לא הבנתם אותי בקשר לעור

אני מודה לכולם על העזרה אבל כנראה לא הבנתם אותי נכון רציתי ללכת לחדר כושר אבל המדריך שם אמר לי שלא נראה לו שזה יעזור להוריד את העור הוא אמר אולי קצת וזה מה שאמרה לי גם הדיאטטנית שלי שלא נראה לה שיש דרכים טבעיות להוריד את זה ולכן אני שואל אותכם אם יש כאן למישהוא ניסיון בזה חוץ מניתוח תודה על העזרה אתם 10

הבנו אותך מצויין !!!

עודפים קטנים מסתדרים איכשהו עם הזמן. עודפים גדולים רק עם ניתוח מסירים. ועדיין אין זו סיבה להמנע מדיאטה. עדיף לחיות עם עודפי עור המסתתרים מתחת לבגדים מאשר לחיות עם עודפי ק"ג מיותרים!

גם אם העור לא נעים

את צודקת שאם שומנים מיותרים לא כדאי לחיות אבל אני לא חושב שאם עור כן אני לא יודע אם לך יש אבל יש לי הרבה עור מיותר ולא נעים לי אבל יש לי חזה כמו של אישה ואת זה אני רוצה להוריד

אם זה כל כך חשוב לך אז תזמין תור אצל פלסטיקאי טוב

לפני זה אולי כדאי להתיעץ עם מומחה לכושר. אולי בנית הגוף תסייע גם למיצוקו. במידה והעודף כזה שמיצוב השרירים ועיצוב הגוף לא יועילו לו, אין מנוס מניתוח פלסטי. תעשה חושבים ותחליט. רק שים לב בבקשה, בפורום הזה כותבים אנשים כמוך. אין לנו ידע מקצועי ולא הבנה ספציפית בעניין. אנחנו משערים השערות ומעלים הנחות (לפחות אני) בלי להבין ממש בנושא הזה. רובנו כותבים מתוך נסיון אישי, ועד כמה שאני יודעת, אנשים שירדו עשרות רבות של ק"ג לא הזדקקו לניתוח לאחר מעשה. אני מודעת לכך שלכל אדם סוג העור שלו ויש אנשים שעורם גמיש יותר משל אחרים. זו הסיבה מדוע אני חושבת שעליך לגשת לרופא מומחה ולהתיעץ איתו. ובלי קשר למה שתעשה תלמד לאהוב ולקבל את עצמך כפי שאתה. אם אתה תאהב את מה שיש גם לאחרים יהיה קל יותר לקבל אותך כמו שאתה.

אני לא עשיתי דיאטה נורמלית

זיקית יקירתי אני יכול להיות פרופסור לדיאטות ניסתי כמעת כל דבר שיש אבל בדיאטה האחרונה עשיתי אצל פרופסור בהדסה והוא נתן לי לשתות אנשור אם את יודעת מה זה (אוכל של זקנים שיש בו את כל הויטמינים שהגוף צריך) 3 פעמים ביום כל השבוע חוץ משבת שאז היתי יכול לאכול כמה ומה שאני רוצה ואני חושב שבגלל זה נהיה לי כל העודפי עור האלה לא משנה שהשמנתי בחזרה וזה עצוב אבל לא בוכים על חלב שנשפך ולכן כל העור הזה מעצבן אותי ואני בטוח שבחורה שתראה את זה תיגעל מזה ולא איכפת לי אחרים ואני גם מפחד מניתוח יש לי עוד שאלה אני אצל דיאטטנית כבר חודשים ואני בקושי הורדתי במשקל האם להישאר אצלה או לעבור מה דעתך

