יאללה יאללה, אני ראיתי אותך ואת לא שמנה

אולי יש לך משקל שאת רוצה להוריד אבל את לא שמנה. אני חושב שבגלל זה ענקון לקח ממני ומרוייקו את הקינוחים ("סימתם נכון?") והעביר לך. הוא ניסה לחסוך לנו את הקלוריות המיותרות. :-)

מה זה קינוחים? יש שבוע קינוחים ושלו בחרמון? תפריט חדש?

סגולה, אני לא מאמינה. בבקשה הסבר בגוף הסרט.

שרית וענקון התנהגו למופת ולא נגעו בקינוחים שלהם, אפילו היין היה חרמון

היה פצצה, עשר של מפגש, נו בטח, אני והשליו הזה, שטחנתי אותו עד הסוף...

נהניתי שוב לפגוש אתכם, את החברים שלי, ומיכל? חבל לכם על הזמן, לפעמים באמת אני שואלת מה אנשים עושים בפורום שלנו, אבל לפעמים זו באמת ההרגשה של מי שרוצה להוריד ולפעמים גם 5 קילוגרמים כשהם יושבים במקום הלא תמיד נכון, מרגישים אותם כמיותרים. כן, מיכל היפה, יש לנו את מיכל היפה הסינדרלה שלי שהייתה חסרה, ובכלל, באמת עשינו לה הלם תרבותי, אבל אני מ'כפת לי, אני כבר לא המנהלת, אז מותר לי להשתולל לאלללה.... נשיקות לכולם, שבת שלום, לרקוד על השולחנות היום... שבוע הבא מכנסיים חדשות מקסטרו שקניתי אותם לפני חודשים מספר ולא עלו לי אפילו עד אמצע הרגליים ואתמול איזה כייף היה לי למדוד אותם, לסגור אותם רק שהיו ארוכים אז בגאון רצתי לתופרת ואמרתי לה מכפלת מהר מהר... אממממ... כייף אמיתי. אוהבת, שרית.

תודה שזכרת אותי :)

ולי היה אתמול דייט עם עוד מכוער.

ואני, מה איתי, קצת יחס סגולה

זהו עכשיו כשאת דוגמנית צמרת אז גמרנו? שכחת? חברות !!!!!!!!!!!! אוהבת בכל מצב ציניקו

הצחקת אותי, אעלק דוגמנית צמרת אני, אולי דוגמנית צנרת...

נכון את מה איתך? כשראיתי אותך בפעם האחרונה (מזה מממזמן לפני ים זמן) את לא היית בכלל אמורה להיות שייכת בכלל לפורום הזה... אה? אה???? אז באמת מה איתך? ראיתי שאת מתחילה מחדש, וזה נהדר, מרץ חדש, תקווה חדשה, יופי.... אני? אפילו כשנולדתי לא נולדתי דוגמנית :-) שבת שלום, באה לרקוד על השולחן????? אוהבת, שרית.

סינדרלה היפה... לא נורא חמודה... אם לא עכשיו, מחר...

הנסיך שלך יבוא, בחיי, האמיני לי. הכל בזמן שלו. "בשארת" אמרו שם בסרט הזה ששיחקה מלאני גריפית בין היהודים בארצות הברית נשמה תאומה. ככה מאמינים אמרו שם, בקבלה, שלכל אחד יש את הנשמה התאומה שלה. סבלנו חמודה. גם הנסיך שלך יגיע. ואיך אשכח אותך???? הגזמת קצת לא??? אוהבת, שרית.

שרית וענקון התנהגו למופת ולא נגעו בקינוחים שלהם, אפילו היין היה חרמון

אלי, ראבק, איזה מלשן אתה, שטינקר, אני אסביר לך ציניקו הסכיתי ושמעי...

אני וענקון בשבוע בשרים. בחייי, שום קינוחים לא נגעתי ותאמיני לי שאפילו לא נגעתי בגאספאצ'ו הזה זה יאני איזו פיתה עירקית עגולה כזאת ומדיפה ריח, שתיכף את מתעלפת אם את לא נוגעת. אבל כוס יין, שלא בתפריטו של מר חרמון כן הזמנתי. אז מה? אז אני אוריד השבוע פחות 200 קלוריות בגלל הכוס יין האחת הזו????? או קיי. אבל היה שווה, האמיני לי היה שווה. בקינוחים לא נגעתי. מיכל נגעה, שכן מיכל היא בדיאטה של המכורים לפחמימות, והיא הייתה בשעת האושר, הפרס, וואלה פרס... ואנחנו הסתכלנו עליה, גם זה פרס לא??? :-) חבל לא באת.

מחזיקה לך אצבעות אלוניס - תהיי בריאה.

והגוף שלנו לא משקר, אם הכנס לו משהו לא מתאים הוא אותו דוחה וטוב שכך! ובפעם הבאה שאת מגיעה לשפלת החוף את מוזמנת ללון אצלנו. קצת מלחיץ להסתובב בשעות הקטנות בכבישים ההם. חיבוק ממני, ריקי.

תודה כפרה - איזה אחלה רעיון ונורא חבל שלא יכולת להצטרף

מצבי משתפר לאיטו. אין לי תיאבון ועוד אין לי מושג אם זה חיובי או לא. נראה מה יהיה בהמשך. אני שומרת על עצמי כי אין דבר כזה שאני לא אלך מחר לפיקניק. גם אם אצטרך אלונקה. ממש התגעגעתי למשפחה ולא יצא לי לראות אותם עד פסח אז ממש אין תירוצים. שבת שלום, אלוניס

את מה קורה לך את??? יאלללה להבריא ומהר...

