עזרה בבקשה!!!

עזרה בבקשה!!!

שלום לכולם אני שמנה ויודעת שיש לי בעיה רצינית בגלל עודף המשקל שלי אני מאוד רוצה לעשות משהו אבל פוחדת ניסיתי הרבה דברים ולא הצלחתי הפעם היחידה שהצלחתי לרזות שבהריון השני היה לי סכרת הריון וחייבים לשמור אחראי ההריון (יום אחראי) היתי מינוס 12 ק"ג שאת ההריון גמרתי במינוס 8 בערך. הפחד הגודל הוא להתחיל ולא להצליח אני איפלו לא יודעת מאיפה להתחיל. חשבתי אולי לעשות ניתוח כל שהוא אני יודעת שזה לא תרופת פלא אבל יכול לתת דחיפה טובה בכיון הנכון. אני פשוט לא יודעת מה לעשות ומוכנה לשמוע ולקרוא כל הצעה אז בבקשה אני לא רוצה למות בגיל צעיר (אני בת 30 ) בגלל עודף משקל או לקבל סכרת ולהזריק לעצמי או לבלוע כדורים כל החיים. תודה מראש ג'ו

ג'ו, על מנת ונוכל לענות לך אנחנו זקוקים ליותר פרטים !!!

קודם כל- משקל, אח"כ גובה ושתדעי שעצם ההכרה בבעיה והרצון לשנות משהו- כבר ארובה להתמדה ובסופו של דבר גם להצלחה!!! אז אנחנו מחכים. ותאמיני לי שהחברה פה נפלאים ואל דאגה, הגעת למקום הנכון. CAKEE.

הינה עוד פרטים!!

שלום למען האמת אני לא יודעת בדיוק כמה אני שוקלת אבל זה יותר מ-100 ק"ג והגובה שלי הוא כ 157 ס"מ אני כרגע לא עובדת אז הרבה ישיבה בבית ברחמים עצמיים בטח לא עוזר אני כל יום יוצאת אבל לרכיבה של כ 10 דקות פשוט לא מסוגלת יותר אין לנו מעלית בבית אז אני עולה ברגל וזה בסה"כ קומה אחת ונגמר לי האויר. יאלה ישמח לשמוע עוד ג'ו

ג'ו יקרה!

ישיבה בבית ללא מעשה בודאי שאינה עוזרת בדיאטה. אני מבינה שיש לך ילדים צעירים וזה כמובן שדורש לא מעט עבודה בבית. אולי תנסי "ליצור" לך עבודה? תגמרי מהיר את עבודות הבית, לכי לספריה, או רכבי לפארק וקחי ספר (לא אוכל) או שתמשיכי לצעוד בפארק, ורק אחרי כמה שעות תחזרי הביתה. להיות בבית ע"י אוכל, ממש לא מוסיף. כמו כן כדאי לא להישאר ערה מאוחר בלילה, כי גם זה בודאי מלווה בנשנוש. בנוסף לזה שינה טובה עוזרת בעיכול המזון שאכלנו במשך היום ובחילוף החומרים בכלל. שיהיה לך בהצלחה צביה

וואו, יש לך סוסים?????

או שרק נדמה לי? אם כן אז איזה יופי!!! אני חושבת שמצבנו דומה מבחינת הגובה, המשקל שלי קצת פחות (77)אבל אני אוהבת לאכול ואני מודה שזה לי לרועץ ! גיליתי פה מחדש דיאטה ישנה וטובה שנקראת המכורים לפחמימות והיא נוחה מהסיבה שאני לא מרגישה מוגבלת !!! מותר לי לאכול כל מה שאני רוצה ואם תרצי פרטים אז בשמחה. המורה הוירטואלי שלי הוא גידי שמעבר לעובדה שהוא נפלא הוא גם נותן דוגמא אישית מצויינת!! חוץ מזה יש מגוון דיאטות שונות שאנשים יורדים איתם יפה ואת בהחלט מוזמנת לקבל רעיונות ולנסות... כי את בהחלט חייבת לקחת את עצמך בידיים ואין שעה טובה מזו!!! אז חיזקי ואמצי , הדרך נראית ארוכה ורבה אבל כידוע צעד קטן ועוד צעד ועוד אחד ועוד אחד ותראי את ענקון- פשוט מ ד ה י ם!!! אז בנתיים שתהייה לך הצלחה טובה ולהית'. CAKEE.