אהרון יקירי

1. אני יודעת מצויין מה זה אנשור וזה ממש לא אוכל של זקנים. זה מזון מרוכז שנותנים לאנשים עם בעיות שונות בדרכי העיכול. מכירה אנשים צעירים רבים שמוזנים בעזרת המזון הזה והטעם שלו ממש לא נורא. אפילו וניל די טעים. הייתה תקופה שנאלצתי לקבל את המזון הזה (מסיבות רפואיות) ודי הצטערתי שאני מוגבלת בכמות כי בקלות הייתי מחסלת מספר קופסאות ביום. הרופא נתן לי אותם בשעתו כדי להיות בטוח שאני זוכה לקבל את כל הויטמינים והמינרלים שהגוף צריך. מדוע אני טורחת לכתוב את זה? כי כשאתה מכנה זאת "אוכל של זקנים" אתה מעביר גם תחושה מסוימת של גועל שאותה אתה משליך לגבי עצמך. 2. ובעניין עודפי העור שלך. אני מבטיחה לך באופן חגיגי שכל אשה שתאהב אותך לא תתייחס כלל לעודפי העור שלך. אני בטוחה שאתה אדם בעל תכונות יפות וטובות וזאת שתגלה בך את התכונות האלה לא תתייחס כלל לאופן בו אתה נראה. ולכן, שוב אני חוזרת על מה שכתבתי תחילה. אנא, למד לאהוב את עצמך ולקבל את עצמך כפי שאתה ואז גם תראה כיצד קל יותר לאנשים סביבך לקבל ולאהוב אותך. ואם בכל זאת אתה מתעקש להפטר מהעור העודף חזור להתחלה (יש חור בדלי הקשיבי לי יונה...) התקשר למרכז רפואי העוסק בניתוחים פלסטים וקבע תור לניתוח. קראתי פעם כתבה על בעייתם של גברים הסובלים מחזה בעל מראה נשי. (בלי קשר למשקלם) וניתוח פלסטי פותר להם באופן מוחלט את הבעיה. להזכירך, לפני הניתוח עליך להסיר את עודפי המשקל החדשים שלך, אז קח עצמך בידיים ועשה משהו כדי להוריד שוב את המשקל שלך. ספר על הדיאטה שלך ועל ההתקדמות שלך ואנחנו נשמח לשמש לך אוזן קשבת.

אני מסמיק מהמחמאות

תודה על המחמאות אני בטוח שזה בא מהלב הבעיה שיש לי הרבה להוריד 50 קילו לפחות לא אמרתי שאנשור מגעיל שתיתי את זה שנה שלמה ואני חושב שהשוקו יותר טעים בכל אופן אם את צריכה נישארו לי כמה הדיאטה שלי היא כזו ב10 בבוקר כוס דגני בוקר לא משנה איזה וכוס חלב ב1 3 פרוסות לחם קל שתי כפות חומוס 4 פרוסות פסטרמה ב4 רבע עוף או בשר סלט וכפית שמן זית ב7 3 פרוסות לחם קל כף חומוס ביצה ב10 3 פרוסות לחם קל וקופסת טונה ב12 יש עוד ארוחה רק אני לא זוכר כי אני אף פעם לא אכלתי את זה אני הולך לישון ויש עוד דברים שמותר 24 שעות כגון ירקות וכו' האם זה נראה לך הדיאטה הזו ? או שאולי כדאי לחזור לאינשור נ.ב. אני מקוה שעכשיו את בריאה אם לא אז רפואה שלמה

שלום אהרון. אני רואה שהחלטת לככב הערב בפורום.

אני קוראת את התפריט שלך ונראה לי שיש בו המון לחם. אישית הייתי מוותרת על חלק מהלחם ובוחרת להכניס דגניים מבושלים (אורז, פסטה ועוד - כמובן שכמויות לא גדולות), קטניות למיניהן, מוצרי חלב או סויה לא ראיתי. כמו כן כתבת שאתה יכול לאכול ירקות כל היום, האם אתה אוכל ירקות טריים ומבושלים? וכמו כן, איזו פעילות גופנית אתה עושה? האם אתה שותה מספיק מים? בהצלחה, צביה

כמו שאני רואה - אתה אוהב לחם.

הייתי ממליץ לך לנסות את דיאטת הלחם של אולגה רז. תרכוש את הספר http://www.dbook.co.il/product.asp?pf%5Fid=99%2D1089&category%5Fid=0 ותנסה אותה. אני אישית התחלתי אותה לפני שבועיים והקצב משביע רצון. בהצלחה!

