!!!! אני הולכת לחדר כושר(עשיתי ספינינג והליכה של חצי שעה), הלכתי גם לקבוצה אך להיות כל הבוקר בבית-זה משגע אותי!!! פתאום אני שומעת את המקרר, פתאום הוא מדבר אלי, הוא מקרין לי סרטים על האוכל, הוא בעל ריח וטעם ומה לא. לא משנה כמה אני מתרחקת ממנו, כמה קומות אני עולה, הוא אכשהו גורם לי לשוב אליו. אתמול בלילה אחרי שכל היום הייתי בהימנעות ושמרתי על עצמי-מצאתי את עצמי בנפילה-אוכלת בורקסים, שוקולד, סנדוויץ ומה לא. אני מתה מפחד. אני מתה מפחד שאני אעלה את אותם 10 ק"ג שירדתי, אני חוששת ממה יהיה(אם אמצא עבודה), איך הדברים יסתדרו או יבואו לידי ביטוי, מה צופן לי העתיד ואיך אני אתמודד עם האוכל. שנכנסתי לפורום ראיתי את כותרת מוכרת. זה היה משהו שאני רשמתי לא מזמן על הבולמוסים. נכנסתי וקראתי את אשר כתבתי-והייתי צריכה את זה-זה היה בזמן ובמקום. אין לי ברירה אחרת אלה להמשיך בדרך שלי-אך אני מתפללת שיהיו לי את הכוחות לכך. שאני לא אשבר ולא אתן שוב לאוכל לנהל את חיי. אני באמת, באמת באמת זקוקה לכל כוח(נפשי ורוחני), כל תקווה כל עזרה לעבור "רק להיום" בשפיות. אני מקווה שאמצא את הכוח-עם דרככם, אם דרך הקבוצה, הכושר הכתיבה-ומה שיהיה!
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
דיאטה