מה שעבר עלי ומה שירד ממני !!!!!!

בזמן שנעדרתי מהפורום עברתי ימים עמוסים וקשים שבהם גיליתי שוב על עצמי את היכולת העוצמה היכולות וגם הרבה על הסביבה. התמלאתי באנרגיות בידע אישי ומקצועיורכשתילי גם הרבה חברים חדשים וטובים. וכשחזרתי הבייתה לאחר הקפדה מוחלטת בתחום האוכל (למרות שלל הפיתוים) נשקלתי וגיליתי שאני יכול לבשר בגאווה שהשלמתי ירידה של 55 קילו. מרגיש נפלא. התגעגעתי הרבה ענקון

ענקונצ'יק, welcom back, אני ממש הרגשתי בחסרונך.

ידעתי שאתה מאד עסוק וטוב לשמוע ממך. לפני כשעה צעדתי בחוץ וחשבתי שטרם קיבלנו ממך דיווח על השבוע החולף. אז נהדר שהשלמת ירידה כל כך מרשימה ויופי שהתמלאת אנרגיות. בהזדמנות תספר לנו על התובנות החדשות שרכשת. מה שמעסיק אותי בדיאטה שלך הוא, האם במשך הזמן אין צורך להפחית בכמויות לקראת התקופה שבה רק שומרים. כי אני יודעת ממך שאתה אוכל כמויות גדולות ממה שמותר לך, אז מה קורה אחר כך? צביה

ענקון, אתה איש מדהים ונפלא

55 ק"ג זה בן אדם שלם שירד ממך. אני מקווה שאתה קולט את ההישג שלך כי לפעמים אנחנו בתוך תהליך ולא רואים את הדמות שמשתקפת מהמראה ורואים דברים אחרים. ההישג שלך מופלא ונפלא. אני מעריצה אותך על הנחישות ועל הדרך. אתה צריך לחזור כמו מנטרה על המשפט: אני מוצלח, אני נפלא, עשיתי את זה. הרבה אהבה ציניקו

אין לי מילים - אתה תופעה! קבל...............................

ענקון מקסים ומתוק , אני מאושרת איתך וגאה שהכרתי אותך

אתה וסיגל צמד חמד לתפארת המוכיחים לכולם שאפשר גם אחרת. אוהבת את שניכם ומאחלת לכם ולי ולכולנו להשאר רזים ויפים לנצח!

וואו. לא יודעת באיזו שמחה לציין ולהתגאות בך!!! פשוט ענק וחמוד אתה!!!

ענקון אתה גדול יש לי כמה שאלות

ענקון אתה ענק שהצלחת לעשות את זה אני גם הורדתי 55 קילו לפני שנתיים אבל העלתי הכל בחזרה רציתי לשאול אותך כמה שאלות א. איך עשיתה את זה אם תוכל לפרט? ב.מאיזה משקל ירדת? ג.איזה כושר עשית ד.האם יש לך עודפי עור ואם לא איך הורדת אותם? ה. בשבילי זה אולי מוקדם אבל אני שואל מתוך התענינות איך אתה מתכון לשמור על זה בתודה מראש וסליחה על ההטרדה

אולי באיחור אבל נכון תמיד - חיבוק ענק מהנשמה!

כל הכבוד ענקון, על ההתמדה, הנחישות וההישג המדהים!!! עכשיו אתה צריך

להיערך למערכה הקשה הבאה: השמירה...

מ-ד-ה-י-ם!!!!!!!!!!!1

תודה ענקית לכולם !!!!!!!!

עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
דיאטה
בחר
בחר