ערב טוב, אני עושה עבודה בנושא שוק הדיאטה

במסגרת הקורס לניהול ושיווק - החלטתי לכתוב על נושא קרוב לליבי, ועל שוק אותו אני מכיר אישית. אשמח מאוד בהשתתפותכם. א. 1. האם היתה דיאטה שהצליחה לשנות את חייך? 2. איזו? 3. ברמה של מ1 עד 10 תאר את השינוי בחייך? ב. 1. האם אי פעם הוצאת סכום כסף נכבד על דיאטה 2. מהו הסכום הגבוה ביותר ששילמת על דיאטה אחת? 3. האם אתה מתחרט על כך? 4. האם הדיאטה ההיא הועילה לך? 5. כיצד השתכנעת לשלם את התשלום? 6. האם קיבלת עליה המלצות קודמות מחברים מרוצים? ג. 1. האם יש לך בעיה לשתף דיאטנית/רופא בבעיותיך? 2. האם יש לך בעיה לשתף קבוצת תמיכה בבעיותיך? ד. 1. איך אתה מגדיר את עודף המשקל שלך כיום: זניח/מטריד/מאיים/זוועתי 2. איך אתה מגדיר את המשקל המקסימלי בימי השיא שלך? מטריד/מאיים/זוועתי ה. 1. כמה היית מוכן לשלם כדי להיות במשקל האידיאלי? תשלום סימלי/חצי משכורת/משכורת/3 משכורות/כל סכום 2. האם אי פעם התפתית לרכוש תה מרזה/גלולות קסם וכדו'? 3. האם תסכים לרכוש מוצר חדש גם ללא המלצות מבעלי ניסיון? ו. מה ישכנע אותך לרכוש מוצרי דיאטה? נספח (לא חובה): גיל: גובה: משקל נוכחי: משקל שיא: משקל אידיאלי: כמה דיאטות עשית עד היום? מהי הדיאטה הכי מוצלחת שבצעת עד היום? כמה קילוגרם ירדת בדיאטה הכי אפקטיבית בחייך? כמה כסף (משוער) הוצאת עד היום לדיאטות? תודה!

אני אענה ראשון

א: כן, דיאטת המכורים לפחמימות שנתה את חיי ברמה 8 ב: כן, הוצאתי מעל 1,000 ש"ח, אני מתחרט על כך הדיאטה ההיא לא עזרה מאומה, טלפנית שכנעה אותי ולא קיבלתי לפני כן המלצות. ג: אין לי בעיה לשתף רופא או דיאטן, יש לי בעיה קלה להיחשף בפני קבוצה ד: עודף המשקל שלי כיום הוא מטריד, בעבר הוא היה מאיים עד זוועתי. ה: הייתי מוכן לשלם כ3 משכורות כדי לרזות, התפתיתי בעבר לרכוש מוצרים שונים ואני לא אחזור על זה שוב. ו: המלצות ממספר חברים ישכנעו אותי לרכוש מוצרי דיאטה. נספח: אני בן 22+ 1.73 שוקל כ94 קילו בשיאי שקלתי כ108 קילו. המשקל האידיאלי שלי הוא 75. עשיתי עד היום אין ספור דיאטות. המכורים היתה האפקטיבית שבהם, ירדתי בה למעלה מ15 קילו. והוצאתי (אני משער) בימי חיי קרוב לעשרת אלפים שקל על דיאטות.

תשובות

א.1.כן 2.חרמון 3. 8 ב.1.כן 2.כ1000 שקל 3.כן ולא מדובר בפעמים שונות 4.כן ולא מדובר גם פה בפעמים שונות 5.הגעתי משוכנע 6.כן ג.1.לא 2.לפעמים כן ולפעמים לא ד.1.מטריד ויש ימים גם מאיים 2.זוועתי !!!!! ה.1.הרבה 2.לא 3.אולי ו.העלות הכללית מול התועלת נספח:בן 33 גובה 1.96 משקל לא חובה אין ספור נסיונות דיאטה,חרמוןבשינוים קלים קרוב ל60 ואלפי שקלים. בהצלחה בעבודה ענקון