עוגית, 2 הערות להודעה שלך: א. אני רחוק מלהיות וירטואלי. 111.5 ק"ג (נכון להבוקר) שכל אחד ואחד מהם

ממשי ביותר... ב. ההערה שלך שאינך מרגישה מוגבלת, קצת מדאיגה והיא אולי הסיבה לקצב הירידה ממנו אינך מרוצה. הדיאטה הזו מחייבת ארוחת פרס מאוזנת המתחילה בסלט ענק. הדגש על מאוזנת: 1/3 חלבון, 1/3 ירקות, 1/3 פחמימות (רצוי מרוכבות). בהצלחה.

זה בדיוק מה שאני עושה, כפי שהמלצת לי !!

ועדיין באופן יחסי אני לא מוגבלת, כי איזה דיאטה תתיר לי לאכול למשל....1/4 עוף מבלי להרגיש יסורי מצפון? או למשל.. לחמניה עם סלמון,פרוסת עגבניה ועלה חסה? או.... דובשנית קטנה או שתיים? אולי זה סתם פסיכולוגי , יכול להיות שיש דיאטה כזו אבל כשאני אוכלת 1/4 לאפה (לא להלחץ, כולה פעם אחת אכלתי לפני פסח ועדיין מדגיש שחרור מה:) עם פרגיות (כמו במנגל) וסלט (בלי חומוס. בלי ציפס, ככה ,טעים טעים) נראה לי לא ממש "מותר ודיאטטטי" ברוב המחוזות חוץ מהמכורים (תקן אותי אם אני טועה, זה אסור?) כך שבאפן יחסי ,אני שלמה עם מה שאני אוכלת. לפחות אני לא עולה!!! אבל אני אשמר בשבוע הקרוב עוד יותר ונראה, אם יהיה שינוי.

האמת? נראה לי שגידי פשוט עושה דיאטה דלת קלוריות

ולכן הוא יורד במשקל. כששיטת הלאכול פחמימות פעם ביום עוזרת לשלוט בתחושת הרעב. מה שאני הבנתי מכל העצות שהוא מייעץ לך זה שאם את רוצה לרדת במשקל פשוט תורידי בכמות הקלוריות. ארוחת פרס ללא מתוקים, מאוזנת ומלווה בסלט גדול היא לא בדיוק "פרס", אלא יותר דיאטה רגילה. בסך הכל מה שאת אוכלת הוא בהחלט לגיטימי בכל דיאטה שאני מכירה, ואין שום סיבה שלא תרזי. אבל בכל מקרה מגיע לך המון בהצלחה על ההתמדה והרצינות.מדהים. אני מתקנאת.

מיכל, יש במה שאת אומרת הרבה !!!

גידי עבר את שלב ההתלהבות מאוכל, הוא חי ואוכל מאוזן ובריא בלי קשר לסוג הדיאטה אותה הוא עושה. אני עדיין בתחילת הדרך- אני עוד כן אוהבת לאכול ועדיין זקוקה למתוק פעם בכמה זמן... אז אולי השם של הדיאטה מטעה ואולי אני לא הבנתי נכון אבל, אני מקווה, שיום יבוא ועצם ההתמדה יזיז משהו. מה שלומך צימוקי שכמותך? במה בדיוק יש לך לקנא? הרי את דוגמה חיה לשאיפותי הבלתי ממומשות (בנתיים) רק שאני מאוד הייתי רוצה לשאול אותך אם: כעת את במצב של שמירה על המשקל? כי לפי מה שהבנתי ירדת כבר את רוב אם לא כל הק"ג העודפים שהיו... והשיטה כמובן, מהי? CAKEE.

