מונולוג (מוקדש לאלוניס)

אתמול הגעתי להישקל במרפאת חרמון. בחודשים אחרונים אני עולה ויורדת כמו יו-יו מבלי שאבין למה. אני לא חוטאת אפילו בקצת אבל , בגלל שהחלטתי, אני לא * מתוסכלת * מכל היו-יו הזה. זה הגוף שלי, והוא רוצה תשומת לב...ככה אני משוחחת עם עצמי. אתמול עליתי על המשקל - והאמת? הייתי מופתעת. הורדתי 2.5 קילו בשבוע האחרון (דבר שלא קרה לי לעולם! הכי הרבה הורדתי בשבוע - 2 קילו!) והתיצבתי על 64.5 קילו. אז נכון שעל פי הטבלאות אני אמורה להיות 63 אבל, גבירותי ורבותי, החלטתי שזהו. אני רוצה להיכנס לדיאטת שמירה כי אני מרגישה נוח כעת עם המשקל שלי. "או קי" אמרה לי הרופאה" בדיאטת שמירה מותר לך לאכול הכל" "הכל?????????????????" שאלתי ומאותו רגע לא נגעתי באוכל. זה מפחיד! אז הבוקר התישבתי עם עצמי והרכבתיי תפריט שכולל מספר ארוחות ונראה איך הגוף יגיב לזה. והעיקר - 13 חודש בדיוק , 50 קילו פחות ואני? צריכה למלא ארון בגדים (-: והלתחיל להבין שסיגל השמנה לא גרה פה יותר........ שיהיה סוף שבוע רגוע לכולנו.

סיגל בוקר טוב! באמת טוב בשבילך. נכון שהקדשת לאלוניס (בטח מגיע לה).

אז את נהדרת סיגל שהצלחת להיפרד (מקוה בכל ליבי, לעולמים) משפעת קילוגרמים. עכשיו באמת תכנני לך תפריט בריא שתוכלי להתמיד בו, שתאכלי נבון ונכון ותהיה בריאה ומאושרת. צביה

הי סיגל. כ"כ כיף לקרוא כזה מונולוג!!! מסירה את הכובע בפניך, על השלת 50 ק"ג ב-13 חודשים, ובכזו נחישות!!!

ברכות ואיחולים והצלחה רבה בשמירה. שלחתי לך זר פרחים. אוהבים אותך!!! ליאת

נפלא, פשוט נפלא, אני ממש ממש מאושרת בשבילך

ברגע זה נתנת לי המון כוח. תודה ואני ממש גאה בך.

הי סיגל. כ"כ כיף לקרוא כזה מונולוג!!! מסירה את הכובע בפניך, על השלת 50 ק"ג ב-13 חודשים, ובכזו נחישות!!!

ברכות ואיחולים והצלחה רבה בשמירה. שלחתי לך זר פרחים. אוהבים אותך!!! ליאת

שלומלוםםםםםםםםם לכולכם וסיגלי כה קבודדדדדד לך

מה שלומכם?? הכל טוף???

שלומלום ושלומלום, טל-יוש. לאן נעלמת??????????????????? חיפשתיך!

היי הייי ליאתושששש

טוב אז ככה טליושה קצת חלשלושה (איזה חרוז) בימים האחרונים.. מקווה שזה רק החום עובר עליה (אוףףף שונאת קיץ מתי יגיע הגשם הראשון כבר?) ואיך אצלך???? הכל טוף???????

