מה היא העלות של טיפול במרפאות "חרמון"?

במרפאה שאני הולכת אליה בתל אביב

יש אפשרות לשלם ב 3 צ'קים מראש (אחד לכל חודש) ואז הסכום הוא 880 ש"ח יש אפשרות לשלם לכל ביקור (12 ביקורים סה"כ) ואז זה יוצא 960 ש"ח. אם אינך בטוחה ביכולת שלך להחזיק מעמד 12 שבועות, יהיה נכון יותר כלכלית לשלם כל ביקור בנפרד, למרות שיהיו שיטענו שזה ששילמת יחייב אותך להמשיך. מתוך 4 מחזורים שעשיתי - בראשון שילמתי על כל ביקור כדי לדעת אם הדיאטה מתאימה לי. כיום אני בדיאטת שמירה שזה אומר 50 ש"ח כל ביקור (במידה ואני מגיעה כל שבוע).

תודה על המידעץ (ד''א, אני גבר. את מכירה אשה שפויה שתבחר את הניק כזה?!)

מממ, אתגר, לחשוב על תשובה שלא תעליב אף אחד/ת

אז אני שבויה בדעות קודמות כי רוב * לא להתנפל חברים וחברות יקרים * הכותבים בפורום הזה הן כותבות [ולמרות זה תמיד יש לנו מנהלים...(-: ] ואילו אתה שבוי בדעות קדומות כי לפי הגדרתך אף אישה שפויה לא תבחר בניק שכזה. אז אנחנו בשיוויון...... ורק לידיעתך - נשים הן וורקוליות מטבען כי: - רובן עובדות משרה מלאה במקום עבודה ומשרה מלאה בבית - כי הן רוצות להוכיח את עצמן - אם הן בהי-טק ואם לא , הן תמיד משתדלות לעשות הכל ב-ש-ל-מ-ו-ת (-: אבל עוד מעט יגידו לנו שזה לא הפורום הנכון...... אז שיהיה בהצלחה עם חרמון! ובטח לענקון יש הרבה יותר עצות טובות ממני "כיצד לשרוד את חרמון"

נעשה אהבה, לא מלחמה!

כאשר דיברתי על "אשה שפויה", הקונה הייתה לתחושה אסתתית - נראה לי שאשה תבחר להציג תכונות אחרות בניק. לפי חברי דתיים, השם נתן לאשה יותר רוחניות ממה שלגבר. ד''א, אינני מתקון לעשות חרמון - לא בראש שלי ולא יתאים לעורך החיים הלא-שפוי שלי. וגם ככה ירדתי לא רע - 14 קילו ב-7 חודשים (שאחד מ-7 בוזבז במילואים, ושם שברתי את הירידה!). שאלתי מתוך סקרנות.

חייבת להגיב (אנני אוקלי אשת לפידות...)

אני עובדת לא מעט שעות ביום וגם מנהלת משק בית. אורח חיים מוטרף לחלוטין. את דיאטת חרמון בחרתי מתוך מגוון שיטות שלגביהן בדקתי את הנקודות הבאות: 1. יש ליווי? 2. יש גיוון? 3. יש כמויות? 4. מה קצב הירידה? 5. תחושת רעב - קיימת ? לי, בעודף של 50 הכי התאימה חרמון. אני לא מנסה לשכנע אף אחד לבחור בחרמון. אני רק חושבת שכל דיאטה טובה אם אדם מחליט שהיא טובה לו. זו בטח הדיאטה שהכי תתאים לו.

גבר בבית כמו נמר: הולך על ארבע ומתגנב בשקט...........

מממ, אתגר, לחשוב על תשובה שלא תעליב אף אחד/ת

אז אני שבויה בדעות קודמות כי רוב * לא להתנפל חברים וחברות יקרים * הכותבים בפורום הזה הן כותבות [ולמרות זה תמיד יש לנו מנהלים...(-: ] ואילו אתה שבוי בדעות קדומות כי לפי הגדרתך אף אישה שפויה לא תבחר בניק שכזה. אז אנחנו בשיוויון...... ורק לידיעתך - נשים הן וורקוליות מטבען כי: - רובן עובדות משרה מלאה במקום עבודה ומשרה מלאה בבית - כי הן רוצות להוכיח את עצמן - אם הן בהי-טק ואם לא , הן תמיד משתדלות לעשות הכל ב-ש-ל-מ-ו-ת (-: אבל עוד מעט יגידו לנו שזה לא הפורום הנכון...... אז שיהיה בהצלחה עם חרמון! ובטח לענקון יש הרבה יותר עצות טובות ממני "כיצד לשרוד את חרמון"

סיגל חביבתי, אני מה זה אשמח להעביר לך את שרביט המנהל... לך, או לכל אחת

שתרצה בו... אז קדימה, ותוכלי לשיר לי יאללה גידי לך הביתה, כבר מאוחר (אני מצליח להגיע לפורום רק בערבים, וכעת 23:57....

במרפאה שאני הולכת אליה בתל אביב

יש אפשרות לשלם ב 3 צ'קים מראש (אחד לכל חודש) ואז הסכום הוא 880 ש"ח יש אפשרות לשלם לכל ביקור (12 ביקורים סה"כ) ואז זה יוצא 960 ש"ח. אם אינך בטוחה ביכולת שלך להחזיק מעמד 12 שבועות, יהיה נכון יותר כלכלית לשלם כל ביקור בנפרד, למרות שיהיו שיטענו שזה ששילמת יחייב אותך להמשיך. מתוך 4 מחזורים שעשיתי - בראשון שילמתי על כל ביקור כדי לדעת אם הדיאטה מתאימה לי. כיום אני בדיאטת שמירה שזה אומר 50 ש"ח כל ביקור (במידה ואני מגיעה כל שבוע).