היה כיייייייף לראות אותך, תרגישי טוב, חייבת להבריא, אלא מה??? }{ שרית.

יס בוס, מה שתגידי בוס

מבטיחה לעבוד על זה. מה לעשות, אני בחורה רגישה... אלוניס

יפה יפה אבל שמנה

אל תדאג אלי, אני לא עוזבת , לא עד שאני 10 פחות, ולפי כמויות הקינוחים שענקון דחף לי אתמול זה כנראה ייקח עוד הרבה זמן :)

אני קיבלתי את אותן התגובות בהתחלה

קובי, שיחיה, אמר לי "מה את עושה כאן בכלל". וזה היה לפני שהשלתי 5 ק"ג. מתוק משהו הבחור הזה. קיבלת תואר רשמי של יפה. אז זהו, אבוד לך. והיה סבבה להכיר אותך. וגם התכוונתי למה שאמרתי. התמונה שלך ממקודם השאירה אצלי רושם בל יימחה. אני איתך בכל קילוגרם שנשאר עד ל"שם" המועדף עליך וכמובן בשמירה עליו כשהוא יהפוך ל"כאן". אלוניס

החלמה מהירה, אלוניס

גם אצלי אין תופעות לוואי בינתיים אז נראה לי שזה לא הרעלת מזון. מקוה שההרגשה שלך תשתפר עד הפיקניק. שבת שלום

תודה - מההודעה שלך לאלוהים

היה פצצה, עשר של מפגש, נו בטח, אני והשליו הזה, שטחנתי אותו עד הסוף...

נהניתי שוב לפגוש אתכם, את החברים שלי, ומיכל? חבל לכם על הזמן, לפעמים באמת אני שואלת מה אנשים עושים בפורום שלנו, אבל לפעמים זו באמת ההרגשה של מי שרוצה להוריד ולפעמים גם 5 קילוגרמים כשהם יושבים במקום הלא תמיד נכון, מרגישים אותם כמיותרים. כן, מיכל היפה, יש לנו את מיכל היפה הסינדרלה שלי שהייתה חסרה, ובכלל, באמת עשינו לה הלם תרבותי, אבל אני מ'כפת לי, אני כבר לא המנהלת, אז מותר לי להשתולל לאלללה.... נשיקות לכולם, שבת שלום, לרקוד על השולחנות היום... שבוע הבא מכנסיים חדשות מקסטרו שקניתי אותם לפני חודשים מספר ולא עלו לי אפילו עד אמצע הרגליים ואתמול איזה כייף היה לי למדוד אותם, לסגור אותם רק שהיו ארוכים אז בגאון רצתי לתופרת ואמרתי לה מכפלת מהר מהר... אממממ... כייף אמיתי. אוהבת, שרית.

שריתוש!!!!

היה כיף לראות אותך אוכלת, וואלה! וגם לשמוע אותך אומרת דברים מרפרספקטיבה קצת שונה, מיוחג'ת כזאתי... נהניתי לאללה להכיר את כולכם, ואת בהחלט משאירה רושם אבל לא במובן הרע להיפך...

אלי, ראבק, איזה מלשן אתה, שטינקר, אני אסביר לך ציניקו הסכיתי ושמעי...

אני וענקון בשבוע בשרים. בחייי, שום קינוחים לא נגעתי ותאמיני לי שאפילו לא נגעתי בגאספאצ'ו הזה זה יאני איזו פיתה עירקית עגולה כזאת ומדיפה ריח, שתיכף את מתעלפת אם את לא נוגעת. אבל כוס יין, שלא בתפריטו של מר חרמון כן הזמנתי. אז מה? אז אני אוריד השבוע פחות 200 קלוריות בגלל הכוס יין האחת הזו????? או קיי. אבל היה שווה, האמיני לי היה שווה. בקינוחים לא נגעתי. מיכל נגעה, שכן מיכל היא בדיאטה של המכורים לפחמימות, והיא הייתה בשעת האושר, הפרס, וואלה פרס... ואנחנו הסתכלנו עליה, גם זה פרס לא??? :-) חבל לא באת.

לא גספאצ'ו - פוקאצ'ה

ואני אכלתי את כל הקינוחים של כל השולחן חוץ משל קובי שמרוב שחילק לכולם את המנה העיקרית שלו נשאר רעב ופשוט היה חייב לאכול את הקינוח :)

חשבתי עליכם כל הערב עם 39. מעלות חום וכאבים של שפעת בכל הגוף.

ובכל זאת בכל רע צריך לחפש גם את הטוב... אז ככה, לגרון המציק יש רווח מישני... א-י-ן טעם לאוכל. כל מה שאני מכניסה לפה תפל!!!! והלוואי שהיו ממציאים גלולה כזו שמכניסים לפה בזמן אטרף והאוכל היה מאבד מטעמו. בעצם חושבת שהמציאו משהו דומה שהופך את המתוקים לתפלים.. דווקא רעיון לא רע אני חושבת.... איזה ראש, איזה ראש... להפוך אוכל לתפל! הגזמתי מאוד! שבת של רזון חברים ובריאות לכל. ריקי.

היית חסרה לנו --- תרגישי טוב

יפה יפה אבל שמנה

אל תדאג אלי, אני לא עוזבת , לא עד שאני 10 פחות, ולפי כמויות הקינוחים שענקון דחף לי אתמול זה כנראה ייקח עוד הרבה זמן :)

ומדהימה

לוקח על עצמי את המשימה לדאוג לך לקינוחים רק שתשארי איתנו. טוב??????

גם אני וכולנו זכרנו וקיווינו שתפתיעי ותגיעי

עבור לעמוד
, ,
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
דיאטה
בחר
בחר