תשובות

א.1 כן 2.קבוצת תמיכה של או.איי 3. 8 ב.1 כן 2 2000 3.כן 4. לא 5.ירידה מהירה במשקל 6. לא ג.1. לא 2. לא ד.1. מטריד עד מאיים 2. זוועתי ה.1 כל סכום 2. כמובן 3. כמובן ו. ירידה מהירה במשקל. נספח: גיל: 25 גובה: 160 משקל נוכחי: 54.8 משקל שיא: 64 משקל אידאלי:50 / 48 מס' דיאטות : בערך 6 הדיאטה האפקטיבית: קבוצת תמיכה של או.איי ושומרי משקל בדיאטה הכי אפקטיבית: 15 קילו הוצאתי כ-10,000

לפי דברים שקודמים שכתבת חשבתי שאת ענקית? מה קורה לך, המשקל בסדר גמור.

במסגרת הקורס לניהול ושיווק - החלטתי לכתוב על נושא קרוב לליבי, ועל שוק אותו אני מכיר אישית. אשמח מאוד בהשתתפותכם. א. 1. האם היתה דיאטה שהצליחה לשנות את חייך? 2. איזו? 3. ברמה של מ1 עד 10 תאר את השינוי בחייך? ב. 1. האם אי פעם הוצאת סכום כסף נכבד על דיאטה 2. מהו הסכום הגבוה ביותר ששילמת על דיאטה אחת? 3. האם אתה מתחרט על כך? 4. האם הדיאטה ההיא הועילה לך? 5. כיצד השתכנעת לשלם את התשלום? 6. האם קיבלת עליה המלצות קודמות מחברים מרוצים? ג. 1. האם יש לך בעיה לשתף דיאטנית/רופא בבעיותיך? 2. האם יש לך בעיה לשתף קבוצת תמיכה בבעיותיך? ד. 1. איך אתה מגדיר את עודף המשקל שלך כיום: זניח/מטריד/מאיים/זוועתי 2. איך אתה מגדיר את המשקל המקסימלי בימי השיא שלך? מטריד/מאיים/זוועתי ה. 1. כמה היית מוכן לשלם כדי להיות במשקל האידיאלי? תשלום סימלי/חצי משכורת/משכורת/3 משכורות/כל סכום 2. האם אי פעם התפתית לרכוש תה מרזה/גלולות קסם וכדו'? 3. האם תסכים לרכוש מוצר חדש גם ללא המלצות מבעלי ניסיון? ו. מה ישכנע אותך לרכוש מוצרי דיאטה? נספח (לא חובה): גיל: גובה: משקל נוכחי: משקל שיא: משקל אידיאלי: כמה דיאטות עשית עד היום? מהי הדיאטה הכי מוצלחת שבצעת עד היום? כמה קילוגרם ירדת בדיאטה הכי אפקטיבית בחייך? כמה כסף (משוער) הוצאת עד היום לדיאטות? תודה!

