משמרת לילה

משמרת לילה

אז כבר מאחרי הצהריים המוקדמות (כשעה לאחר ארוחת הצהריים) הרגשתי שהערב יהיה קשה, כל הערב הייתי רעב וחיכיתי בקוצר רוח לארוחה. והנה... היא הגיעה. כדי לא להישבר קניתי אוכל שאני מאוד אוהב. מנה גדולה של קיש פטריות, הוספתי לצלחת 100 גרם תירס לייט ופטריות. אבל... הגוף זועק לפחמימות... הוא דורש סוכרים. הוא לא יוותר על עודות. מה עושים? אני מפחד להישבר..

האם אתה עדיין במכורים?

לא, עד החתונה אני עושה דיאטה אקטיבית יותר.

משמרת לילה

אז כבר מאחרי הצהריים המוקדמות (כשעה לאחר ארוחת הצהריים) הרגשתי שהערב יהיה קשה, כל הערב הייתי רעב וחיכיתי בקוצר רוח לארוחה. והנה... היא הגיעה. כדי לא להישבר קניתי אוכל שאני מאוד אוהב. מנה גדולה של קיש פטריות, הוספתי לצלחת 100 גרם תירס לייט ופטריות. אבל... הגוף זועק לפחמימות... הוא דורש סוכרים. הוא לא יוותר על עודות. מה עושים? אני מפחד להישבר..

הלילה עבר אבל ללילה הבא....

מה שעובד עלי זה ללכת להתקלח ולהכנס למיטה ישר לישון בלי ספר......לסגור עיניים ולחלום על.....אנטוני הופקינס....טוב אתה יכול לחלום על הכלה שלך, אני מבינה שאתה מתכנן חתונה.....אז גם מזל טוב המשך יום מחוייך דינה

לא, עד החתונה אני עושה דיאטה אקטיבית יותר.

בהצלחה!!

הלילה עבר אבל ללילה הבא....

מה שעובד עלי זה ללכת להתקלח ולהכנס למיטה ישר לישון בלי ספר......לסגור עיניים ולחלום על.....אנטוני הופקינס....טוב אתה יכול לחלום על הכלה שלך, אני מבינה שאתה מתכנן חתונה.....אז גם מזל טוב המשך יום מחוייך דינה

אנתוני הופקינס????!!

רוצה שאחלום עליך?!?!?!

הופקינס? נראה לי כבר גריאטרי. הייתי הולכת על מל גיבסון. צעיר ומבטיח יותר...

משמרת לילה

בסוף התמודדתי בעזרת בקבוק דיאט קולה

אבל הבוקר המזוויע הזה הרס לי ת'מצב רוח ):

רוצה שאחלום עליך?!?!?!

זה בהחלט יהיה שיפור, אבל זה לא משהתכונתי

אני יודע? שון קונרי בן אותו שנתון ועדיין נראה ייצוגי.

שון קונרי

הבונד האהוב עלי ביותר ומעבר לגילום סוכן הוד מעלתה כיכב בעוד הפקות מוצלחות אחרות. למרות הגיל יש לו במראה כריזמה ונוכחות מדהימה !!!!!! ענקון

כל אחד והטעם שלו אלי....

אם אתה מעדיף את שון קונרי אז אני שמחה שאנחנו לא נריב.....אני מעדיפה את הופיקנס...

הופקינס? נראה לי כבר גריאטרי. הייתי הולכת על מל גיבסון. צעיר ומבטיח יותר...

צעיר ומבטיח חנה? את זוכרת, לפני

שלושים שנה היו לנו צעירים ומבטיחים? ותראי מה יש לנו עכשיו? אה?! אז אני מעדיפה לפנטז על אחד בוגר, פיקח, מוכשר, יצירתי ובעיקר עם קבלות ועיניים כחולות. וקצת חוזרת על עצמי אבל איזה מזל שלא כולנו אוהבים את אותו אחד!!!! המשך שבת מחויכת לך דינה

בהצלחה!!

רונן, במיגוד לאלי, אני דוקא מציע לך לזכור שדיאטת כסאח פוגעת בחילוף החומרים

שלך ואת הנזק תשלם אחרי החתונה כשתאכל אפילו רגיל, אבל גם זה יהיה יותר ממה שגופך התרגל לצרוך כך שאתה עלול להשמין גם אם תאכל שפוי לגמרי. הלאה הכסאח!!!! חברתך/ארוסתך יודעת אם מי היא מתחתנת ומן הסתם גם קרוביה. חבל להרוס לך את הבריאות בגלל ערב אחד. עדיף לרדת לאט לאט אבל שהירידה תמשך אחר כך על לרדת מהר לקראת החתונה ולעלות אחריה למשקל גבוה מזה בו אתה מצוי היום. מתי החתונה?

כלל לא בניגוד

אני כבר הטפתי לו בנושא. בשלב הזה, כל מה שנשאר לי זה לאחל לו הצלחה ומזל טוב.
עבור לעמוד
,
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
דיאטה
בחר
בחר