איפה... יש לי עוד 9-10 בשקט. אבל כרגע אין לי אנרגיות לדיאטה

אני מנסה לשמור על מה שיש וכשיתפנו לי אנרגיות לנסות להמשיך לרדת. אבל צימוקי- זה ממש רחוק מזה. אני בדיוק יושבת עם הצמיגים וזה ממחיש לי עד כמה רחוק. יום יבוא ואני אהיה אלי, ועד אז...

זה בדיוק מה שאני עושה, כפי שהמלצת לי !!

ועדיין באופן יחסי אני לא מוגבלת, כי איזה דיאטה תתיר לי לאכול למשל....1/4 עוף מבלי להרגיש יסורי מצפון? או למשל.. לחמניה עם סלמון,פרוסת עגבניה ועלה חסה? או.... דובשנית קטנה או שתיים? אולי זה סתם פסיכולוגי , יכול להיות שיש דיאטה כזו אבל כשאני אוכלת 1/4 לאפה (לא להלחץ, כולה פעם אחת אכלתי לפני פסח ועדיין מדגיש שחרור מה:) עם פרגיות (כמו במנגל) וסלט (בלי חומוס. בלי ציפס, ככה ,טעים טעים) נראה לי לא ממש "מותר ודיאטטטי" ברוב המחוזות חוץ מהמכורים (תקן אותי אם אני טועה, זה אסור?) כך שבאפן יחסי ,אני שלמה עם מה שאני אוכלת. לפחות אני לא עולה!!! אבל אני אשמר בשבוע הקרוב עוד יותר ונראה, אם יהיה שינוי.

רק כדי לודא, אני מקווה שאת אוכלת את הפחמימות שפרטת במסגרת ארוחה אחת ביום שהיא תמיד אותה ארוחה

(או בוקר, או צהרים או ערב) ושכל יתר ארוחותייך הן דלות פחמימות.

האמת? נראה לי שגידי פשוט עושה דיאטה דלת קלוריות

ולכן הוא יורד במשקל. כששיטת הלאכול פחמימות פעם ביום עוזרת לשלוט בתחושת הרעב. מה שאני הבנתי מכל העצות שהוא מייעץ לך זה שאם את רוצה לרדת במשקל פשוט תורידי בכמות הקלוריות. ארוחת פרס ללא מתוקים, מאוזנת ומלווה בסלט גדול היא לא בדיוק "פרס", אלא יותר דיאטה רגילה. בסך הכל מה שאת אוכלת הוא בהחלט לגיטימי בכל דיאטה שאני מכירה, ואין שום סיבה שלא תרזי. אבל בכל מקרה מגיע לך המון בהצלחה על ההתמדה והרצינות.מדהים. אני מתקנאת.

הי קרלונת, אני עושה את המכורים לפחמימות: ארוחה אחת בלבד ביום עם פחמימות, מאוזנת פחות או יותר,

המון סלט. אני נמנע לחלוטין מסוכרים ואפילו מממתיקים מלאכותיים. בארוחת הפרס אני אוכל לחם ובארוחת שבת תפוחי אדמה וכו'. אבל לדעתי המטרה אינה רק לרזות אלא גם לאמץ הרגלי אכילה שיאפשרו לי להשאר רזה לתמיד. אנחנו השמנו מאכילה יתרה. מה לעשות, צריך להתרגל להפחית את הכמויות שאנו אוכלים ולהתאימן לצריכת האנרגיה שלנו שבמקרה של רוב חברי פורום זה פחותה יחסית לכמות הקלוריות שאנו צורכים. לכן אין ברירה, צריכים להתרגל לצרוך פחות. מה שיפה בדיאטת המכורים זה שהיא מקטינה את הכמיהה ומסייעת בכך.

מיכל, יש במה שאת אומרת הרבה !!!

