האם אתם מכירים את הדיאטה הזו?

שלום,אני חדשה בפורום ואשמח לדעת אם מישהו שמע או עשה את הדיאטה שקיימת לפי סוג הדם? אם כן, תספרו לי מה שמעתם ואיך זה.תודה.

שלום פופינה

הדיאטה שצינת אינה מבוססת על תאוריות מבוססות מדעית. למרות זאת יש אנשים רבים שהצליחו לרזות בעזרתה. אם תכנסי לקישורי הפורום (במסך הפורום למעלה) תמצאי לפחות 3קישורים שעוסקים בדיאטה הזו ועוד כמה מענינים לא פחות.

ניסיתי בעבר. נראה לי חארטה בארטה. עשיתי בדיקת דם שנשלחה (כך ספרו לי...) לאנגליה. התוצאות

לא תאמו ואף נגדו את מה שהציע ספר (בנושא זה) שרכשתי... למרות שהקפדתי על איחוד ההנחיות ושמרתי באדיקות מספר חודשים לא היו (אצלי) לדיאטה זו תוצאות משמעותיות. אם היתה איזו שהיא תוצאה נראה לי שנבעה מהפחתת הכמויות הנאכלות ולא בגלל משהו הקשור לסוג הדם...

ממליץ לאמץ דיאטה שפויה ומתונה אתה ניתן להמשיך לתמיד ולא דיאטות קיצוניות ואיזוטריות כמו דיאטה

לפי סוג הדם. דיאטת המכורים לפחמימות היא כזו ואני ממליץ לך לנסות.

שלום,אני חדשה בפורום ואשמח לדעת אם מישהו שמע או עשה את הדיאטה שקיימת לפי סוג הדם? אם כן, תספרו לי מה שמעתם ואיך זה.תודה.

זה חנטריש אחד גדול ואחיזת עיניים!!! סליחה על

המיליטנטיות, "אני המקצועית" התחמקה לה וצעקה...

ילדה, מדעית את צודקת, מעשית

גם דיאטות לא מבוססות מדעית יכולות לעבוד. לדוגמא לדיאטות הפרדת חלבונים ופחממות אין שום הצדקה מדעית, אבל יש הרבה אנשים שמצליחים איתן. (להבדיל מדיאטות דלות פחממות שלהן יש הסברים מדעיים) ההגיון ה"מדעי" טוען שבגלל שצריך להתעסק ולחשוב כ"כ הרבה על האוכל בדיאטות כאלה, בסוף גם אוכלים פחות. ואני אומר, אם זה עובד ולא פוגע בבריאות, אז למה לא? (זאת למרות שהרציונליסט הסנוב שבי יוצא נגד הדיאטות האלה)

דיאטה לפי סוג הדם

גיליתי את הדיאטה הזאת לפני למעלה משנתיים. שיניתי בעקבות כך את הרגלי התזונה שלי, ואני מרגישה טוב מאד אתה. אך לפי דעתי לא צריך להיות פאנאטי בענין ולראות על מה באמת מוכנים לוותר. בהצלחה.

גם דיאטות לא מבוססות מדעית יכולות לעבוד. לדוגמא לדיאטות הפרדת חלבונים ופחממות אין שום הצדקה מדעית, אבל יש הרבה אנשים שמצליחים איתן. (להבדיל מדיאטות דלות פחממות שלהן יש הסברים מדעיים) ההגיון ה"מדעי" טוען שבגלל שצריך להתעסק ולחשוב כ"כ הרבה על האוכל בדיאטות כאלה, בסוף גם אוכלים פחות. ואני אומר, אם זה עובד ולא פוגע בבריאות, אז למה לא? (זאת למרות שהרציונליסט הסנוב שבי יוצא נגד הדיאטות האלה)

אני מאמינה שבמקרה של הדיאטות שעובדות, מבלי שיהי להם בסיס מדעי-

מדובר בצמצום כמות הקלוריות למעשה. מה לדעתך קורה, אם 60%-70% מהתזונה מורכב מירקות ופירות??? אבל נורא נעים לחשוב שאתה פועל לפי איזה "פטנט" מיוחד! מוטיבציה מעולה היא 1/2 הדרך להצלחה... מי שטוב לו ונוח לו בשיטות האלו- למה לא? כל עוד יש איזון ואין פגיעה בבריאות על ידי יצירת חוסרים (ויש ה-מ-ו-ן דיאטות שעושות את זה). בהצלחה לכולם!!!!