הנה שלי

א. 1. האם היתה דיאטה שהצליחה לשנות את חייך? כן 2. איזו? לאכול נקי + אירובי + אימון כח 3. ברמה של מ1 עד 10 תאר את השינוי בחייך? 7 ב. 1. האם אי פעם הוצאת סכום כסף נכבד על דיאטה - לא 2. מהו הסכום הגבוה ביותר ששילמת על דיאטה אחת? - קניתי כמה ספרים, זה נחשב? 3. האם אתה מתחרט על כך? לא 4. האם הדיאטה ההיא הועילה לך? 5. כיצד השתכנעת לשלם את התשלום? 6. האם קיבלת עליה המלצות קודמות מחברים מרוצים? ג. 1. האם יש לך בעיה לשתף דיאטנית/רופא בבעיותיך? לא 2. האם יש לך בעיה לשתף קבוצת תמיכה בבעיותיך? לא ד. 1. איך אתה מגדיר את עודף המשקל שלך כיום: זניח/מטריד/מאיים/זוועתי - לא קיים 2. איך אתה מגדיר את המשקל המקסימלי בימי השיא שלך? מטריד/מאיים/זוועתי - מאיים ה. 1. כמה היית מוכן לשלם כדי להיות במשקל האידיאלי? תשלום סימלי/חצי משכורת/משכורת/3 משכורות/כל סכום 2. האם אי פעם התפתית לרכוש תה מרזה/גלולות קסם וכדו'? - לא 3. האם תסכים לרכוש מוצר חדש גם ללא המלצות מבעלי ניסיון? - לא ו. מה ישכנע אותך לרכוש מוצרי דיאטה? מחקר עיוור כפול על קבוצה של לפחות 50 איש נספח (לא חובה): גיל: 36 גובה: 165 משקל נוכחי: 70 משקל שיא: 98-100 משקל אידיאלי: אין כזה דבר כמה דיאטות עשית עד היום? 1 התחילה אצל דיאטנית, עוברת שינויים וגיוונים מדי פעם. מהי הדיאטה הכי מוצלחת שבצעת עד היום? "לאכול נקי" כמה קילוגרם ירדת בדיאטה הכי אפקטיבית בחייך? 30 כמה כסף (משוער) הוצאת עד היום לדיאטות? 0 (עם נכליל ספרים בסביבות 200 ש"ח)

אני אוהבת שאלונים והנה התשובות:

א. 1. כן 2. סטודיו C - "הולכות ומרזות" 3. 9 לקראת 10 (עוד 6 קילו...). ב. 1. סטודיו C, מרזי מורית 2. 1800 ש"ח לקורס הבסיסי (ואני ממשיכה לשלם לקורסים מתקדמים). 3. ממש לא! 4. כן, וממשיכה להועיל (הפכה להיות דרך חיים - דיאטה וספורט) - <אני נשמעת כמו פרסומת...> 5. לאחר שכבר החלטתי שזה מה שאני רוצה, לא היתה לי בעיה לשלם. 6. קיבלתי מספר המלצות מאנשי פורום זה לגבי ספורט ודיאטה בכלל, לאו דוקא סטודיו C. ג. 1. לא. המסגרת הזו משלבת פגישה אישית עם דיאטנית. 2. במסגרת הנ"ל יש 3 פגישות של קב' תמיכה. על הפגישה הראשונה ויתרתי כי לא רציתי שימחאו לי כפיים ויגידו: "we love u navi", אבל לאחר ששמעתי מיתר הבנות שהיה נחמד, ניסיתי ואכן זה נחמד לשמוע עוד דעות ומחשבות. ד. 1. זניח-מטריד 2. זוועתי ה. 1. משכורת 2. כן, גלולות אשכוליות (לא זוכרת את השם) 3. לא "מוצר קסם". הפסקתי להאמין בזה. ו. האמת, שהפרסומות (בטלויזיה, לדוגמה) די מעצבנות וגורמות לי לא לרכוש את המוצר (תמיד מראים שם חתיכות שלא ניסו מעולם דיאטה). פרטים אישיים: גיל: 30 גובה: 168 ס"מ משקל נוכחי: 69.5 ק"ג משקל שיא:83.2 ק"ג משקל אידיאלי: 64-63 ק"ג מס' דיאטות עד היום: 3 הדיאטה הכי מוצלחת: סטודיו C ירידה גדולה: 13.7 ק"ג כסף עד היום (כולל כל הדיאטות): כ- 5,000 ש"ח בהצלחה בעבודה!

לפי דברים שקודמים שכתבת חשבתי שאת ענקית? מה קורה לך, המשקל בסדר גמור.

