שאלות............

שאלות............

היי שלום לכולם וברכות לדורית.... רציתי לשאול מה זאת "דיאטת חרמון" , כיצד היא פועלת והאם היא עולה כסף :)? והם יש בה תופעות לוואי או קשיים..?? אני שואל מתוך סקרנות...לא מתוך רצון לאמץ אותה כי התוכנית שלי עובדת מצויין. תודה -רם. ( הפעם הייתי נחמד ועדין...וזה ממש לא מתאים לי...)

רם,

השיטה הזו עובדת לפי הפרדה של מזונות. בתכל'ס כל מזון מכיל את כל אבות המזון. הנה האתר שלהם. עדי

רם, תשובה מפורטת כולל תפריטים נשלחה לך לדוא"ל. ולגידי וקובי המון תודות.

דורית, תוכלי לשלוח לי גם פרטים?

דורית, אפשר לקבל גם?

שאלות............

היי שלום לכולם וברכות לדורית.... רציתי לשאול מה זאת "דיאטת חרמון" , כיצד היא פועלת והאם היא עולה כסף :)? והם יש בה תופעות לוואי או קשיים..?? אני שואל מתוך סקרנות...לא מתוך רצון לאמץ אותה כי התוכנית שלי עובדת מצויין. תודה -רם. ( הפעם הייתי נחמד ועדין...וזה ממש לא מתאים לי...)

לרם ושאר המתעניינים: העלות - כ 900 שקל הפרוסים על פני 3 חודשים.

פגישה ראשונה - 250 שקל שניה - 150 שלישית 100 רביעית - 100 והשאר עד סוף התקופה - 40 לפגישה. השיטה היא הפרדת מזונות לאורך שבוע כלומר שבוע דגים, שבוע בשר, שבוע גלידה, שבוע ירקות מבושלים ועוד ועוד כיד הדמיון הטובה על היוצר. בד"כ ארוחת הבוקר מכילה ביצה, לבן גבינה וההמשך לפי הגדרת השבוע. יש ירקות שמותרים באופן חופשי ויש פרטים קטנים בכל שבוע ושבוע. זה העקרון. נעזרים במחצית התקופה בדיקור סיני. עובד מעולה. בהצלחה לכל המצטרפים ותחשבו טוב כי אופנות סוחפות אנשים בפורום והיום in "דיאטת חרמון" אתמול היה "מכורים לפחמימות" ומחר? בהצלחה ציניקו

בסניף שאני הייתי

עולה 990 ש" לכל התקופה כשהפגישות עולות 50 ש" ולא 40. בסניפים אחרים זה אחרת?

אני בסניף התל אביבי ברחוב רמברנדט

ואפשר לשלם 890 ש"ח מראש לטיפול של 3 חודשים ואפשר לחלק ל3 תשלומים. ודרך אגב, אני כבר סוגרת שם 7.5 חודשים. בהצלחה, הררית

לרם ושאר המתעניינים: העלות - כ 900 שקל הפרוסים על פני 3 חודשים.

פגישה ראשונה - 250 שקל שניה - 150 שלישית 100 רביעית - 100 והשאר עד סוף התקופה - 40 לפגישה. השיטה היא הפרדת מזונות לאורך שבוע כלומר שבוע דגים, שבוע בשר, שבוע גלידה, שבוע ירקות מבושלים ועוד ועוד כיד הדמיון הטובה על היוצר. בד"כ ארוחת הבוקר מכילה ביצה, לבן גבינה וההמשך לפי הגדרת השבוע. יש ירקות שמותרים באופן חופשי ויש פרטים קטנים בכל שבוע ושבוע. זה העקרון. נעזרים במחצית התקופה בדיקור סיני. עובד מעולה. בהצלחה לכל המצטרפים ותחשבו טוב כי אופנות סוחפות אנשים בפורום והיום in "דיאטת חרמון" אתמול היה "מכורים לפחמימות" ומחר? בהצלחה ציניקו