גידי עבר את שלב ההתלהבות מאוכל, הוא חי ואוכל מאוזן ובריא בלי קשר לסוג הדיאטה אותה הוא עושה. אני עדיין בתחילת הדרך- אני עוד כן אוהבת לאכול ועדיין זקוקה למתוק פעם בכמה זמן... אז אולי השם של הדיאטה מטעה ואולי אני לא הבנתי נכון אבל, אני מקווה, שיום יבוא ועצם ההתמדה יזיז משהו. מה שלומך צימוקי שכמותך? במה בדיוק יש לך לקנא? הרי את דוגמה חיה לשאיפותי הבלתי ממומשות (בנתיים) רק שאני מאוד הייתי רוצה לשאול אותך אם: כעת את במצב של שמירה על המשקל? כי לפי מה שהבנתי ירדת כבר את רוב אם לא כל הק"ג העודפים שהיו... והשיטה כמובן, מהי? CAKEE.

עוגיה יקרה, עדיין לא עברתי שום שלב לצערי... אני מאוד אוהב לאכול והקטנת הכמויות אינה קלה לי

אבל אני מתקדם. היום בארוחת צהרים לקחתי מנה של דמוי כבד מסויה + כרוב מבושל. לא היה לי טעים ולראשונה בחיי (אני חושב...) השארתי חצי מהאוכל על הצלחת. זה אני???? מעולם לא קרה לי כדבר הזה... אז יש התקדמות. אני מאמין שהמאבק הזה אין סופי אצלנו המכורים. הפתרון לדעתי הוא המשך שמירה קפדנית - לתמיד. תקוותי היא שהשמירה הזו תהפוך להרגל כך שהמאבק היום יומי יהיה קל יותר. מה שבטוח הוא שדיאטת המכורים מסייעת בכך. אני מכור לשוקולד, גלידה קינוחים עוגות ושאר מתוקים. אף על פי כן, כבר חודשים שלא לקחתי שוקולד לפה, וזה רק ואך ורק (לדעתי) בזכות דיאטת המכורים לפחמימות. אחת ממשתתפות הפורום עשתה דיאטה זו והתלוננה כמוך שלמרות שהיא מקפידה על הכללים אינה יורדת בקצב נאות. כשבדקתי אתה מה היא אוכלת הסתבר שהיא אוכלת עוגות וממתקים בארוחת הפרס. אז צריך להבהיר שאנו זקוקים לפחמימות כדי לא לגרום לגוף לרעוב ולהקטין את חילוף החומרים, אבל מדובר בפחמימות מורכבות ולא בסוכרים, וגם הן בכמויות מוגבלות ולא באיבוד רסן.

רק כדי לודא, אני מקווה שאת אוכלת את הפחמימות שפרטת במסגרת ארוחה אחת ביום שהיא תמיד אותה ארוחה

(או בוקר, או צהרים או ערב) ושכל יתר ארוחותייך הן דלות פחמימות.

אכן כן, גידי, אני אוכלת את הפחמימות פעם אחת ביום ואני בחרתי לעשות את שעת הפרס שלי בצהריים!!!!!

בבוקר אני לא מספיקה לאכול ובערב ארוחה מלאה מאוד מכבידה עלי אז בחרתי לעשות בצהריים.

איפה... יש לי עוד 9-10 בשקט. אבל כרגע אין לי אנרגיות לדיאטה

אני מנסה לשמור על מה שיש וכשיתפנו לי אנרגיות לנסות להמשיך לרדת. אבל צימוקי- זה ממש רחוק מזה. אני בדיוק יושבת עם הצמיגים וזה ממחיש לי עד כמה רחוק. יום יבוא ואני אהיה אלי, ועד אז...

ועד אז קחי חיבוק

ראינו אותך כבר בפוזת בגד הים. לא נרד עלייך. מה שאת חושבת לנכון זה מה שיהיה ואני סומכת עליך שלא תרדי מתחת למשקל שבריא לך. את מדהימה כבר עכשיו ואני במקומך כבר הייתי עומדת מול הראי ופשוט מעריצה. גם אם כרגע זה לא מרגיש לך ככה. אתמול תפסתי את עצמי נדהמת מהשינוי שכבר רואים. והחיוך... יש שכר לעמלנו. תמשיכי עם הסטודיו ואני ואת יודעות שאת לא חורגת כל הזמן. יש כל מיני תקופות וגם זו תעבור לה. מתה עליך ומאמינה בך בלי סייג, אלוניס
עבור לעמוד
,
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
דיאטה
בחר
בחר