בוקר טוב לכולם......עוד שאלה

היי אני קצת...מבולבל... אני מסתכל על המתכונים שלכם...ועל תפריטי הדיאטות...והאמת היא שאף פעם לא אכלתי כל כך הרבה כפי שמציעים שם..!! כאמור עיקר הבעיה שלי היא במה שאוכלים בערב או בשעות הלילה המאוחרות..(אני "מנשנש" הרבה בלילב (כשאנינמצא בצ'טים למשל)...)...אבל במהלך היום אני אוכל ארוחת צהריים עם גלידה+שוקולד (ארוחת ביניים קוראים לזה?!) אז מה עושה את זה? הסדר שבאוכל,בארוחות או הכמות שאנחנו אוכלים?מה חשוב יותר?! תודה ויום נעים לכם

S F , תגיד אתה באמת עושה צחוק?

אתה לא ילד קטן ואתה יודע להבחין במזון בריא ופחות בריא. אז תתייחס ברצינות שכתבו לך, אכול ארוחות קבועות ובזמן ובלילה תישן. צביה

כל הכבוד לך סטודנט יקר

כל הכבוד שבתקופת המבחנים יש לך גם זמן לצ'טים ליליים. יש לי הצעה קונסטרוקטיבית עבורך. נסה לרשום או להקליד באותן שעות של לילה בהן לדבריך אתה מרבה כל כך לנשנש, נסה לרשום כל דבר שאתה מכניס לפה שלך. כשתהיה לך רשימה אמינה ומסודרת אתה רשאי לפרסם אותה כאן ונחשב לך בכמה קלוריות עלתה לך זלילת הלילה שלך. לא אתפלא אם נגלה שאותם נשנושים שלך בערכם הקלורי עולים בהרבה על כל הארוחות הגדולות שראית כאן. לא כמות האוכלת קובעת את קצב ההשמנה או ההרזיה אלא איכותו. אתה יכול לאכול הררים של סלטים ולהיות רזה כמחט או לאכול שקיות קטנות של ביסלי, במבה ושאר חטיפים וממתקים ולתפוח כמו בלון. הבחירה שלך. מנחשת שנכנסת לכאן כדי להעזר ולהפתר מההרגלים המגונים שלך. בתור התחלה הייתי מייעצת לך לא לאכול בשעת ההקלדה. כך גם תאריך את חיי המקלדת והעכבר שלך. ובינתיים הצלחה במבחנים... (אחר כך נדבר גם על דיאטה)

שלום s f

א. רציתי לשאול אותך איפה ראית תפריטים האם כאן בפורום? ב. אני לא יודע אם יש בעיה לאכול בלילה אני אישת חושב שכן אבל אני נמצא אצל דיאטטנית שהיא נתנה לי ארוחה ב12 בלילה ככל שאני יודע מנסיוני וממה שאחרים אומרים אני חושב שלא טוב לאכול בלילה כי האוכל לא מתעקל טוב ג. אני אישית חושב שהכי טוב זה לאבול ארוחות מסודרות לא ממתקים אני השמנתי בגלל ממתקים לא בגלל אוכל רגיל וגם לא טוב לאכול בין הארוחות ובקשר לזה שאתה אוכל בצ'ט זה בעיה של כולם לדעתי מי ששמן ורוצה להרזות צריך שלא יהיה לו רגע פנוי כי כשיש אז ישר הולכים למקרר כשמשעמם אוכלים לכן אם יש לך נטיה להשמנה תיזהר מזה עדיף שתאכל ארוחה נורמלית ולא לנשנש דברים זו דעתי האישית

S F , תגיד אתה באמת עושה צחוק?

אתה לא ילד קטן ואתה יודע להבחין במזון בריא ופחות בריא. אז תתייחס ברצינות שכתבו לך, אכול ארוחות קבועות ובזמן ובלילה תישן. צביה

תגובה לכל המגיבים...!!

שלום לכם תרשו לי להתחיל עם צביה ובנימה רצינית משהו...לא..אני לא עושה צחוק ולוקח כל מה שאתם אומרים לי ברצינות...אבל כשיש לי שאלה אני שואל..מסיבה פשוטה והיא שאין לי את הידע שלכם בנושאים האלה...אני חושב שלא גדלתי על תרבות אוכל נכונה או משהו כזה.. אף עם לא חשבתי על דיאטה בחיים שלי...גם מהסיבה שהאוכל טעיחם וגם מהסיב שאאף פעם בחיי לא הייתי שמן למעט השנה וחצי-שנתיים האחרונות.. אז לגבי מה שהגדרת כ"אוכל בריא"..כל דבר בריא -או יכול להיות- אם לוקחים אותו במינון הנכון..אבל לפעמים הגוף דורש את שלו ואי אפשר בלי זה..(מקווה שעכשיו את מבינה אותי יותר טוב..) לזיקית...קודם כל תודה על הברכות..הבעיה היא שלפעמים אני אוכל חטיף שוקולד אחד..לפעמים ביסקוויטים(וופלים או מצופים וכו')...כך שקשה לחשב במדויק אבל אפשר לשער שזו כמות גדולה של כלוריות! ובהחלט נכנסתי כדי להפתר מ"ההרגלים המגונים שלי!!"...אבל לא יכול לקפוץ ישר על סויה וגרנולה וכל מיני שמות מפחידים/לא עושים חשק למיניהם..! (אגב אלה גם השעות בהן אני שותה מים..1.5 ליטר מים בשעות הגלישה הליליות..כשביום אני שותה רק בקבוק אחד של מים(המנרלים)..!) ולאהרון...אכן את התפריטים ראיתי פה...נדמה לי שמרשימת המתכונים (פשוט שמתי את זה במועדפים)... אני מצרף לך לינק שמצאתי פה ושחשבתי לאמץ..!(לא בטוח עדיין) טוב חברים...יצא לי מכתב קצת מדי ארוך..אבל לא רציתי שמישו יכעס עלי שלא השבתי לו ((: לילה טוב לכם!
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
דיאטה
בחר
בחר