דיאטה לפי סוג דם?

דיאטה לפי סוג דם?

עכשיו מאוד באופנה דיאטה לפי סוג דם. זאת דיאטה נהדרת אבל יש כמה מכשולים בדרך: א) רק כמה מעבדות בעולם מסוגלות לעשות "תמונת דם"מלאה.כלומר כל אינזימים הנחוצים לפירוק האוכל. למש:ל לא רק אסור בקר ומותר עוף,אלה כמה בדיוק מותר באיזה תדירות ועם מה אפשר,רצוי או אסור לשלב וכדומה. ב) המכשול השני הוא שלאחר תמונה מפורתת צריך לשמור אותה כל החיים בלי אפשרות לסתום מן הדרך כי גוף כבר לא יהיה מסוגל לפרק את כל האוכל כמו שהיה קודם. מובן כבן אדם עם נטיה גנטית להשמנה חייב כל החיים לשמור ולא "להיכנס למקרר" אבל להיות מוגבל לכל החיים? סליחה אני לא מוכנה.

הדיאטה הזו הייתה אופנתית לפני מספר שנים. לאחר שהוכח באופן חד משמעי שאין לה כל בסיס

מדעי ירדה מהפרק. אם הייתה קלה או נוחה לשמירה כמו למשל דיאטת הפרדת מזונות (שגם היא איננה מוכחת מדעית) אזי ניחא, אך זו דיאטה קשה ומאוד לא נוחה לרוב האנשים. לכן כדאי לשכוח ממנה.

שלום אפונית, למרות כל ההתנגדות לדיאטה זו, אני אימצתי את עקרונותיה לפני כשלוש שנים.

אני בעלת סוג דם A ולפי המלצת הספר עברתי לצמחונות ואני נהנית מאד. יש דברים שאני מקפידה עליהם מאד, ויש כאלה שפחות, לפי מה שטוב לי. נכון שהספר ממליץ על כמויות קטנות של אוכל, אבל זו רק המלצה. אם הדיאטה הזו לא מתאימה לך, אל תתעקשי, יש המון דיאטות בעולם וכל אחד חופשי לבחור לו את שלו. מה שחשוב שהדיאטה תהיה מאוזנת ומתאימה לאורך חייך. זה הכל. לבריאות צביה

תיקון אי הבנה

צבייה, נדמה לי שלא הבנת את אפונית נכון: היא לא הביעה התנגדות לדיאטה לפי סוג דם, היא רק הצביעה על ההגבלות והחסרונות שלה. כל שיטת ההרזיה – כל עוד שהיא אינה פוגעת בבריאות – טובה, והיופי היא בעיניו המתבונן. התנאי היחיד להצלחה היא הנוחות. עם בן אדם ניהנה מהרזיה ואינו סובל מההגבלות של שיטה שהוא בחר לעצמו, אז זו השיטה המושלמת – עבור אותו בן אדם. כי מה שווה הרזיה, אם בן אדם רזה ומתוסכל. דרך אגב, צבייה, מה שלום CSM?

אני התייחסתי גם לתשובתה של זיקית. אני לא יודעת מה זה CSM.

חשבתי שאת מישהיא שאני מכיר מ עבודה. טעות שלי...

דיאטה לפי סוג דם?

עכשיו מאוד באופנה דיאטה לפי סוג דם. זאת דיאטה נהדרת אבל יש כמה מכשולים בדרך: א) רק כמה מעבדות בעולם מסוגלות לעשות "תמונת דם"מלאה.כלומר כל אינזימים הנחוצים לפירוק האוכל. למש:ל לא רק אסור בקר ומותר עוף,אלה כמה בדיוק מותר באיזה תדירות ועם מה אפשר,רצוי או אסור לשלב וכדומה. ב) המכשול השני הוא שלאחר תמונה מפורתת צריך לשמור אותה כל החיים בלי אפשרות לסתום מן הדרך כי גוף כבר לא יהיה מסוגל לפרק את כל האוכל כמו שהיה קודם. מובן כבן אדם עם נטיה גנטית להשמנה חייב כל החיים לשמור ולא "להיכנס למקרר" אבל להיות מוגבל לכל החיים? סליחה אני לא מוכנה.

אפונית יקרה, התפתיתי ושלחתי (בדמים רבים) טיפה מדמי למעבדה באנגליה. שמרתי בקפידה על התפריט

שהוכתב לי (וזה לא היה קל) ותוצאות - אין. כשהשוויתי עם המלצות הספר הופתעתי לגלות סתירות רבות בין המלצות הספר להמלצות המעבדה ביורק. מסקנותי אחרי שחפשתי חומר בנושא זה - חרטה ברטה. עדיין, מי שזה מתאים ונוח לו, בכיף.
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
דיאטה
בחר
בחר