אני אוכלת ואוכלת, מתי זה יפסק?

כל יום אני שואלת את עצמי מתי זה יפסק, מתי אני הפסיק לעולל לגוף שלי את מה שאני עושה לו. אני אוכלת ואוכלת יודעת שעליתי במשקל, אבל ממשיכה לאכול. אתמול אכלתי כל כך הרבה שיותר פשוט לכתוב מה לא אכלתי, מה שהכי גרוע שלקחתי משלשלים ובבוקר הרגשתי שהבטן שלי נשרפת מבפנים, והראש שלי התפוצץ. אז לקחתי יום חופש מהעבודה, אבל ברגע הראשון שהתאוששתי כבר הייתי בקניון גורסת המבורגר ועוד, ועוד ועוד.ועכשיו למרות הכל אני יושבת, כותבת ושותה לקסתה. בנוסף לזה אני אוכלת ולא מתפקדת, בימים שאני אוכלת מסודר מה שאני צריכה אני מרגישה טוב, אני מתלבשת יפה, רוב הדברים הקטנים בחיים לא מעצבנים אותי, אני יוצאת ומבלה עם חברים. אז, היום חברה קרובה שגרה ממש לידי שאלה אותי אם אני בולמית, מה היא ציפתה שאני הגיד לה כן, אבל פה אני יכולה להודות בכך שאני בולמית!!! ואני עוברת טיפול פסיכולוגי שעוזר במידה מסוימת,אבל אני מופנת עכשיו לפסיכאטר שאני מקווה יוכל לעזור לי ולתת לי כדור שיאפשר לי לצאת מהאובססיה לאוכל. בקיצור, ממחר אני חוזרת לשבוע הראשון של דר' חרמון.

בולמית, למיטב ידיעתי, גם מקיאה. האם את מקיאה?

בנוסף, אם את כרגע בטיפול נפשי, אולי לא כדאי לך ללכת לחרמון, אלא לאכול לפי התפריט המותר לך עד היום. כשתרגישי חזקה יותר תעשי דיאטות דרסטיות כמו חרמון. אני מאד מקוה שתרגישי יותר טוב.

מה זה? נדבקת ממני? אני כבר שבועיים רצופים חוזרת כל יום לשבוע הראשון של חרמון.....

אה, איזה קטע, יש פה מגיפה!!!! אני כבר כמה שבועות אומרת לעצמי שהינה, היום חוזרים לשיגרה, אבל

אחרי כמה שעות (לפעמים אפילו כמה דקות), השיגרה הופכת את עורה והופכת גם למטעמים כמו שניצלים, בטטות, פיצוחים שוקולדים וכו'. ולמען האמת ממש ממש לא עוזר לי שבמשפחה שלי יש 4 ימי הולדת בטווח של חודש וכמה ימים, בחשבון פשוט אפשר להבין שאכלתי 4 עוגות החודש האחרון (כש3 מהם בשבוע וחצי האחרונים), אך, איזה דיכאון. אבל לא נורא, מחר יום חדש. חייבים להשאר אופטימים, אז בנות (ובנים), מה אתם אומרים? מחר מנסים שוב (במטרה להצליח), או קי. לכל הבלסנים של הימים האחרונים: מחר עושים התפקדות הצלחות ואני רוצה לראות את כל הידיים מורמות. למקומות היכון זוז

היום אני מבטיחה. נראה עד איזו שעה אחזיק מעמד...

אכן צרות באות בצרורות

קודם חגים... אחרי זה ימי הולדת... חופשות... וכמובן אוכל!!!! טוב אז בשביל המאמץ הקבוצתי, כולם חוזרים היום לדיאטה שאותה הם עושים, והפעם בלי לחפף!!!

היום אני מבטיחה. נראה עד איזו שעה אחזיק מעמד...

גם אני, גם אני, תחרות עד לאיזה שעה נגיע?

השעה תהיה 62 ק"ג. איך נשמע לך?

62 ק"ג זה פדיחה?

היום לא הלך לי עם השבוע הראשון של חרמון אבל לפחות לא אכלתי הרבה. עד השעה 19:00 הסתדרתי עם גביע של גיל וכוס קפה. מאז אני חוגגת...

חנה, ממש לא מתאים לך. מה זה לצום כל היום? מה הפלא שבערב את חוגגת? צום זו לא דיאטה, זוכרת?

62 זו השעה, הפדיחה היא התוספת

אתמול היה בסדר עד הערב שבו נטרפו אי אלה סוכריות ליקריץ שבאופן לא חוקי הסתננו הביתה. היום יום חדש הסוכריות נגמרו לעומת זה יש מרק ירקות ירקות, פירות לחם מקמח והרבה קפה. לא להתקיף עם הקפה, צריך להשאר משהו מהנאות החיים

אה, איזה קטע, יש פה מגיפה!!!! אני כבר כמה שבועות אומרת לעצמי שהינה, היום חוזרים לשיגרה, אבל

אחרי כמה שעות (לפעמים אפילו כמה דקות), השיגרה הופכת את עורה והופכת גם למטעמים כמו שניצלים, בטטות, פיצוחים שוקולדים וכו'. ולמען האמת ממש ממש לא עוזר לי שבמשפחה שלי יש 4 ימי הולדת בטווח של חודש וכמה ימים, בחשבון פשוט אפשר להבין שאכלתי 4 עוגות החודש האחרון (כש3 מהם בשבוע וחצי האחרונים), אך, איזה דיכאון. אבל לא נורא, מחר יום חדש. חייבים להשאר אופטימים, אז בנות (ובנים), מה אתם אומרים? מחר מנסים שוב (במטרה להצליח), או קי. לכל הבלסנים של הימים האחרונים: מחר עושים התפקדות הצלחות ואני רוצה לראות את כל הידיים מורמות. למקומות היכון זוז

איזו בדיחה, דווקה המזניקה נפלה...

אתמול החזקתי מעמד עד 1:30 (טוב זה לא חוכמה, לא אכלתי כלום עד אז), ואז הודמנתי למסעדה נחמדה. הזמנתי שניצל ואורז (בתפריט היה לזה שם אחר- ממש פלצני), טוב, רק זה היה אכיל מבחינתי כי כל השאר היה סוגים של צלופחים, אצות ודגים לא מבושלים.. אם הייתי מפסיקה פה אז זה היה טוב, הייתי סולחת לעצמי, אך בערב לכבוד במשחק והאורחים קניתי שטויות, ו...נכון, אכלתי. דיכאון. כנראה שלשבוע ראשון או שני של חרמון אני כבר לא אגיע השבוע- הזמינו אותנו לארוחה אצל המשפחה ביום שבת. אני יודעת שזה לא תירוץ, אזד כמו שמנה מצויה אני מסיימת במשפט הניצחי: "משבוע הבא מתחילים דיאטה", אבל היום אני מבטיחה לשמור!! אני גאה בכל מי שהצליח לשמור אתמול, ומי שלא הצליח, לא נורא, היום יום חדש. בהצלחה!!!
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
דיאטה
בחר
בחר