למומחי חרמון

למומחי חרמון

בוקר טוב לכולם, שאלה לי אליכם, האם במסגרת חרמון מותר לאכול עגבניות שרי ? במרפאה שאני נמצאת (בנתניה) הם אוסרים על אכילתן... אשמח לשמוע תגובות. יום טוב, גלית

יש הבדל בין הסניפים !!!!!

יש כאלה שמתירים ויש כאלו שאוסרים. עצתי תאכלי קצת שממש מתחשק לך. ענקון

לדעתי אין הבדל בין סוגי עגבניות

ובשבועות שמותר לאכול עגבניה אז נראה שאפשר לאכול אבל מתחילה בעיה כשאוכלים חצי עגבניה כי למה זה שווה ערך בעגבניות שרי? ובחרמון לא אוהבים את בדיקת הגבולות והתפריט מאד סגור ולכן זו הסיבה, לדעתי, כמובן.

למומחי חרמון

בוקר טוב לכולם, שאלה לי אליכם, האם במסגרת חרמון מותר לאכול עגבניות שרי ? במרפאה שאני נמצאת (בנתניה) הם אוסרים על אכילתן... אשמח לשמוע תגובות. יום טוב, גלית

מה זה חרמון

אני רואה את השם חוזר שוב ושוב.. האם יש באפשרותך לתת לי מידע על המסגרת?? תודה, נעמה.

שלום נעמה, היכנסי לקישורים שבראש העמוד, תמצאי שם את כל הדיאטות כמעט, כולל חרמון-מן.

בעיקרון, הדיאטה מבוססת על תפריט חד-גוני, כל שבוע תפריט אחר. הדיאטה לא מתאימה לכל אחד, ורצוי מאד לעשות אותה במרפאות שלהם תחת פיקוח. אם אין לך עודף גדול, לא כדאי להתעסק בדיאטה הזאת. צביה

יש המלצות אחרות???

היי, תודה על ההצעה,יש מסגרת של דיאה שאת ממליצה??? כבר התיאשתי מלצטט באינטרנט בחיפוש שווא אחרי אתר שיש בו מידע ענייני... תודה, נעמה

נעמה, אם אין לה עודף משקל גדול, פשוט תאכלי אוכל בריא מכל אבות המזון, ותעשי פעילות גופנית.

זו הדרך הטובה. עוד דרך טובה היא "שומרי משקל". הענין הוא לדעת שצריך לשמור כל החיים, וירידה במשקל היא לא מפעל חד פעמי אלא מפעל חיים. בהצלחה, צביה

כללית - קראי נא את מכתב הפתיחה. פרטנית, אני נהנה מדיאטת המכורים לפחמימות.

ראי בקישורי הפורום.

יש הבדל בין הסניפים !!!!!

יש כאלה שמתירים ויש כאלו שאוסרים. עצתי תאכלי קצת שממש מתחשק לך. ענקון

מה?!?!?!?! יש הגבלה על עגבניות שרי?!?!?!?!

תשובה

ההמלצה שלהם משתנה. אני אוהב ואוכל עגבניות שרי באופן חופשי 55 הקילו שהורדתי כנראה שמעידים שזה בסדר. ענקון

למומחי חרמון

בתור אחת שהייתה אצלהם...

אז ככה אסור.בהחלט לא בשבוע הראשון ודבר שני אם את תרדי כל הכבוד אני ירדתי 14 קילוגרמים שם ושמרתי עליהם (לא כמו הרבה מהפציינטים) ולאחר שנה עליתי 8 עשי את החישוב שלך אני לא אוכלת הרבה אבל פשוט בלי מסגרת זה לא יעבוד לך עדיף לזרוק את הכסף לפח!

נעמה, אם אין לה עודף משקל גדול, פשוט תאכלי אוכל בריא מכל אבות המזון, ותעשי פעילות גופנית.

זו הדרך הטובה. עוד דרך טובה היא "שומרי משקל". הענין הוא לדעת שצריך לשמור כל החיים, וירידה במשקל היא לא מפעל חד פעמי אלא מפעל חיים. בהצלחה, צביה

מה עושים שקשה????

אני אחרי מבחן מאוד קשה, מאוד מאוכזבת, מרגישה שאני יכולה לטרוף עכשיו את כל העולם,מה עושים????????

קחי כמה מרובעים של שוקולד מריר

ד''א, עם את מרגישה רעב תחצ\אחרי לחץ, שווה לך לעשות בדיקות רמת של סוכר בדם

טורפים..... מלפפון. אפשר לחסל קופסאת גבינה, עגבניה, כל מה שקשור בירקות. רוצה גוף חטוב? אין ברירה!

עבור לעמוד
,
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
דיאטה
בחר
בחר