את צודקת ויחד עם זאת הרשי לי לומר משהו

כל אחד לובש את הבגדים שהוא חושב שמתאימים לו. אחד ג'ינס, אחת שימלה והשלישית בכלל מכנסי עור. כל אחד והמתלחה שלו. אז למה להעביר ביקורת בענין הדיאטה? כמו מלתחה. ויכול להיות שזה ענין של אופנה ויכול להיות שלא. אבל אם זה משרת אותנו, אז למה לא בעצם? ואני רק יכולה להעיד על עצמי שלמרות שבשבוע האחרון העליתי ולא כי חטאתי הדרך עוד ארוכה. ואני מקווה שבעזרת חרמון-מן אשלים את ה51.5 קילו שעלי להוריד. ושיהיה בי הכוח לזהות כאשר זה כבר לא יעבוד אצלי. הררית

ציניקו, לי דוקא נראה שחברי הפורום דבקים איש איש בתוכניתו ואף רואים ברכה בעמלם. מסתבר

שההתמדה משתלמת. לא נראה שאנשי הפורום עוברים מפרח לפרח בד"כ. כיון שאנשים שונים זה מזה, רק טבעי שלכל אחד מתאים משהו אחר. יש כאלה שבודקים תוכניות שונות כדי למצוא מה מתאים להם וגם זה לגיטימי. נראה שהמכורים עדיין IN אצל המכורים, חרמון IN אצל אלה שחושבים שזו הדרך, רמס ממשיך באדיקות בדרכו וכנ"ל קובי ואלי ו. לעומתם יש כאלה שבאדיקות עוברים משיטה לשיטה וגם זה בסדר, אם זה בסדר מצידך.

גידי יקר

אני לא בעמדת שיפוט, אני מדברת מתוך קריאה והתרשמות. אם אתה רואה דברים אחרים שיבושם לך. כל אחד בדרכו

את צודקת ויחד עם זאת הרשי לי לומר משהו

כל אחד לובש את הבגדים שהוא חושב שמתאימים לו. אחד ג'ינס, אחת שימלה והשלישית בכלל מכנסי עור. כל אחד והמתלחה שלו. אז למה להעביר ביקורת בענין הדיאטה? כמו מלתחה. ויכול להיות שזה ענין של אופנה ויכול להיות שלא. אבל אם זה משרת אותנו, אז למה לא בעצם? ואני רק יכולה להעיד על עצמי שלמרות שבשבוע האחרון העליתי ולא כי חטאתי הדרך עוד ארוכה. ואני מקווה שבעזרת חרמון-מן אשלים את ה51.5 קילו שעלי להוריד. ושיהיה בי הכוח לזהות כאשר זה כבר לא יעבוד אצלי. הררית

ואני מאחלת לך המון בהצלחה

גידי יקר

אני לא בעמדת שיפוט, אני מדברת מתוך קריאה והתרשמות. אם אתה רואה דברים אחרים שיבושם לך. כל אחד בדרכו

מקובל עלי לגמרי

.

דורית, תוכלי לשלוח לי גם פרטים?

מיכלי, יש לך פה על דפי הפורום את כל הפרטים שאת צריכה, אבל רדי מזה. את ממש לא צריכה.

לכי על דיאטה שפויה ומאוזנת. לכי על "המכורים לפחמימות" או כל משהו שפוי ומאוזן אחר ואל תתחילי ישר עם "תותחים כבדים" דיאטות כסאח עלולות להיות מסוכנות ובסופו של דבר לגרום להשמנה מואצת. לא ממליצה לך. ממש לא!!! ובעניין חגיגות הזלילה של לפני דיאטה, אצלי זה תמיד קורה כך, ויש יתרון במנהג הזה כי הק"ג שעולים אחרונים הם אלה שיורדים הכי מהר, ואז כשאני נכנסת למשטר הדיאטה הם נושרים מהר ונותנים את ההרגשה הטובה ואת שכרון השמחה של דיאטה חדשה.
עבור לעמוד
,
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
דיאטה
בחר
בחר