השמנתי 20 ק"ג בשנה האחרונה, מה לעשות??? אני נשברת בכל פעם שאני מתחילה נסיון חדש להרזיה, HELP

מי כמוני מכירה את התחושה

להשמין 20 ק"ג בשנה זה קל בדיוק באותה המידה שקל להוריד אותם. רק צריך להחליט שמפסיקים עם המשחקים והתרוצים האישיים ומתחילים על באמת. ספרי מה עשית ומה את עושה ואני אגלה לך בסוד שהיום אני מתחילה שוב את השבוע הראשון של חרמון. מודה, אכן קשה להתחיל כל פעם שוב ושוב מההתחלה, אך האלטרנטיבה הרבה יותר גרועה. השארי עמנו בתיה וכתבי מה את עושה ומה עשית עד עכשיו כדי להלחם בהשמנה. אולי נוכל ללמוד ממך או לחילופין לעזור לך ולתרום מנסיוננו בתחום הזה. רק אל תתיאשי. מאחלת יום המנעויות מוצלח לך ולכולנו

להתחלה חדשה ולכולם בכלל...

המצד אחד רע לשמוע שאני לא היחידה עם בעיה שכזו, אם כי מי כמוך יודעת שלא מיחלים זאת לאף אחד/ת, לכן רע לשמוע, ומצד השני המעודד , אני לא לבד בזו "הצלחת" האמת שללימוד ממעשי אין הרבה כי הפלתי את עצמי לתוך הבאר של האוכל, חשבתי שאני רזה ויפה ושלעולם לא אשמין, ופתאום מצאתי עצמי 20 ק"ג יותר וזה נורא, חבל לי שאין לי דברים טוביום יותר לומר לך, אני מצטערת, היום אני רק חושבת מה לעשות כי מה שעשיתי עד כה לא עזר רק הוספתי להשמין, לכו אני צריכה עזרה בדחיפות, כי המשקל העודף הזה הוא כמו "אבנים על גבי", וזהו אני מאחלת לכם שבוע של בריאות והשלת העודפים כפי שאני מאחלת לעצמי בהצלחה זו השבוע, יורס בתיה.

השמנתי 20 ק"ג בשנה האחרונה, מה לעשות??? אני נשברת בכל פעם שאני מתחילה נסיון חדש להרזיה, HELP

שלום לך בתיה. הדרך הטובה ביותר היא לא לעשות זאת לבד. נסי ללכת לדיאטנית של קופת החולים שלך.

נסי להכנס למשטר של 3 ארוחות ליום + 3 ארוחות ביניים, סלקי מוקשים מהבית (ממתקים למיניהם) והתחילי בפעילות גופנית אם עדיין אינך עושה דבר בענין. הליכה מצוינת בשביל התחלה. בנוסף, אם אם יכולה פרטי גיל גובה ומשקל. בהצלחה
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
דיאטה
בחר
בחר