"רק להיום" לנסות ולהחזיק מעמד!!

אתמול היה כנס בשפיים ואנשים הגיעו מכל הארץ בכדי לחלוק את החוויה הרוחנית שקוראים לה או.איי. אנשים עלו על הבמה והתחלקו בסיפוריהם האישיים. הם סיפרו כמה הם ירדו, איך התוכנית ואורך החיים החדש שינה את חייהם מקצה לקצה. לא פעם אנשים הזכירו את המושג "נולדנו מחדש", "הורדנו עשרות ק"ג אך מאות טונות מהכתפיים". ישבתי והאזנתי לסיפורים ומשהו בתוכי נצבט. הרגשתי כל כך מחוברת, אך בד בבד כל כך מנוכרת. פתאום היה נדמה לי שכל הניסים שהם מדברים עליהם הם לא מנת חלקי. שלכולם שפר המזל הטוב, תעצומות הנפש הכבירים, התמיכה של כוח עליון ואני נשארתי אי שם מאחור. הרגשתי כעס, בלבול, וחוסר אונים. החלום שלי מתגשם אצל אנשים אחרים. כולם מרזים כולם משנים אורחות חיים, והרגלים-ואני שקועה בעשייה היום יומית, שמשגעת אותי. אני חשה שכל יום הוא מאבק, מאבק בלתי פוסק בעצמי, בהרגלים הלקויים שצברתי לי כל חיי, בשגרה היומית האפורה-בהכל. אני חשה שאין לי כוח. אין לי כוח לעשות את המוטל עליי, אין לי כוח לכתוב, להתקשר לחברי הקבוצה לקבלת תמיכה, אפילו לכתוב את הדברים על הדף. העצבות משתלטת עליי, הרחמים העצמיים חוגגים ואני שוקעת בביצה הזאת שגורמת לי לראות שהכל שחור. "רק להיום" אני מוסרת את הכוח לידי כוח גדול וחזק ממני שיקח ממני את הרגשות האלה, שיתן לי את התקווה שגם הניסים האלו יגיעו אליי. אני מתפללת ש"רק להיום" אעשה את המוטל עליי, אשמור על תוכנית אוכל, אתנהג בשפיות ואדע לבקש עזרה . לא, אני לא יכולה לעשות את זה לבד, אני צריכה את התמיכה של חברי או.איי, או כל תמיכה מאנשים שמבינים אותי יכולים לתת לי אותה. "רק להיום" אם אני מרגישה רחמים עצמיים ועצבות אנסה להיות שמחה ופתוחה יותר, ולו רק לשם אימון. "רק להיום" לא אוותר לעצמי ולו רק לשם הרחקת הראייה השלילית שלי והפסימיות. רק להיום בלילה אחלום גם אני אזכה לאעמוד על הדוכן ואחלוק עם הקהל את סיפור חיי. "רק להיום"!!!!

מאיה, מאיפה להתחיל לענות לך זו השאלה.

המצב של חוסר אונים וחוסר הכח להתמודד כפי הנראה שפוקד עוד כמה אנשים ולא רק אותך. אני מרגישה מחורבן כבר למעלה משבוע ואין לי כוח להתמודד, למזלי זה לא מתבטא באכילה. אומרים שאלוהים עוזר רק למי שעוזר לעצמו. קיבלת כלים, קיבלת חברים בקבוצה שכל מה שאת צריכה זה להתקשר ולדבר אתם. התגברי על הקושי ועשי זו. את יודעת שהם קרש ההצלה שלך להצלחה בתוכנית. מחזקת את ידיך ומחבקת חיבוק חזק. בהצלחה.

על הניסים ועל הנפלאות...

אצל כולנו בלי יוצאים מהכלל, יכולים להתרחש אותם ניסים שאת תארת. אך לעיתים יש בנו כוחות אפלים שמונעים מאיתנו את הנס שיקרה. זה קורה בעיקר כשיש לנו רווח מוסף מהמשקל העודף. זה נשמע אבסורד ובדרך כלל זה קורה באופן בלתי מודע אך לפעמים תוספת הק"ג נותנת לנו צידוקים והסברים ל"למה לא הולך לנו בחיים" וכך נחסכת מאיתנו התמודדות אמיתית עם בעיה עמוקה יותר. זו כמובן "פסיכולוגיה בגרוש" שאיננה מתיחסת לאיש מהכותבים כאן. ובאשר לך, "רק להיום" תמנעי מהמאכלים שבחרת ובעוד תקופה לא ארוכה גם את תתקשי לזהות את הברבור שיצא ממך. הפעם את רצינית ונחושה, את עוברת תהליך נפלא ולכן הפעם את מצליחה!!!

המחר של אתמול הוא היום ..... רק להיום !!!!!!

כל יום מחדש .... אוהב את הכתיבה שלך כמו גם את "רק להיום " בהצלחה ענקון
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
דיאטה
בחר
בחר