ערב טוב לכולם

ערב טוב לכולם

בזכות הפורום הזה והפורום המקביל של 'נענע' החלטתי ללכת להרשם השבוע לדיאטת חרמון כמובן שלפני זה עשיתי בדיקת דם (בלוטת התריס) וגילו שחילוף החומרים מעט איטי, אבל הרופאה אישרה לי שסך הכל אני יכולה להתחיל בדיאטה, שאלתי היא האם בדיאטת חרמון יש להם פיתרון הולם או שפשוט הם נותנים את התפריטים השבועיים כרגיל לכולם בלי יוצא מן הכלל, ועוד מעניין אותי מדוע הכרחי לשתות 2 ליטר ביום והאם קפה למשל 'נסטלה' מפריע להורדה במשקל. קצת נתונים על עצמי, עד גיל 21 הייתי רזה שקלתי 54 (וחשבתי בטפשותי שאני שמנה) כי למרות שהייתי רזה תמיד היה לי אגן, אני תמיד אומרת שנראיתי כמו בקבוק קוקה קולה קטן.... יש לציין אני בת 29 ושוקלת 85 ק"ג על 1.60 בעבר עשיתי דיאטות, אומנם מאוזנות עם הליכה ברגל אבל התייאשתי לאחר שירדתי מאוד לאט, לדוגמא 7 ק"ג ב 7 חודשים, נכון שזה לאט? הדבר היחידי שלא עשיתי זה לשתות מים 2 ליטר ביום וכמו כן לא עשיתי אף פעם דיאטה של הפרדה בין חלבונים ופחמימות, מה אתם אומרים, יש לי סיכוי טוב? השאיפה שלי זה לרדת בשבוע לפחות 750 גרם וכן אני מודעת לכך שנתקעים בדרך, את זה למדתי בדרך הקשה ובגלל זה הפסקתי הרבה דיאטות. אשמח לשמוע את דעתכם, אני מאוד נהנית לקרוא את תגובתיכם בפורום חשוב זה. בברכה

חרמון היא דיאטה פופולרית בקרב חלק מחברי הפורום הזה. ניתן לרדת בה אבל לא ברור שניתן לשנות

אתה הרגלי אכילה. כשמסיימים את דיאטת חרמון, (קשה להתמיד בה לכל החיים) עם הרגלי האכילה הקודמים אפשרית חזרה למשקל הקודם או למעלה ממנו. דיאטה המאפשרת שינוי הרגלי אכילה היא דיאטת המכורים לפחמימות. חפשי קצת בקישורי הפורום. בהמשך אכתוב אולי מאמר יותר מפורט על דיאטה זו. ניתן גם לקנות ספרים בעברית על דיאטה זו. יתרונה הגדול, דיאטה מתונה שניתן לאמצה כאורח חיים - לתמיד.

שלום לך. אני מקוה שהרופא שלך נתן לך גם טיפול לנושא של חילוף חומרים איטי. לגבי הירידה שלך בעבר

של 7 ק"ג ב-7 חודשים, זהו הישג מצוין וקצב ירידה אידיאלי. חבל שלא שמרת על ההישג. בנושא מים - יש להם מספר תפקידים בגוף: עזרה בחילוף החומרים, פינוי פסולת מהגוף, קירור הגוף (הזעה) וכן הם משמשים במקום כל המשקאות הממותקים או הדיאט, שלא תורמים לבריאותנו. הם גם ממלאים אותנו. אני מציעה לשתות 2 כוסות מים לפני כל ארוחה. בנוסף, לא לשכוח שכ80% מגופנו הוא מים, אז צריך "לתדלק". קפה הוא חומר משתן, כך שהוא גורם לנו לאבד יותר נוזלים. לא שאסור לשתות קפה, אך רצוי להגביל את הכמות. לבריאות ובהצלחה

חרמון היא דיאטה פופולרית בקרב חלק מחברי הפורום הזה. ניתן לרדת בה אבל לא ברור שניתן לשנות

אתה הרגלי אכילה. כשמסיימים את דיאטת חרמון, (קשה להתמיד בה לכל החיים) עם הרגלי האכילה הקודמים אפשרית חזרה למשקל הקודם או למעלה ממנו. דיאטה המאפשרת שינוי הרגלי אכילה היא דיאטת המכורים לפחמימות. חפשי קצת בקישורי הפורום. בהמשך אכתוב אולי מאמר יותר מפורט על דיאטה זו. ניתן גם לקנות ספרים בעברית על דיאטה זו. יתרונה הגדול, דיאטה מתונה שניתן לאמצה כאורח חיים - לתמיד.

אולי את שומעת על דיאטת חרמון בשני הפורומים אבל

אם תמשיכי לחפש תראי שמספר האנשים שעושים דיאטה זו הוא קטן וקיים קושי לשמור על ההישגים בתום הירידה . צריך כוח רצון אדיר ואולי כוח רצון גדול יותר מאשר התום דיאטה רגילה. דיאטת המכורים לפחמימות גם היא מדוברת הפורום אבל שוב, אם היא היתה כל כך מוצלחת אז האנשים היו רזים ו...הם לא. כדאי שתקראי בין השורות וקחי דיאטה שתוכלי לחיות איתה לאורך זמן, שמתאימה לסדר יום שלך במיוחד אם יש לך האטה בחילוף חומרים. לדעתי, רצוי שתפני לדיאטנית של קופ"ח עם תוצאות הבדיקות ושתציע לך תפריט מתאים. אם עוד לא נרשמת אז דכאי שתשקלי בשנית את הנושא אם נרשמת אז שיהיה לך בהצלחה.

דיאטה - מה עושים עם זה? [הודעה שאמורה להיות פה!!!]

פעם כתבתי פה את "האני מאמין" שלי [http://community.walla.co.il/ts.cgi?tsscript=f/m/object&id=6239445] ואחרי קריאה חוזרת, אני עדין מאמינה בזה..... אני "חרמוניסטית" ומאמינה בדיאטה מאד. אבל - תחליטי מה שתחליטי! ואם את צריכה עזרה בחרמון - אני פה, בכיף!!!! סיגל

תודה!

עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
דיאטה
בחר
בחר