דיקור וחרמון

יש כמה בעיית עם דיקור. קודמ כל, הוא המקור הנהדר להעברת AIDS. בנוסף. טעות אפילו במילימטר יכולה לגרום לשינוי בזרימת אנרגיות באיבר מסויים ואף אחד אינו ידע מה יהיו התוצאות. ידוע על מספר מקרים שאפילו עגילים כבדים מדי גרמו לבעייות בלבלב שלא נעלמו לגמרי אחרי הורדתם. אוכל אינו מגוון גורם לעודף אבני מזון אחדים מצד אחד וחוסר של אחרים מצד שני. לדוגמה, אם מותר לך לאכול רק גלידה במהלך שבוע ימים לא תרצי לגעת בה עוד זמן רב.

חייבת להגיב (אנני אוקלי אשת לפידות...)

אני עובדת לא מעט שעות ביום וגם מנהלת משק בית. אורח חיים מוטרף לחלוטין. את דיאטת חרמון בחרתי מתוך מגוון שיטות שלגביהן בדקתי את הנקודות הבאות: 1. יש ליווי? 2. יש גיוון? 3. יש כמויות? 4. מה קצב הירידה? 5. תחושת רעב - קיימת ? לי, בעודף של 50 הכי התאימה חרמון. אני לא מנסה לשכנע אף אחד לבחור בחרמון. אני רק חושבת שכל דיאטה טובה אם אדם מחליט שהיא טובה לו. זו בטח הדיאטה שהכי תתאים לו.

את דוקא נראית די אשת לפידות... אבל כיום כאשר אחוז ניכר מהנשים בארץ מפתחות

(מרצון או מאונס) קריירה, הבעלים נוטלים חלק הולך וגדל בניהול משק הבית ודאגה לאפרוחים. נראה שאנו בעיצומה של מהפכה תרבותית חברתית שתביא בסופו של תהליך ליתר איזון בין בני הזוג. אבל את אישית נראית בחורה כארז. לרזות 50 ק"ג? משימה המחייבת תעצומות נפש בלתי רגילים... כל הכבוד!!!!!

גם אני בחרתי בחרמון מכיוון שזו הדיאטה שהכי הסתדרה לי עם

סגנון חיי (וגם בגלל ששמעתי שיורדים יפה מאוד במשקל), אני לא מסתדרת עם דיאטות שכוללות בוקר צהריים וערב (לפעמים אני ישנה ביום וערה בלילה) ולא עם כאלה שצריך לבשל במיוחד אוכל דיאטטי, והכי חשוב, שבהתחלה הגוף רגיל לאכול כמויות מסויימות, ואני יכולה להעיד על עצמי שבדיאטות עם הגבלת כמות היה לי קשה לשרוד בקושי שבוע. זה לא פרסומת, זו דיעה אישית. בילבי

עם כל הכבוד, כדי לנהל משק בית, צריך להיות נוכח בבית

בתי (אז בת 7) כלפני שנה אמרה לי "אבא, אני רואה אותך כ''כ מאט שלפעמים אני שוכחת שאתא חי". ועם כל הכבוד לעבודה קשה של אשה במשק בית, מילה "WORKAHOLIC" מתייחסת לאנשים שמעבירים חלק מוגזם מזמנם מחוץ לבית, בעבודה בתשלום. כמובן, אפשר להכנס לקטע של "POLITICALLY CORRECT" בצורה מוגזמת כמו שמקובל באמריקה, אך התוצאות לפעמים עגומות ומצחיקות. אז בואי נשארי בפרופורציה אם "נשיאת הלפיד". והאיכר - על תשקחי לחייך. החיים הם יפים....

מצטער, ההודעה הקודמת נשלחה בטעות מחשבון של אשתי

גם אני בחרתי בחרמון מכיוון שזו הדיאטה שהכי הסתדרה לי עם

סגנון חיי (וגם בגלל ששמעתי שיורדים יפה מאוד במשקל), אני לא מסתדרת עם דיאטות שכוללות בוקר צהריים וערב (לפעמים אני ישנה ביום וערה בלילה) ולא עם כאלה שצריך לבשל במיוחד אוכל דיאטטי, והכי חשוב, שבהתחלה הגוף רגיל לאכול כמויות מסויימות, ואני יכולה להעיד על עצמי שבדיאטות עם הגבלת כמות היה לי קשה לשרוד בקושי שבוע. זה לא פרסומת, זו דיעה אישית. בילבי

גמ אני לא הייתי ושוד בדיאטה של הרעבה

צרבת היתה חורגת אותי. ולא רק זה: בעבר סבלתי מהתקפות רעב, שפשוט לא הייתי מסוגל לתפקד בלי לטרוף משהו - עדיף מתוק.

סיגל חביבתי, אני מה זה אשמח להעביר לך את שרביט המנהל... לך, או לכל אחת

שתרצה בו... אז קדימה, ותוכלי לשיר לי יאללה גידי לך הביתה, כבר מאוחר (אני מצליח להגיע לפורום רק בערבים, וכעת 23:57....

גידי, זו היתה הודעה עם המון חיוך. מקווה שלא נעלבת.

אין לי ולא היו לי תלונות לגבי ניהולך. נהפוך הוא. שמחתי שהסכמת לנהלנו. ואם הובנתי אחרת מהודעתי - אני מתנצלת. תודה שאתה פה ותודה על הזמן שאתה משקיע. וסליחה אם פגעתי.
עבור לעמוד
,
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
דיאטה
בחר
בחר