מפגש פורום - לנוכח אילוצים ובעיות שיש לחלק מאתנו השבוע,

נפגש ביום ה' הבא, 18.7.02 בשעה 18:30 באפרופו בעזריאלי. מקווה לראות את כולם, להתראות.

עדכון קטן למפגש

אחרי שכתבתי את ההודעה הקודמת, הסתבר לי שאוכל להגיע רק ב- 20:00. מי יגיע אם נתחיל את המפגש ב- 20:00? האמת היא שניתן להתחיל גם קודם - בלעדי. נא רשמו בהמשך מי מגיע מתי ולפי זה נקבע את שעת ההתחלה.

הי גידי. האם ניתן לקבוע מפגש לשעות הבוקר?

האם כל מי שרוצה יכול לבוא?

נפגש ביום ה' הבא, 18.7.02 בשעה 18:30 באפרופו בעזריאלי. מקווה לראות את כולם, להתראות.

ממש ממש ממש ממש

למה ביום חמישי???? קמצוץ קטן של הנוכחים לא יבואו אז למה?? יש לנו מפגש אחר בחיפה למה למה למה????????? אולי בכל זאת דחייה?

האם כל מי שרוצה יכול לבוא?

מיכל, כולם מוזמנים וזה כיף של מפגש. לגבי עצמי, עדיין אינני יודעת. מי שבא, שייהנה.

צר לי. כנראה שלא אוכל להגיע. אשמח בפעם אחרת

גדי ב-18/7 חל צום תשעה באב, כדאי לברר אם המסעדות פתוחות. על כל פנים לא אוכל להגיע מפאת

הץחייבויות קודמות.

כמה שעלות קית'בג של הטירון...

איך נפגשים, ז''א איך מזהים זה את זה. מה עושים. ומה לובשים (-;

שלום גידי

קודם רציתי להודות על הפורום הז אני חייב לצין שזה קצת עוזר רציתי לשאול כמה שאלות אם אפשר א. ראיתי שיש פורום רופאים על כל מיני נושאים למה אין על השמנה הרי זה מכת מדינה ? ב. מה זה המפגשים האלה?

טירון אמרת? יש מדים!

סליחה שאני מתערבת... אבל

למה פורום של השמנה והרזיה צריך להפגש דווקא במסעדה??? הרי זו הצרה הגדולה שלנו שכמעט כל אירוע הוא במסעדה או כולל אוכל, למה שפורום כזה לא ישבור את השגרה הזו ויפגש במקום נייטרלי מאוכל...?

שושי, זה מן הרגל שכזה שהחל עוד לפני שהצטרפתי אני לפורום... לא חייבים לאכול, וביוטבתה בעיר יש

אפשרות להזמין מגוון רחב של מאכלים כולל סלטי ירקות דיאטטיים. עם זאת, עם יש לך חלופה מענינת, נשמח לשמוע.

שלום גידי

קודם רציתי להודות על הפורום הז אני חייב לצין שזה קצת עוזר רציתי לשאול כמה שאלות אם אפשר א. ראיתי שיש פורום רופאים על כל מיני נושאים למה אין על השמנה הרי זה מכת מדינה ? ב. מה זה המפגשים האלה?

שלום אהרון, א. לא יודע. ב. החברה נפגשים, מכירים, משוחחים, מחליפים דעות, מראים תמונות מהעבר

(להשוואה) מתעדכנים במצב התאומים של אלי, שואלים את טנצר (כשהוא בא) לשלום אשתו דנים בסוגיות מגוונות ושונות תוך כדי פרצי צחוק בלתי נשלטים אם במקרה ענקון וריקי יושבים זה מול זו ומגישים זה לזה הנחתות מילוליות. בקיצור, מאוד נחמד.

הראשונים שמגיעים מבקשים שולחן ל-10 במקום שניתן להוסיף לו בהמשך שולחנות נוספים. באים בבגדים

רגילים אלא אם יש לך משהו חדש להדגמה. קרלה למשל אמורה לבוא עם 3 זוגות נעליים חדשות אבל רובנו באים בדיוק כמו שאנחנו הולכים לעבודה כי לעיתים אנו באים למפגש ישר משם... הראשונים שבאים אומרים למלצרים שהם מוואלה וכל מי שבא אם אינו מכיר את החברה מחפש חבורה או שואל את המלצרים על וואללה. להתראות.
עבור לעמוד
,
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
דיאטה
בחר
בחר