מונולוג (מוקדש לאלוניס)

אתמול הגעתי להישקל במרפאת חרמון. בחודשים אחרונים אני עולה ויורדת כמו יו-יו מבלי שאבין למה. אני לא חוטאת אפילו בקצת אבל , בגלל שהחלטתי, אני לא * מתוסכלת * מכל היו-יו הזה. זה הגוף שלי, והוא רוצה תשומת לב...ככה אני משוחחת עם עצמי. אתמול עליתי על המשקל - והאמת? הייתי מופתעת. הורדתי 2.5 קילו בשבוע האחרון (דבר שלא קרה לי לעולם! הכי הרבה הורדתי בשבוע - 2 קילו!) והתיצבתי על 64.5 קילו. אז נכון שעל פי הטבלאות אני אמורה להיות 63 אבל, גבירותי ורבותי, החלטתי שזהו. אני רוצה להיכנס לדיאטת שמירה כי אני מרגישה נוח כעת עם המשקל שלי. "או קי" אמרה לי הרופאה" בדיאטת שמירה מותר לך לאכול הכל" "הכל?????????????????" שאלתי ומאותו רגע לא נגעתי באוכל. זה מפחיד! אז הבוקר התישבתי עם עצמי והרכבתיי תפריט שכולל מספר ארוחות ונראה איך הגוף יגיב לזה. והעיקר - 13 חודש בדיוק , 50 קילו פחות ואני? צריכה למלא ארון בגדים (-: והלתחיל להבין שסיגל השמנה לא גרה פה יותר........ שיהיה סוף שבוע רגוע לכולנו.

סיגלי חמדתי, הקשיבי לי, הרופאה הטעתה אותך בגדול!!!!!!!

צדקת כשהחלטת לעבור לשמירה. מזה זמן רב את כבר יודעת שהנך רזה ואין לך צורך להוריד יותר ממשקלך. אלא שהרופאה שם הטעית אותך בגדול. מבחינתה היא מעונינת להפוך אותה ללקוח נאמן. כלומר לקוח חוזר. והמטרה שלך להשאר כך בדיוק כמו שאת עכשיו. דקה ותמירה. הסכיתי לי ילדה. אסור לך ואינך יכולה לאכול הכל!!! הדרך בה הגבת נכונה. את ממשיכה בדיאטה שלך עם הקלות פה ושם. אבל את ממשיכה כל חייך בדיאטה. זו האלטרנטיבה היחידה שלך. ורק לחיזוק אספר לך שאותם 2.5 ק"ג שאבדו לך יושבים כבר לבטח על מתני. למה? לא משום שאני אוכלת הכל. אני ממשיכה בתפריט מס' 2 הידוע. הסיבה היא אחרת. אני קצת יותר מדי חורגת... תארי לעצמך שאם שמירה אני עולה.. נכון, אני קצת "יותר גדולה" וחילוף החומרים שלי בגילי קצת שונה, ובכל זאת. ברגע שתתחילי לאכול הכל תפסידי את המערכה. מניחה שקיבלת מהם את תפריט השמירה, ואם לא פרסמתי אותו כאן באיזו הזדמנות ואשמח לשלוח לך אותו שוב. אך השיטה שלהם היא לא משהו. אמצי לך דיאטה סבירה ואל תרפי מנושא השמירה. אמנם היום את סיגל הרזה אך התנאי להשאר סיגל הרזה הוא להמשיך כל חייך בדיאטה. שולחת לך המון אהבה וכוח לשמור על עצמך ולהשאר ממש כפי שאת עכשיו ומזכירה לך שהעקרון הוא להמשיך בדיאטה ולעולם לא להרפות. חזקי ואמצי אשה רזה!

היי הייי ליאתושששש

טוב אז ככה טליושה קצת חלשלושה (איזה חרוז) בימים האחרונים.. מקווה שזה רק החום עובר עליה (אוףףף שונאת קיץ מתי יגיע הגשם הראשון כבר?) ואיך אצלך???? הכל טוף???????

הכל טוףףףףףף. אפילו טוף מאוד

שולחת לך מטריה. שמרי אותה לשעת הצורך

סיגלי חמדתי, הקשיבי לי, הרופאה הטעתה אותך בגדול!!!!!!!

