אני חשבתי אולי על מפגש בבוקר, ואח"כ ללכת לים (כולנו). אפשרי לבוא בבגד ים?

הי גידי. האם ניתן לקבוע מפגש לשעות הבוקר?

הי ליאת, רובנו עסוקים בשעות הבוקר (עבודה לימודים וכו') כך שלא נראה לי מעשי לזמן את חברי הפורום.

כמובן שאפשריים מפגשים אישיים כאלה ואחרים אבל לא מפגשים האמורים להיות זמינים לכלל חברי הפורום.

ממש ממש ממש ממש

למה ביום חמישי???? קמצוץ קטן של הנוכחים לא יבואו אז למה?? יש לנו מפגש אחר בחיפה למה למה למה????????? אולי בכל זאת דחייה?

טליה, עקרונית, אם יש קושי ניתן לדחות. מחר אפרסם שוב שאילתא על 3 ימי חמישי ונראה מה נוח לרוב.

אני חשבתי אולי על מפגש בבוקר, ואח"כ ללכת לים (כולנו). אפשרי לבוא בבגד ים?

הרעיון שלך מצויין, במיוחד אם חשבת על החופים בצפון

אפרופו ים...

רוצה ים אמיתי? אז קבלי ...

טירון אמרת? יש מדים!

מדים? היספיק לי צו 8

אוצנם שנהינתי לרדת מ"מ" ל"ג", וגם מכנס "ג" אני כבר יכול להוריד בלי ליפתוח קפטורים. "אני זקן מדי לחרא הזה"

שלום אהרון, א. לא יודע. ב. החברה נפגשים, מכירים, משוחחים, מחליפים דעות, מראים תמונות מהעבר

(להשוואה) מתעדכנים במצב התאומים של אלי, שואלים את טנצר (כשהוא בא) לשלום אשתו דנים בסוגיות מגוונות ושונות תוך כדי פרצי צחוק בלתי נשלטים אם במקרה ענקון וריקי יושבים זה מול זו ומגישים זה לזה הנחתות מילוליות. בקיצור, מאוד נחמד.

נכון גידי צודק

וגם מדברים עם העוללה הצעירה... אוכלת המרקים הידועה.... ומזמנים לקלרה לואיס את המשקה התות שלה

שושי, זה מן הרגל שכזה שהחל עוד לפני שהצטרפתי אני לפורום... לא חייבים לאכול, וביוטבתה בעיר יש

אפשרות להזמין מגוון רחב של מאכלים כולל סלטי ירקות דיאטטיים. עם זאת, עם יש לך חלופה מענינת, נשמח לשמוע.

באולינג , או משהו "משחקי" אחר

ישבור לדעתי את ההרגל המגונה ת-מ-י-ד להפגש במסעדה/בית אוכל כלשהו (צריך קצת הסחה, לא...?

באולינג זה רעיון נחמד מאוד! אבל היכן ניתן לשבת שם ולשוחח? בקפיטריה?

עבור לעמוד
,
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
דיאטה
בחר
בחר