אני לא ענקית אבל אני מרגישה כזו

תשובה שלי

א. 1. כן 2. תוכנית הרזיה של "הרבלייף" 3. 10 ב. 1. לא 2. להלכה - 600 ש'' לחודש, למעשה - כ-150-200 ש''ח לחודש (חסכתי בארוכות) 3. בכלל לא 4. ועוד איך 6. כן ג. 1. לא, אך אינני רואה בזה תועלת 2. לא ד. 1. זניח 2. מאיים ה. 1. תשלום סימלי 2. כן 3. לא ו. תוצאות מוכחות נספח (לא חובה): גיל: 39 גובה: 180 משקל נוכחי: 81 משקל שיא: 98 משקל אידיאלי: 78 כמה דיאטות עשית עד היום? 3-4 מהי הדיאטה הכי מוצלחת שבצעת עד היום? הנוכחית כמה קילוגרם ירדת בדיאטה הכי אפקטיבית בחייך? 17 כמה כסף (משוער) הוצאת עד היום לדיאטות? לא יודע

הנה שלי

א. 1. האם היתה דיאטה שהצליחה לשנות את חייך? כן 2. איזו? לאכול נקי + אירובי + אימון כח 3. ברמה של מ1 עד 10 תאר את השינוי בחייך? 7 ב. 1. האם אי פעם הוצאת סכום כסף נכבד על דיאטה - לא 2. מהו הסכום הגבוה ביותר ששילמת על דיאטה אחת? - קניתי כמה ספרים, זה נחשב? 3. האם אתה מתחרט על כך? לא 4. האם הדיאטה ההיא הועילה לך? 5. כיצד השתכנעת לשלם את התשלום? 6. האם קיבלת עליה המלצות קודמות מחברים מרוצים? ג. 1. האם יש לך בעיה לשתף דיאטנית/רופא בבעיותיך? לא 2. האם יש לך בעיה לשתף קבוצת תמיכה בבעיותיך? לא ד. 1. איך אתה מגדיר את עודף המשקל שלך כיום: זניח/מטריד/מאיים/זוועתי - לא קיים 2. איך אתה מגדיר את המשקל המקסימלי בימי השיא שלך? מטריד/מאיים/זוועתי - מאיים ה. 1. כמה היית מוכן לשלם כדי להיות במשקל האידיאלי? תשלום סימלי/חצי משכורת/משכורת/3 משכורות/כל סכום 2. האם אי פעם התפתית לרכוש תה מרזה/גלולות קסם וכדו'? - לא 3. האם תסכים לרכוש מוצר חדש גם ללא המלצות מבעלי ניסיון? - לא ו. מה ישכנע אותך לרכוש מוצרי דיאטה? מחקר עיוור כפול על קבוצה של לפחות 50 איש נספח (לא חובה): גיל: 36 גובה: 165 משקל נוכחי: 70 משקל שיא: 98-100 משקל אידיאלי: אין כזה דבר כמה דיאטות עשית עד היום? 1 התחילה אצל דיאטנית, עוברת שינויים וגיוונים מדי פעם. מהי הדיאטה הכי מוצלחת שבצעת עד היום? "לאכול נקי" כמה קילוגרם ירדת בדיאטה הכי אפקטיבית בחייך? 30 כמה כסף (משוער) הוצאת עד היום לדיאטות? 0 (עם נכליל ספרים בסביבות 200 ש"ח)

אלי, אתה נראה לי בר מזל בצורה יוצאת דופן

כבר בדיאטה הראשונה ירדת 30 קילו ובלי להוציא שקל? מברוק!!! (אגב, בתמונות זה נראה יותר)

