למומחי חרמון

נעמה, מה דעתך להוציא את התסכול בפעילות ספורטיבית? הליכה, ריצה, שחיה? גם לא להיות ליד אוכל

וגם להוציא אנרגיה. אחרי הפעילות בודאי תרגישי יותר טוב. בהצלחה

ד''א, עם את מרגישה רעב תחצ\אחרי לחץ, שווה לך לעשות בדיקות רמת של סוכר בדם

מה המשמעות????

היי, מה המשמעות/קשר בין לחץ ורמות סוכר בדם??? זה בדיקות דם רגילות????

טורפים..... מלפפון. אפשר לחסל קופסאת גבינה, עגבניה, כל מה שקשור בירקות. רוצה גוף חטוב? אין ברירה!

כוונות טובות, אך העצה אינה מעשית

מבחנים גורמים ל"טריפת" אנרגיות ע"י מוח. בעיה שמוח יכול לקלוט גלוקוז גולמי בלבד ולא שום חומר אחר. אין מה לעשות, ככה אנו בנויים. הדרך היחידה להתגבר על התקפות רעב תחת לחץ בלי להיכנס לפניקה ודיכאון זה להעלות רמת סוכר בדם. יש רק 2 אפשרויות: א) יותר קלה ומקובלת אך פחות טובה מבחינת דיאטה היא אכילת משהו מתוק ב)להוסיף מאכלים מאושרים בכרום לתפריט האוכל או לקחת תוספי מזון המכילים אבץ וכרום. הבחירה בידיך. צריך רק לשמור על קור הרוח ולא "לאכול מלפפון או גבינה" שאינן פותרים בעיות אלא רק מוסיפים עוד אכזבות.

נעמה, מה דעתך להוציא את התסכול בפעילות ספורטיבית? הליכה, ריצה, שחיה? גם לא להיות ליד אוכל

וגם להוציא אנרגיה. אחרי הפעילות בודאי תרגישי יותר טוב. בהצלחה

זות לא הפיתרון

פעילות גופנית רק תגביר צריכת אנרגיה ותוביל לשריפת בראש ובראשנה פחממות שתגרום להורדת נוספת ברמת סוכר בדם.המשך ראי בתשובה הקודמת שלי.

מה המשמעות????

היי, מה המשמעות/קשר בין לחץ ורמות סוכר בדם??? זה בדיקות דם רגילות????

בדיקות דם

קודם כל, אצל כל בן אדם נורמלי פעילות מוחית או גופנית "ממומנת" ע''י גלוכוז בדם. התקפות רעב מעידות אל ירידה דרסטית ואי-וויסות במערכות קליטה ושריפה של סוכר. ואם זה קורא לך לעיתים קרובות, אז בהחלט אפשר ומומלץ לערוך בדיקת דם רגילה כדי למדוד רמת סוכר ואינסולין בדם. בדיקה נוספת היא "העמסת סוכר" המאפשרת לראות תגובות הגוף ועמידתו במצבי לחץ, כולל נטיה לסכרת.

זות לא הפיתרון

פעילות גופנית רק תגביר צריכת אנרגיה ותוביל לשריפת בראש ובראשנה פחממות שתגרום להורדת נוספת ברמת סוכר בדם.המשך ראי בתשובה הקודמת שלי.

אפונית, אני התכוונתי לפעילות מחוץ לבית כדי להתרחק מהאוכל. מנסיון שלי, הרבה פעמים כשמצב הרוח

שלנו ירוד, פעילות גופנית, ואפילו שירה (במקרה שלי) גורמים לשיפור במצב הרוח. כשחוזרים מהפעילות אפשר ואף רצוי לאכול פחמימות - רצוי מורכבות. נכון שהמוח צריך גלוקוזה, אך אם איני טועה הגוף מפרק את הפחמימות המורכבות ואז המוח מקבל את החלק שלו (אני מקוה שמה שאני אומרת נכון).

פחמימות

את בהחלת צודקת, לכן לא כדי להמנע למאכילת לחם(עדיף מלא), ת''א, גזר,סלק וכדומה
עבור לעמוד
,
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
דיאטה
בחר
בחר