אני קוראת את התפריט שלך ונראה לי שיש בו המון לחם. אישית הייתי מוותרת על חלק מהלחם ובוחרת להכניס דגניים מבושלים (אורז, פסטה ועוד - כמובן שכמויות לא גדולות), קטניות למיניהן, מוצרי חלב או סויה לא ראיתי. כמו כן כתבת שאתה יכול לאכול ירקות כל היום, האם אתה אוכל ירקות טריים ומבושלים? וכמו כן, איזו פעילות גופנית אתה עושה? האם אתה שותה מספיק מים? בהצלחה, צביה

כן. גנב לנו את ההצגה להיום

גם אם העור לא נעים

את צודקת שאם שומנים מיותרים לא כדאי לחיות אבל אני לא חושב שאם עור כן אני לא יודע אם לך יש אבל יש לי הרבה עור מיותר ולא נעים לי אבל יש לי חזה כמו של אישה ואת זה אני רוצה להוריד

Could be an hormonal problem

Women breast on a man can indicate an hormonal problem that can be solved with medications It's called gynomestia See an Androcrynologyst to check if you have this problem

היי אלי, מה שלומך? איך המרגש? אתה בטח שם לב, שנושא הכושר פה די רדוד, ז"א שאתה חסר!!! לא יעזור לך!!!

אני מסמיק מהמחמאות

תודה על המחמאות אני בטוח שזה בא מהלב הבעיה שיש לי הרבה להוריד 50 קילו לפחות לא אמרתי שאנשור מגעיל שתיתי את זה שנה שלמה ואני חושב שהשוקו יותר טעים בכל אופן אם את צריכה נישארו לי כמה הדיאטה שלי היא כזו ב10 בבוקר כוס דגני בוקר לא משנה איזה וכוס חלב ב1 3 פרוסות לחם קל שתי כפות חומוס 4 פרוסות פסטרמה ב4 רבע עוף או בשר סלט וכפית שמן זית ב7 3 פרוסות לחם קל כף חומוס ביצה ב10 3 פרוסות לחם קל וקופסת טונה ב12 יש עוד ארוחה רק אני לא זוכר כי אני אף פעם לא אכלתי את זה אני הולך לישון ויש עוד דברים שמותר 24 שעות כגון ירקות וכו' האם זה נראה לך הדיאטה הזו ? או שאולי כדאי לחזור לאינשור נ.ב. אני מקוה שעכשיו את בריאה אם לא אז רפואה שלמה

בעניין הדיאטה שלך

אני לא תזונאית וההבנה שלי בדיאטות איננה מקצועית. אם הדיאטה הותאמה לך ע"י דיאטטיקן מניחה שכבר עשה עבורך את כל החישובים. לי היא לא הייתה מתאימה משום שהיא מכילה יותר מדי לחם ואני "מכורה לפחמימות". לטעמי חסרים בה גם ירקות. באשר ל"אנשור" השתמשתי בו בעבר לזמן מאוד קצר. מצבי מעולה ואינני נזקקת לזה. לא הייתי מציעה לך לחזור ל"אנשור" עדיף לאכול אוכל לעיס כי אוכל זו גם הנאה.

אני בדיאטה של חלבון

גם אני אוהב פחמימות אבל הדיאטטנית שלי עשתה לי דיאטה לפי חלבונים אין לי כמעט פחמימות ואני ממש לא יודע איזה חישובים היא עשתה אני באתי אליה היא נתנה לי תפריט וזהו ב. אני לא מכחיש שאוכל זה טעים אבל אני שואל על האינשור מבחינת הורדה מהירה אם כדאי לי כי אני כבר בן 25 ומעולם לא היתה לי חברה ונראה לי שזה בגלל זה

אסור לי פחמימות

לצביה שלום אסור לי אורז ותפוחי אדמה וכגון אלו לא נראה לי שאני שותה מספיק פעילות גופנית אני לא עושה משתי סיבות א. כי אני עצלן בקטע הזה ב. הדיאטטנית אמרה לי שלא צריך ואני אוכל ירקות הרבה מבושלים קצת טרים ואני פשוט לא אוהב מוצרי גבינה רק מעדנים וזה מותר לי ב12 בלילה שככתי גם שב10 יש לי אשד אבל אני כמעת לא אוכל ומותר לי סויה פחות 5% שומן במקום עוף 3 יחידות של שניצל
עבור לעמוד
,
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
דיאטה
בחר
בחר