חברים טובים שלי, פשוט היה לי ערב ניפלא

ערב של ביחד, סביב שולחן מלא באוכל משובח, ועם כל הסיפורים והצחוקים, עד שהיו צריכים לבקש בנימוס שנהיה קצת יותר שקטים פשוט ערב ניפלא

לשפשף את העיניים - כן עכשיו עוד לא שבע בבוקר!

גם לי היה ערב נפלא אבל הגוף שלי קצת חולק על דעתי. הגעתי הביתה כמעט בשתיים בלילה, ותראו מתי השקמתי. וזה לא מפני שהשמיכות לא היו מזמינות. אכלתי משהו שהגוף שלי ממש לא מסמפט וזה תקוע איפה שהוא באמצע. אולי הכוס תה תעזור. ממש לא מתאים לי כרגע הרעלת מזון. תחזיקו לי אצבעות, אלוניס

אוי אוי... שרק יעבור לך צ'יק צ'אק

ותישאר לך הנאה נטו לא, לא הרעלת מזון, זה בטוח, כי אני אכלתי מ-הההההכל, ואני עוד חי. אז אולי איזו רגישות, משהו שנחת אצלך לא הכי איי איי איי תרגישי טוב

תודה בונבון

התה ששתיתי קצת עזר ועוד מעט אני סוגרת ומנסה לחזור לישון. אני לא רגילה לקום בשעות כאלה ביום שישי. מה שזה לא יהיה אני מקווה שיעבור לי מהר כי מחר אני חוגגת עם המשפחה בחיק הטבע ושם כידוע אין שירותים קרובים. אלוניס המתפללת

ערב של ביחד, סביב שולחן מלא באוכל משובח, ועם כל הסיפורים והצחוקים, עד שהיו צריכים לבקש בנימוס שנהיה קצת יותר שקטים פשוט ערב ניפלא

אכן ערב מהנה ביותר

לפני הערב היו לי יסורי מצפון שאני גורר את כולם למקום כשר, אבל זה עבר לי. בפירוש אכלתי יותר ממה שתכננתי, אבל היה שוה! פגשנו את מיכל שפר היפה, ואני מקוה שהיא תחזור לפורום אחרי הלם התרבות שהיא קיבלה משרית ענקון וקובי. היה כיף לפגוש שוב את אלוניס, שרית, קובי, וענקון ולפגוש בפעם הראשונה את רוייקו ששמעתי הרבה עליו.

גם לי היה ערב נפלא אבל הגוף שלי קצת חולק על דעתי. הגעתי הביתה כמעט בשתיים בלילה, ותראו מתי השקמתי. וזה לא מפני שהשמיכות לא היו מזמינות. אכלתי משהו שהגוף שלי ממש לא מסמפט וזה תקוע איפה שהוא באמצע. אולי הכוס תה תעזור. ממש לא מתאים לי כרגע הרעלת מזון. תחזיקו לי אצבעות, אלוניס

החלמה מהירה, אלוניס

גם אצלי אין תופעות לוואי בינתיים אז נראה לי שזה לא הרעלת מזון. מקוה שההרגשה שלך תשתפר עד הפיקניק. שבת שלום

אכן ערב מהנה ביותר

לפני הערב היו לי יסורי מצפון שאני גורר את כולם למקום כשר, אבל זה עבר לי. בפירוש אכלתי יותר ממה שתכננתי, אבל היה שוה! פגשנו את מיכל שפר היפה, ואני מקוה שהיא תחזור לפורום אחרי הלם התרבות שהיא קיבלה משרית ענקון וקובי. היה כיף לפגוש שוב את אלוניס, שרית, קובי, וענקון ולפגוש בפעם הראשונה את רוייקו ששמעתי הרבה עליו.

דינה, בלטת בחסרונך. הכל בסדר?

יפה יפה אבל שמנה

אל תדאג אלי, אני לא עוזבת , לא עד שאני 10 פחות, ולפי כמויות הקינוחים שענקון דחף לי אתמול זה כנראה ייקח עוד הרבה זמן :)

חשבתי עליכם כל הערב עם 39. מעלות חום וכאבים של שפעת בכל הגוף.

ובכל זאת בכל רע צריך לחפש גם את הטוב... אז ככה, לגרון המציק יש רווח מישני... א-י-ן טעם לאוכל. כל מה שאני מכניסה לפה תפל!!!! והלוואי שהיו ממציאים גלולה כזו שמכניסים לפה בזמן אטרף והאוכל היה מאבד מטעמו. בעצם חושבת שהמציאו משהו דומה שהופך את המתוקים לתפלים.. דווקא רעיון לא רע אני חושבת.... איזה ראש, איזה ראש... להפוך אוכל לתפל! הגזמתי מאוד! שבת של רזון חברים ובריאות לכל. ריקי.

