זה קרה לי

זה קרה לי

לפני כשנה וחצי שקלתי קרוב ל-90ק"ג. במשך 5-חודשים ירדתי ל-71ק"ג. נעצרתי כששה חודשים לא התייאשתי החודש האחרון נחתתי ב-69ק"ג. הבונסים העיקריים הבריאות שלי השתנתה מקצה לקצה מחולה לחץ דם גבוה המחובר לתרופות לאדם חופשי ללא תרופות. בברכה לכולם דויד

איזה יופי

לא רוצה כלום. רק לספר לנו משהו... לא מוכר אז לא קונים...... שיהיה בהצלחה גם לך איש! ולכולנו! סיגל

מה? מצאת תוסף קסמים להרזיה?

אנא שתף אותנו בפורום. עד עכשיו כל מה שניסינו לא עבד (הרבלייף, תוספים, דיאטות) אנא שתף, כולנו רוצים לשמוע. אגב, האם מדובר גם בפיתרון טבעי בריא וצמחי ללא תופעות לואי שגם יעזור לגופנו להתגבר על רעלים שאנו סופגים באורח החיים המודרני? כי זה, מה זה מענין..

איזה יופי

לא רוצה כלום. רק לספר לנו משהו... לא מוכר אז לא קונים...... שיהיה בהצלחה גם לך איש! ולכולנו! סיגל

סיגל מותק - מה נשמע?

מזמן לא ראיתיך. ספרי קצת איך הולך לך.

היי חמודה, אצלי הכל פסיידר...

חוץ ממה שלא.... אבל המשקל נע בין 60-63 כך שזה בסדר (נכון?....) אז במפגש הבא תראי גם הוכחות..... ומה אצלך? שבי, ספרי, שלחי גלויה, משו. חיבוק, סיגל

גם אצלי

היו לי כמה שבועות לא קלים וזה מרגיש קצת כמו לסחוב בעלייה. היום אני רואה את הדיאטנית אז אני אדע אם יש נזק מהשבועות הלא מרוסנים. חזרתי להליכות ונרשמתי לסטודיו סי. ביום שלישי המפגש הראשון. לפי החורף הקודם הבנתי שאני אצטרך פוש רציני כדי לעשות ספורט ולא לסבול מיותר מדי רגשות אשמה. בתכל'ס המצב ממש משתפר אז אני לא מתלוננת. סבבה של הישגים יש לך. פשוט גאווה. יש עוד עדיין ירידה או שאת כבר מאוזנת עם השמירה? מצפה ממש למפגש הבא,

יש כבר שיפור בתעסוקה סיגל?

הוכחה ניצחת לנחישות והתמדה ושינוי באורח החיים !!!

לכל אלו שפקפקו ביכולת של אנשים לרדת להתמיד ולשמור על משקלם החדש לאחר שנעזרו בדיאטת חרמון מהווה סיגל הוכחה ניצחת לשינוי מהותי . 50 קילו פחות ושמירה על ההישג. אני פשוט מעריץ אותך על השגך זה ועל חוכמת החיים שלך. ענקון
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
דיאטה
בחר
בחר