שאלה לקובי או למי שיודע

כמה קלוריות יש במאה גרם פומלה, האם זה מומלץ בדיאטת הרזייה או שיש גם בפרי זה הגבלה מסויימת תודה.

שלום לך leonab וברוך/ה הבא/ה

אז ככה, קודם כל אני לא מתמצא בקלוריות, והכי חשוב בתוכנית הרזיה זה להגיע למצב שאוכלים לפי השכל הישר, במיסגרת עקרונות מסויימים של אותה דיאטה שעושים, ולא מסתובבים כל היום עם לוחות מזון ומאזניים בעיקרון, כל הפירות מכילים סוכר, ולכן יש להגביל את הכמות למשהו כמו 3 מנות פרי ביום (מנת פרי: פרי בינוני אחד כמו: תפוח, אגס, תפוז וכו', או כמות מקבילה מפירות קטנים או גדולים יותר) נכון שיש הבדלים בתכולת הסוכר בין הפירות, אבל אם מגוונים מספיק אז זה אמור להתאזן. אבל חשוב לשמור על העקרונות של הדיאטה המסוימת: אצלי למשל אין הגבלה לסוגי הפירות, אבל בדיאטת חרמון למשל, גם בשבוע שבו ניתן לאכול פירות אז לא אוכלים "פירות טרופיים" (כולל בננה, תותים, ועוד) מקווה שזה עונה על שאלתך, אבל ספר/י איזו דיאטה אתה עושה (מקווה שזה משהו מסודר) וכמה נתונים על עצמך, ואז נוכל להיות יותר ספציפיים

קלוריות בפומלה ובכלל

בפומלה בלי גרעינים וקליפה יש 38 קלוריות ל 100 גרם. לפני שתשאלי על עוד מוצרים, אני אומר לך שאני לא כזה חכם, פשוט מצאתי את הערך באתר המצורף. באתר דיאטנט תמצאי את כל הערכים התזונתיים ועוד. (חלבונים/פחממות/שומנים/מינרלים/ויטמינים) דרך אגב, הם משום מה מאייתים פומלה כ "פומלו" www.dietnet.co.il
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
דיאטה
בחר
בחר