שלום חברים....

שלום חברים....

מזמן לא כתבתי כאן. ביקרתי מדי פעם אבל לא מצאתי את הכוחות לכתוב. עברה עלי תקופה לא קלה בתחום הבריאות. לא כזה דרמטי כמו אצל גידי, אבל... גילו אצלי תאים שלא צריכים להיות, בצואר הרחם. כאלה שבשפה יפה מכנים אותם "תרום סרטניים". עברתי ניתוח קטן בכיוון ועכשיו מחכה לתוצאות של הפתולוגיה. אני אופטימית ומקווה לבשורות טובות. בשיחה שהיתה לי בעקבות הבעיה הרפואית הנ"ל עם קרובת משפחה, היא סיפרה על דרך תזונה שפותרת הרבה בעיות גניקולוגיות (דימומים, גיל מעבר וכו'). מן דרך לניקוי המערכת. יש הרבה דיווחים על נשים שהתגברו בעזרת התזונה הזו על כל מיני בעיות מהסוג הזה. אחרי שפרטה את התפריט, מצאתי בו הרבה מהדברים שאנחנו מדברים עליהם כל הזמן. אסור בתחליט האיסור: סוכר וקמח מכל סוג. פירות (סוכר), פחמימות ועמילנים (אורז, תפו"א, תירס,פסטה, לחם וכו'). מותר ירקות ללא הגבלה, מותר חלב ומוצריו, מותר פיצוחים לא ממותקים מכל הסוגים (חוץ מאגוזי קשיו), מותר כוסמת (יוצא מהכלל), מותר קיטניות, חומוס, תחינה, מותר בשר, עוף, דגים. מי שרוצה רק נקיון(צריך להתמיד 6 חודשים), שיהנה. מי שרוצה גם לרזות - שיקח מכאן את הדברים שמתאימים (אחוזי שומן נמוכים בגבינות וכו'). אני כבר יומיים שם. מרגישה טוב ולא רעבה. תחזיקו אצבעות.... אדווח, אם אשרוד.... תמי

קודם כל שיהיו רק בשורות טובות

וחוץ מזה יש לך הפניה לספרות רלוונטית או שזו כל התורה? נשמע מעניין. מה הרציונאל של השיטה? מתעניינת בכל דבר, דרך מוזרה ל"עשות" דיאטה ציניקו

גילוי מוקדם

הוא הסוד.. המילה "טרום" מאד אופטימית!!! המקרה שלך יכול להוות דוגמא מצויינת לכל שאר החברות- למה חשוב להקפיד ולבצע את כל הבדיקות, ולגלות את כל הרעות החולות כשהן עדיין במצב "טרום"! המון בריאות.

שלום תמי. מקוה בשבילך שהתוצאות תהיינה טובות.

בקשר לתזונה נכונה, אני מציעה לך לקבל הנחיות ממי שמקצועו הוא תזונה. מצוין שקיבלת טיפים מאותה קרובת משפחה, אך נסי לבדוק מי הנחה אותה כדי שתשאבי מן המקור את כל האינפורמציה ולא חלקים ממנה. ושוב, הרבה בריאות.

כמובן שתשרדי ותרגישי טוב

נכון, עברת תקופה לא קלה, אך לעיתים יש צורך בארועים מהסוג הזה כדי להבין ולקבל פרופורציות חדשות על החיים ולהעמיד סדרי עדיפות באופן הנכון. את תתגברי ותצאי מזה בלי קשר לתוצאות הבדיקה, אך תקבלי עוצמות ותובנות חדשות בכל הנוגע למהלך חייך. מאחלת שפע של בריאות חנה

שיהיה בהצלחה חמודה

אני מכירה את הדרישות האלה מהקריאה לגבי קנדידה. ובתכל'ס צריך להוסיף לרשימה הזו גם אלכוהול מכל סוג. ומחזיקה לך אצבעות לגבי הבדיקה. אמן שתהיי לנו בריאה וחזקה. אלוניס

מקווה שהתוצאות להן את מצפה יהיו שליליות ושיסתבר שאת בסדר לחלוטין....

החלמה מהירה! אני בטוחה שתתגברי על העניין בקלות!

תודה, מתוקים......

שתהיי לנו בריאה!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

הרבה בריאות והרבה תקווה!

עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
דיאטה
בחר
בחר