היי היי היי אני לא מאמין!!!

כן, מה שאתם שומעים. התארסתי!!! עכשיו צריך להוריד 15 20 קילו עד החתונה (: (על מה אני חושב בזמנים כאלה... אה?) אבל ברצינות הייתי בהלם כשהכרתי את המשפחה שלה, כולם בריטים שנראים כאילו הגיעו מפילדלפיה. היא אומנם לא רזה אבל לא שמנה במיוחד, לעומת זאת המשפחה שלה פשוט שמנים. לילדים שלנו יהיו גנים רעים במיוחד (: העיקר שיהיה במזל טוב!

מזל טוב!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

מזל טוב

איזה זריזות כל הכבוד שיהיה לכם הרבה מזל טוב אושר ועושר חברות תשוקה סובלנות ואהבה. ומתי היום המאושר???? ענקון

מזל טוב ושרק אלה תהיינה צרותיכם ...

חוץ מזה לפעמים יש מוטציות וגם הפתעות...

מזל טוב

איזה זריזות כל הכבוד שיהיה לכם הרבה מזל טוב אושר ועושר חברות תשוקה סובלנות ואהבה. ומתי היום המאושר???? ענקון

מה כל כך מהר?

בשביל דוסים כמונו חודש זה ה-מ-ו-ן זמן (: והחתונה בעזרת השם איפשהוא בעוד שלושה חודשים. למותר לציין שכולכם מוזמנים! (:

כן, מה שאתם שומעים. התארסתי!!! עכשיו צריך להוריד 15 20 קילו עד החתונה (: (על מה אני חושב בזמנים כאלה... אה?) אבל ברצינות הייתי בהלם כשהכרתי את המשפחה שלה, כולם בריטים שנראים כאילו הגיעו מפילדלפיה. היא אומנם לא רזה אבל לא שמנה במיוחד, לעומת זאת המשפחה שלה פשוט שמנים. לילדים שלנו יהיו גנים רעים במיוחד (: העיקר שיהיה במזל טוב!

ברכות!!!! והמון מזל טוב!!!

כמי שליוו את הרומן הזה מראשיתו (באינטרנט, באינטרנט...) שמחתי לקרוא היום את הודעתך! ובענין הגנים לילדים - לדעתי נתת להם גנים נפלאים באנושיות, חוכמת חיים, תובנה ו-הכי חשוב - הומור. וזה שווה ה-מ-ו-ן-!!! שיהיה בצלחה!!!

מה כל כך מהר?

בשביל דוסים כמונו חודש זה ה-מ-ו-ן זמן (: והחתונה בעזרת השם איפשהוא בעוד שלושה חודשים. למותר לציין שכולכם מוזמנים! (:

רונן חמוד - מזל טוב ולא לשכוח שגנים זה רק חצי מההשפעה

כל מדען יגיד לך שהסביבה חשובה לא פחות. את ההרגלים הילדים ירכשו מתוך התבוננות בכם. אם אתם תהיו דוגמא טובה, תאכלו מאוזן, תוציאו אותם לפעילויות משפחתיות שיש בהן גם הפעלה גופנית מיטיבה, כמו פארק שעשועים וכו', הם ילמדו ויהיו בסדר גמור. מאבא שלי למדתי לאכול מהר, בכמויות ושאם אני לא אוכל אז יאכלו במקומי ולי לא ישאר שום דבר. מאמא שלי למדתי שדיאטות לא עובדות אלא רק מאמללות. היא כל החיים שלה עושה דיאטות ורק משמינה מהן. והיא לא מאושרת. הייתי צריכה ללמוד הרבה דברים חדשים כשגדלתי וגם לשכוח המון דברים שהכניסו לי בעבר טוב טוב לראש. ועד היום זה פועל אצלי כמו אוטומט. אני בטוחה שתהיו בסדר. ולא נורא אם סבא וסבתא יפנקו אותם. אבל אתם ההורים ותוכלו בהחלט להעמיד אותם במקומם אם הם ישבשו את מה שאתם מנסים להעביר לילדים. תתחילו בעצמכם. סלחו לעצמכם, קבלו את מה שאתם באהבה, תאכלו מאוזן ועסקו מתי שאפשר בפעילות גופנית. אל תכניסו יותר מדי פיתויים הביתה. הילדים יקלטו ויספגו הכול. ומקסימום אם תפשלו כשהם יהיו גדולים הם יחליטו בשביל עצמם מה טוב. סמכו על אלוהים ותתפללו להנחיה. ושוב מזל טוב, אלוניס

רונן, איחולים לבבייםלשניכם. אל תהיה אגואיסט, תביא אותה אתך למפגש הפורום ביום ה' הקרוב שנכיר גם אותה.

מקווה שאת ההורדה המתוכננת לא תעשה בכסאח מהיר מדי...

בסימן טוב ומזל טוב... בסימן טוב ומזל טוב....

שיהיה בשעה טובה, תשמרו זה על זה בעניין המשקל ובא לציון גואל והרזון והאושר לד' אמותיכם.

קולולולולוו, מזל טוב

ועכשיו צריך להתחיל לתכנן את החתונה. תאמין לי רק מהריצות והבלאגנים תוריד איזה 3-4 קילו, סתאאאאאאם, זה כיף!!
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
דיאטה
בחר
בחר