דוח מצב

דוח מצב

אמנם אני לא מדוויחת שבועית כמו שתיכננתי והבטחתי (לעצמי). מאז הפעם האחרונה לא ירדתי במשקל (לפי המאזניים) אבל גם לא עליתי, ולפחות בבגדים אני מרגישה קצת הקלה. התחלתי (או חזרתי) לפעילות גופנית- ספינינג, שאולי בהמשך ישולב גם בשיעורי עיצוב. בינתיים אני לא משתכעת ומסתחררת עם האוכל- אם אתם זוכרים אני נמצאת בחו"ל במקום שבו אוכל דל שומן הוא מילה מגונה... אז בינתיים אני מצליחה איכשהו להסתדרעם הרע במיעוטו. יתרון אחד של להיות פה:לא הייתי צריכה לעמוד בפיתויים של ארוחות החד המשפחתיות... המשך קל לכולם

שלי, הכתיבה בפורום שומרת על מודעות גבוהה. מציע לך לנסות. באיזו מדינה את?

תפרגני לעצמך שעם אוכל כל כך שמן מסביבך לפחות לא עלית במשקל. כל הכבוד על זה וגם על משטר ההתעמלות.

שלי, הכתיבה בפורום שומרת על מודעות גבוהה. מציע לך לנסות. באיזו מדינה את?

הונגריה. גם כשאני לא כותבת בפורום אני מקפידה לקרוא מדי יום!

אין ירקות אצלכם?

כרגע עדיין יש, אבל בקרוב כשהטמפרטורות יצנחו יהיו כאן בעיקר תפוחי אדמה. יש גם לקטים קפואים, אבל לא מבחר רחב כמו בארץ. הבעיה היותר משמעותית מבחינתי היא המחסור במוצרי חלב וגבינות שיש בהן פחות מ 25% שומן...

עם שקית לקט ירקות וחבילת גבינה לבנה רזה (אם תמצאי) אפשר להכין פשטידה גם טעימה גם מזינה וגם תספיק לך לכל היום (כולל נישנושים)

גבינה לבנה רזה?

נגעת בנקודה הכי כואבת... אני מנסה לאלתר ולהשתמש בקפיר שזה משהו דומה ללבן או אשל. זה יוצר סביר.

אולי תבקשי ממישהו בארץ לשלוח לך חבילות עם אוכל דיאטטי??

לא ירקות או משהו אבל למשל כל היוגורטים של צוריאל שהם בריאים וניתנים לשמירה מחוץ למקרר.

לדעתי כדאי למצוא פתרונות מקומיים ולא להיות תלויים בהספקה מהארץ

עובדה שיש הונגריות רזות וחטובות וזה אומר שאפשר להסתדר. תאלתרי מהמצרכים שמצויים בסביבה. ואגב, תפוחי אדמה לא משמינים, כ 80 קלוריות ל100 גרם, כלומר צריכה נבונה שלהם יכוולה להיות מאד דיאטטית. ומה עם ירקות אחרים כמו כרוב ודומיו.

דוח מצב

אמנם אני לא מדוויחת שבועית כמו שתיכננתי והבטחתי (לעצמי). מאז הפעם האחרונה לא ירדתי במשקל (לפי המאזניים) אבל גם לא עליתי, ולפחות בבגדים אני מרגישה קצת הקלה. התחלתי (או חזרתי) לפעילות גופנית- ספינינג, שאולי בהמשך ישולב גם בשיעורי עיצוב. בינתיים אני לא משתכעת ומסתחררת עם האוכל- אם אתם זוכרים אני נמצאת בחו"ל במקום שבו אוכל דל שומן הוא מילה מגונה... אז בינתיים אני מצליחה איכשהו להסתדרעם הרע במיעוטו. יתרון אחד של להיות פה:לא הייתי צריכה לעמוד בפיתויים של ארוחות החד המשפחתיות... המשך קל לכולם

סליחה, מי החליט שכדי לרזות את זקוקה דווקא לאוכל דל שומן?

אצל רוב בעלי עודף המשקל הבעיה היא לא השומנים שבמזון, אלא דווקא הפחמימות. דיאטות דלות שומן לא עוזרות לנו (ולפעמים אפילו מזיקות). בדקי, למשל, את האתר של דנה קרפנדר - מקושר היטב באוסף הקישורים של הפורום.
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
דיאטה
בחר
בחר