זה חנטריש אחד גדול ואחיזת עיניים!!! סליחה על

המיליטנטיות, "אני המקצועית" התחמקה לה וצעקה...

על דיאטות לא מדעיות ושאר ירקות...

אני לא מתיימררת להיות מדעניסטית, אבל אני בהחלט סקפטית לגבי כל מיני שיטות "חושו פושו" של לחשנים למיניהם, ידענים ובעלות אוב. מספר השיטות כמספר בני האדם על הפלנטה, ואיש באמונתו יחיה. עד כאן מטר הקלישאות. עכשיו לאמפיריות. לא האמנתי בשום דבר שאינו מדעי, מוכח (אינטרמצו: לך תוכיח שזה הוכח מדעית..אבל זו כבר אופרה אחרת), בדוק על ידי מדענים ומכוסת"ח על ידי רופאים קונבנציאולנליים, עד ש... חברתי שילדיה סבלו מאלרגיה ברמה שסיכנה את חייהם, ושגם היא מאלה שלא מאמינים לקוסמים, הלכה איתם לטיפול אצל רופא קונבנציונאלי שטיפל באמצעות אלקטורודות בגב באלרגיה!!! הילדים חיים היום חיים שלמים ומושלמים, לא נמנעים משום דבר. אם זה עובד - זה עובד! למדתי שלא כל מה שאנחנו לא מבינים הוא בחזקת "שטויות". הדיאטנית שלי למשל, מומחית ברפואה סינית. יש הרבה דברים ברפואה הזו שלעיין מערבית נשמעים ונראים כקסמים גרידא. עובדה שזה עובד! לכן, בגילי הקשיש למדתי: אם משהו עוזר למישהו, ולא משנה אם הבסיס שלו מדעי או נפשי, אוטוגסטי או מבוסס מחקרים - שישתמש בו. הכל בר נסיון, הכל בר שיפוט עצמי. (טוב, חוץ מהרבלייף... זה לא אני ! זו היא!!!)

דיאטה לפי סוג הדם

גיליתי את הדיאטה הזאת לפני למעלה משנתיים. שיניתי בעקבות כך את הרגלי התזונה שלי, ואני מרגישה טוב מאד אתה. אך לפי דעתי לא צריך להיות פאנאטי בענין ולראות על מה באמת מוכנים לוותר. בהצלחה.

תודה על הטיפ

צביה,תודה על הטיפ. אני אקח את זה בחשבון.אני מקווה שנהיה בקשר.

אלי, כל דיאטה, גם אם אין לה שום בסיס מדעי, אבל גורמת להפחתה ב צריכת הקלוריות - עובדת. גם

הדיאטה לפי סוג דם עונה לאותו כלל. אבל, כיון שיש כאלה (לפחות בחיפה במרכז רפואי חורב) שלוקחים סכומי עתק תמורת בדיקת דם, וכיון שהתוצאות במקרה שלי לא הצדיקו את ההשקעה, כיון שתוצאות הבדיקה שעשיתי אינן תואמות את הספר הרלוונטי, אני חש צורך להזהיר את המתענינים שהעניין רחוק מלהיות כה מדעי כפי שמנסים הסוחרים לצייר... בקיצור, לא כדאי להתפתות ולשלם.

לא הייתי מודע שיש תעשיה סביב לדיאטה הזו

הרי לבדיקת סוג הדם מספיקה תרומת דם או בדיקה פשוטה בקופ"ח. כנראה שבכל מקום שיש אנשים נואשים, יהיה מישהו שינסה לנצל אותם.
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
דיאטה
בחר
בחר