תשובות

א. 1. האם היתה דיאטה שהצליחה לשנות את חייך? כן, אבל באופן זמני 2. איזו? שומרי משקל 3. ברמה של מ1 עד 10 תאר את השינוי בחייך? 7 ב. 1. האם אי פעם הוצאת סכום כסף נכבד על דיאטה כן 2. מהו הסכום הגבוה ביותר ששילמת על דיאטה אחת? מאות שקלים 3. האם אתה מתחרט על כך? לא 4. האם הדיאטה ההיא הועילה לך? כן 5. כיצד השתכנעת לשלם את התשלום? 6. האם קיבלת עליה המלצות קודמות מחברים מרוצים? כן ג. 1. האם יש לך בעיה לשתף דיאטנית/רופא בבעיותיך? לא 2. האם יש לך בעיה לשתף קבוצת תמיכה בבעיותיך? כן. אבל לשמוע את האחרים בלי לקחת חלק פעיל בשיחה גם יכול לעזור ד. 1. איך אתה מגדיר את עודף המשקל שלך כיום: זניח/מטריד/מאיים/זוועתי :מטריד 2. איך אתה מגדיר את המשקל המקסימלי בימי השיא שלך? מטריד/מאיים/זוועתי: מטריד ה. 1. כמה היית מוכן לשלם כדי להיות במשקל האידיאלי? תשלום סימלי/חצי משכורת/משכורת/3 משכורות/כל סכום :חצי משכורת 2. האם אי פעם התפתית לרכוש תה מרזה/גלולות קסם וכדו'? :לא 3. האם תסכים לרכוש מוצר חדש גם ללא המלצות מבעלי ניסיון? לא ו. מה ישכנע אותך לרכוש מוצרי דיאטה? הצלחה מוכחת של מכרים נספח (לא חובה): גיל: 28 גובה: 174 משקל נוכחי: 74 משקל שיא: 81 משקל אידיאלי: ??? הייתי רוצה 64 כמה דיאטות עשית עד היום? 3 מהי הדיאטה הכי מוצלחת שבצעת עד היום? שומרי משקל כמה קילוגרם ירדת בדיאטה הכי אפקטיבית בחייך? 16 כמה כסף (משוער) הוצאת עד היום לדיאטות?

אלי, אתה נראה לי בר מזל בצורה יוצאת דופן

כבר בדיאטה הראשונה ירדת 30 קילו ובלי להוציא שקל? מברוק!!! (אגב, בתמונות זה נראה יותר)

במתונות זה באמת יותר

אל תשכח שאני מאותגר אנכית ו 30 ק"ג עלי נראו הרבה יותר. בקשר לכסף, נזכרתי שבעצם הוצאתי כמה אלפי שקלים על חדר כושר, אני לא יודע אם זה נחשב לסקר שלך. ועכשיו אני נזכר גם שהוצאתי גם כמה מאות שקלים על כדורי קסניקל (לא השתמשתי ברובם, לא מזמן עברתי דירה וזרקתי את מה שנשאר לפח) בסה"כ אני חושב את עצמי לבר מזל. לא נכנסתי לכל מיני דיאטות פלא, כנראה בגלל שאני ספקן מטבעי. (כשהתחלתי את הדיאטה עדיין לא ידעתי הרבה דברים על הרזיה ותזונה, כך שהמזל שלי לא היה כתוצאה מידע בנושא) הסיבה הגדולה ביותר להצלחה שלי היתה שהייתי מוכן לכך נפשית. הגעתי למצב בו הבנתי שככה אי אפשר להמשיך, והייתי מוכן לעשות שינוי רציני בכדי להשיג את זה.

תשובותי

1. כן, פעמיים 2. האחת לפני שנים רבות- הייתי נערה מאוהבת ופשוט השלתי 15 קילו בלי להרגיש השני- כיום- דיאטת חרמון 3. 10 לפעם הראשונה, 6 לעכשיו. ב.1 כן 2. כמה מאות שקלים 3. לא 4. מעט מאוד 5. אמא שלי גררה אותי איתה. היא רצתה שנעשה "ביחד" את אותה דיאטה. 6. כן ג.1לא 2.אם אני מתחברת לקבוצה אז לא. ד. 1 מטריד-מאיים 2. זוועתי ה. 1. תשלום סמלי 2.לא 3.לא ו.הצלחות מוכחות לאורך זמן נספח: 25 1.61 משקל אידיאלי- כשאני אחליט שאני מרוצה מאיך שאני נראת ושטוב לי. לא זוכרת אך לא יותר מ7 לדעתי. הנוכחית-חרמון מינום 20 כמה מאות שקלים

רונן, הגדר "דיאטה אפקטיבית"

האם זו דיאטה שבה הצליחו להוריד מקסימום משקל או גם לשמור עליו. אגב, בכתבה של ה Consumer Report (שבהזדמנות אסרוק ואעלה לפורום) הם מגדירים הצלחה של ירידה של 10% מהמשקל ושמירה ע"כ למשך לפחות שנה.
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
דיאטה
בחר
בחר