צדקת כשהחלטת לעבור לשמירה. מזה זמן רב את כבר יודעת שהנך רזה ואין לך צורך להוריד יותר ממשקלך. אלא שהרופאה שם הטעית אותך בגדול. מבחינתה היא מעונינת להפוך אותה ללקוח נאמן. כלומר לקוח חוזר. והמטרה שלך להשאר כך בדיוק כמו שאת עכשיו. דקה ותמירה. הסכיתי לי ילדה. אסור לך ואינך יכולה לאכול הכל!!! הדרך בה הגבת נכונה. את ממשיכה בדיאטה שלך עם הקלות פה ושם. אבל את ממשיכה כל חייך בדיאטה. זו האלטרנטיבה היחידה שלך. ורק לחיזוק אספר לך שאותם 2.5 ק"ג שאבדו לך יושבים כבר לבטח על מתני. למה? לא משום שאני אוכלת הכל. אני ממשיכה בתפריט מס' 2 הידוע. הסיבה היא אחרת. אני קצת יותר מדי חורגת... תארי לעצמך שאם שמירה אני עולה.. נכון, אני קצת "יותר גדולה" וחילוף החומרים שלי בגילי קצת שונה, ובכל זאת. ברגע שתתחילי לאכול הכל תפסידי את המערכה. מניחה שקיבלת מהם את תפריט השמירה, ואם לא פרסמתי אותו כאן באיזו הזדמנות ואשמח לשלוח לך אותו שוב. אך השיטה שלהם היא לא משהו. אמצי לך דיאטה סבירה ואל תרפי מנושא השמירה. אמנם היום את סיגל הרזה אך התנאי להשאר סיגל הרזה הוא להמשיך כל חייך בדיאטה. שולחת לך המון אהבה וכוח לשמור על עצמך ולהשאר ממש כפי שאת עכשיו ומזכירה לך שהעקרון הוא להמשיך בדיאטה ולעולם לא להרפות. חזקי ואמצי אשה רזה!

You're in a new ball game

Keeping the current weight is a whole new ball game You're running just to stay in the same place As Chameleon said eating everything is not the best advice you could get You should find a plan that you'll be comfortable with and continue with it Sure, you don't have to be very strict, but you can't let go You have every right to be scared, it a new game for you and the rules are different BTW, good luck for reaching this stage

מונולוג (מוקדש לאלוניס)

תודה מתוקה

חדשות נפלאות. אבל לא הבנתי איך פתאום שמירה זה שמותר הכול. זה נשמע קצת פרוץ מדי. כל הכבוד על הארגון. זה ממש התחלה חדשה ודרושה זהירות. אני גאה בך. האם זה אומר שאת משנה את המספור בניק ל-645? אצלי הכול אחלה. בדיקות הדם שלי לא רק בסדר אלא שיש שיפור מינואר אז אין שום בעיה להמשיך כמו שהיה עד עכשיו. רק שיפרתי בעוד קצת את הספורט ואני מתחילה לעשות קצת יותר אנאירובי. ביום שלישי בערב הלכתי שעה והערב שעה ורבע. בעוד שבועיים אני שוב נשקלת ונראה עם ההתכיילות ממשיכה. אני בטוחה עכשיו שהעצירה היא לא בגלל חטאים כלשהם. מצאת לך אחלה זמן להתחיל מלתחה חדשה - בדיוק סוף עונה! שיהיה בכיף, אלוניס

סיגל כל הכבוד

כל הכבוד לך סיגל אני הורדתי פעם 55 קילו אז אני מכיר את ההרגשה אבל אני החזרתי הכל לכן אני מזהיר אותך אל תוכלי הכל אל תתפטי כי יש לך נטיה להשמנה ואם תוכלי הכל תעלי במשקל אז תיזהרי אני אומר לך שוב לא כדאי עבור שום הון שבעולם להשמין עוד פעם אני מרגיש את זה עלי ואני כל יום בוכה על זה אז תיזהרי ואל תישחפי באוכל לדעתי לשמור יותר קשה מלהוריד אז בהצלחה ואני מקנא בך

סיגל, עד גדולה!! אבל מה שהציעה לך הרופאה אינו ברור לי כלל ועיקר. ממליץ לך להמשיך לשמור, להמנע

משומנים ולאמץ משהו שפוי. ממליץ לך על המכורים לפחמימות.
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
דיאטה
בחר
בחר