מחזיקה לך אצבעות אלוניס - תהיי בריאה.

והגוף שלנו לא משקר, אם הכנס לו משהו לא מתאים הוא אותו דוחה וטוב שכך! ובפעם הבאה שאת מגיעה לשפלת החוף את מוזמנת ללון אצלנו. קצת מלחיץ להסתובב בשעות הקטנות בכבישים ההם. חיבוק ממני, ריקי.

חשבתי עליכם כל הערב עם 39. מעלות חום וכאבים של שפעת בכל הגוף.

ובכל זאת בכל רע צריך לחפש גם את הטוב... אז ככה, לגרון המציק יש רווח מישני... א-י-ן טעם לאוכל. כל מה שאני מכניסה לפה תפל!!!! והלוואי שהיו ממציאים גלולה כזו שמכניסים לפה בזמן אטרף והאוכל היה מאבד מטעמו. בעצם חושבת שהמציאו משהו דומה שהופך את המתוקים לתפלים.. דווקא רעיון לא רע אני חושבת.... איזה ראש, איזה ראש... להפוך אוכל לתפל! הגזמתי מאוד! שבת של רזון חברים ובריאות לכל. ריקי.

אוי מסכנה שלי, חמודה שלי ריקוש

שתהיי לנו רק בריאה חמודה. חסרת לי מאוד מאוד מאוד מאוד. }{ שרית.

יפה יפה אבל שמנה

אל תדאג אלי, אני לא עוזבת , לא עד שאני 10 פחות, ולפי כמויות הקינוחים שענקון דחף לי אתמול זה כנראה ייקח עוד הרבה זמן :)

יאללה יאללה, אני ראיתי אותך ואת לא שמנה

אולי יש לך משקל שאת רוצה להוריד אבל את לא שמנה. אני חושב שבגלל זה ענקון לקח ממני ומרוייקו את הקינוחים ("סימתם נכון?") והעביר לך. הוא ניסה לחסוך לנו את הקלוריות המיותרות. :-)

היה פצצה, עשר של מפגש, נו בטח, אני והשליו הזה, שטחנתי אותו עד הסוף...

נהניתי שוב לפגוש אתכם, את החברים שלי, ומיכל? חבל לכם על הזמן, לפעמים באמת אני שואלת מה אנשים עושים בפורום שלנו, אבל לפעמים זו באמת ההרגשה של מי שרוצה להוריד ולפעמים גם 5 קילוגרמים כשהם יושבים במקום הלא תמיד נכון, מרגישים אותם כמיותרים. כן, מיכל היפה, יש לנו את מיכל היפה הסינדרלה שלי שהייתה חסרה, ובכלל, באמת עשינו לה הלם תרבותי, אבל אני מ'כפת לי, אני כבר לא המנהלת, אז מותר לי להשתולל לאלללה.... נשיקות לכולם, שבת שלום, לרקוד על השולחנות היום... שבוע הבא מכנסיים חדשות מקסטרו שקניתי אותם לפני חודשים מספר ולא עלו לי אפילו עד אמצע הרגליים ואתמול איזה כייף היה לי למדוד אותם, לסגור אותם רק שהיו ארוכים אז בגאון רצתי לתופרת ואמרתי לה מכפלת מהר מהר... אממממ... כייף אמיתי. אוהבת, שרית.

תודה בונבון

התה ששתיתי קצת עזר ועוד מעט אני סוגרת ומנסה לחזור לישון. אני לא רגילה לקום בשעות כאלה ביום שישי. מה שזה לא יהיה אני מקווה שיעבור לי מהר כי מחר אני חוגגת עם המשפחה בחיק הטבע ושם כידוע אין שירותים קרובים. אלוניס המתפללת

את מה קורה לך את??? יאלללה להבריא ומהר...

היה כיייייייף לראות אותך, תרגישי טוב, חייבת להבריא, אלא מה??? }{ שרית.

אוי מסכנה שלי, חמודה שלי ריקוש

שתהיי לנו רק בריאה חמודה. חסרת לי מאוד מאוד מאוד מאוד. }{ שרית.

ואני, מה איתי, קצת יחס סגולה

זהו עכשיו כשאת דוגמנית צמרת אז גמרנו? שכחת? חברות !!!!!!!!!!!! אוהבת בכל מצב ציניקו
עבור לעמוד
, ,
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
דיאטה
בחר
בחר