אשה מתה ו-11 לקו בהרעלה כתוצאה מנטילת גלולות הרזיה!!!!

http://www.ynet.co.il/Ext/Comp/CdaNewsFlash/0,2297,L-1995573_184,00.html

מתכונים של שומרי משקל

http://www.shomreymishkal.co.il/matkonim.asp

ככה, בלי בוקר טוב, מה שלומכם, מה המצב, ככה? אשה מתה ומתכונים של שומרי משקל?

יאללה חיוך על הבוקר ושיהיה בוקר טוב וסליחה שאני מפציעה בפורום לעיתים רחוקות, רחוקות מדי אבל אני קוראת בשקיקה כמעט הכל. חוש ההומור התמוסס לו באיזו שהיא פינה בפורום מין רצינות פשתה בפורום ואני, אנה אני באה? לא יכולה בלי לצחוק וחוץ מזה......אין לי תירוצים מתקבלים על הדעת יאללה שיהיה יום טוב ולי, מה אני מאחלת לי? יום נטול גלידות ופסיעה במסלול ציניקו

ציניקוווווווווווו! בוקר טוב!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ויש פה עוד מישהו שרוצה לומר לך בוקר טוב...

ציניקו?????????????????????????

את רוצה צוות הווי ובידור???? אין בעיה... עוד מעט אני מסיימת לבדר את האורחים במלון..... ליד הבריכה.... וכבר באה לקראתך, ומה שלומך ככה???? ציניקו בשביל ההתחלה עלייך לכתוב על הלוח 1000 פעם בוקר טוב לחברי הפורום!!!!! אח"כ תבוא לי המוזה שלך באהבה המורה בלה.. מה חשבת שיש לך פטורים מחוברות עבודה לקיץ????

ציניקו, הזהרתי אותך מלכתחילה, חסרת חוש הומור אנוכי, אבל איפה את? אם היית כותבת קצת יותר

מן הסתם זה היה משפיע ומרכך את האוירה...

ובעניין בוקר הטוב שלי, הנה אחד שנשאר מיותם ועד היום מצפה לתגובה. חושבת שהוא מספיק לכל השנה...

http://community.walla.co.il/ts.cgi?tsscript=f/m/object&id=6936786 ובעיקר בגללו אני שואלת את עצמי בשביל מה ולמה... ובכל זאת אני נכנסת וקוראת ומשתדלת להתיחס ולהגיב לכאבים ולמצוקות של אמת

ככה, בלי בוקר טוב, מה שלומכם, מה המצב, ככה? אשה מתה ומתכונים של שומרי משקל?

יאללה חיוך על הבוקר ושיהיה בוקר טוב וסליחה שאני מפציעה בפורום לעיתים רחוקות, רחוקות מדי אבל אני קוראת בשקיקה כמעט הכל. חוש ההומור התמוסס לו באיזו שהיא פינה בפורום מין רצינות פשתה בפורום ואני, אנה אני באה? לא יכולה בלי לצחוק וחוץ מזה......אין לי תירוצים מתקבלים על הדעת יאללה שיהיה יום טוב ולי, מה אני מאחלת לי? יום נטול גלידות ופסיעה במסלול ציניקו

ועוד דבר שנזכרתי ציניקו

אני הבנתי שאת קוראת את ההודעות.... אז להזכירך בקרוב יש "מפגש"!!!! מפגש!!!! מפגש!!! את יודעת מה זה אומר??? שהפעם אין חבר טלפוני בעזריאלי! אין גלגלי הצלה!! יש גלגלים של אוטו לכיוון עזריאלי!!! אז מעכשיו אני אומרת לך נא להצטייד בצידנית, מימיה כובע קש או טמבל אישור מהמשפחה שמאשרים טיול לעזריאלי. פנס סנוויצ'ים (גבינה לבנה כחושה+מלפפון+עגבניה) זריקת טטנוס. נעליים גבוהות לא אחד מהזוגות של קרלה לואיס. אופניים של אלי ו. כדי להגיע לעזריאלי. ואישור מנהל הפורום מר אהרוני. יאצק קם ונופל........ סטאגאדאםםםםםםםםםם!!!! ושלא יעבדו עלייך.. ציניקו!!!

ציניקוווווווווווו! בוקר טוב!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ויש פה עוד מישהו שרוצה לומר לך בוקר טוב...

אז התעוררתם קצת ומה קרה בנתיים בבתינו הקט שבעירנו הקטנה והרדומה?

נסיונות נואשים לקרוא ליד שולחן העבדה הסתיימו לאחר 5 דקות במשחקים במחשב/גלישה באינטרנט. אני זקוקה לעצות מאנשים המצויים בבית ועובדים בקרבת מחשב איך לא נופלים בפח הנורא הזה. כדי להימלט ולשבור את המשחקים יצאתי לבילוי בחלק האחר של הבית והגעתי בכל פעם למטבח - לא נורא, עבר בשלום. ארוחת צהרים היתה נהדרת ולדעתי לא סוטה חדות מעקרונות דיאטיים. צזיקי, סלט ירקות, ריזוטו פירות ים, דיונונים מוקפצים בשמן זית, פירות טריים חתוכים עם ורמוט. והיום, היום בערב אנחנו שמים פעמינו יחד עם חבורת חוגגים למסעדה לחגוג חגיגה מוקדמת של יום הולדתי. אז זה מה היה בנתיים נראה איך היום יסתיים מבחינת הדיאטה - נראה סביר מבחינת תפוקת עבודה - שואף לאפס. ואני רצינית בשאלתי וחוזרת ומעלה אותה: אני זקוקה לעצות מאנשים המצויים בבית ועובדים בקרבת מחשב איך לא נופלים בפח הנורא הזה. ציניקו

הי ציניקו

קודם כל, יופי וכל הכבוד על כך שהמטבח לא מסיט אותך לכיוון הרע שבו... דבר שני, אני עובדת על המחשב כל היום! כמעט 24 שעות ביממה, אפשר לומר בלי להגזים. ומחוברת בלי להתנתק בקו אי.די.אס. אל. האינטרנט לא מצליח להוריד אותי מדעתי. חוץ מגלישה כל שעה לפורום, ובדיקת הודעות נכנסות באימייל, אין יותר מזה כלום. ברגע שאני מסיימת את העבודה שהקצבתי לעצמי - אני מקבלת פרס, גלישה חופשית באינטרנט!!!! כאילו וואו! ואת בטח מבינה למה אני מתכוונת... אז תנסי בדרך הזו. פשוט לא להתפתות. יש מספיק זמן מעבר לשעות העבודה לשבת וליהנות ולשחק. אנחנו ילדים גדולים - נכון????? שולחת לך חיבוק חזק ואוהב!!! תחזיקי מעמד ליאת
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
דיאטה
בחר
בחר