קרה לכם שהחלטתם לעשות דיאטה ומאותו רגע לא הפסקתם לאכול?

כתבתי כאן לפני יומיים שקניתי את הספר מכורים לפחמימות. מאחר ולוקח לו קצת זמן להגיע אני מרשה לעצמי בינתיים לאכול הרבה מעבר לרגיל (וגם מתוקים, בורקסים וכו' שברגיל הם טאבו) בקיצור חגיגות. אחר כך אני ממש שונאת את עצמי על זה. ואז אני מתעוררת ומתחיל יום חדש של זלילות.

כן מיכל, זה כמו הסיגריה האחרונה של הנידון למוות

רוצים להספיק, לאכול משהו טוב לפני שמפסיקים, לא מבינים איך בכלל אפשר להפסיק לאכול כפי שאנחנו רגילים, את כל אותם דברים אהובים אז יאללה, שיגיע כבר הספר, שייגמרו התירוצים, שתצללי פנימה ושיהיה בהצלחה

קר שהוא לא יצטרך לעבוד אחר כך על דיאטה

כבר יעזרו לו מהטבע :-) תפסיקי לאכול בלי סוף תחשבי על זה שגם בדיאטה עצמה תאכלי ותמצאי לך מטעמים ומדי פעם תאכלי גם דברים שאת אוהבת ממש כלומר: החטאים הללו אז חבל על העבודה הכפולה עכשיו בהצלחה :-)

קר = רק :-)

קרה לכם שהחלטתם לעשות דיאטה ומאותו רגע לא הפסקתם לאכול?

כתבתי כאן לפני יומיים שקניתי את הספר מכורים לפחמימות. מאחר ולוקח לו קצת זמן להגיע אני מרשה לעצמי בינתיים לאכול הרבה מעבר לרגיל (וגם מתוקים, בורקסים וכו' שברגיל הם טאבו) בקיצור חגיגות. אחר כך אני ממש שונאת את עצמי על זה. ואז אני מתעוררת ומתחיל יום חדש של זלילות.

קרה? זה סיפור חיי....ולכן...

עשיתי רק שלוש דיאטות בחיי: שומרי משקל, ספירת קלוריות ו...דיאטת השמנה של ארוחה אחת "כל" היום. .....והאחרונה הצליחה מעל המשוער! כי כמו שכבר כתבו חכמנו בענין אוכל וסקס - זה הכל בראש. ועד שהראש שלי לא קיבל ניעור רציני לפני שלושה חודשים אז שום דבר לא עזר. אפילו לא כל הספרים שקניתי על דיאטות והם עדיין במדפים כמו חיילים טובים..... אז שיהיה לך בהצלחה, עם הספר או בלעדיו. ותחשבי על זה המשך יום מחוייך לך דינה

יש פתרון

אני ,כמו אלפי אנשים בעולם ,נעזרת רק ליום אחד בתכנית "12 הצעדים " של מכורים לאוכל, ועל בסיס יומי משוחררת מאכילה כפייתית. שומרת הכל פשוט, לא נותנת לראש לסבך, חייה כאן ועכשו וזוכה במתנת ההמנעות - שחרור מאוכל. ממליצה בחום רב ומאחלת בהצלחה ,אפשר גם אחרת. מגיע לך לחיות חיים טובים ומאושרים , בלי אוכל כפייתי ובלי הלקאה ואשמה. בתקווה רבה ובאהבה. "אכלנים כפייתים אנונימים ישראל" 5705278 - 03 : www.overeatersanonymous.org

הי מיכל

את מתארת את מה שרוב המדייאטים עוברים בעצם קבלת ההחלטה על דיאטה. מכיוון שגם אני באותה סירה, את צריכה להמשיך הלאה לאחר יום הזלילה המיותר לסלוח לעצמך ולחזור למסלול שקבעת לעצמך. עדיף לתכנן את הארוחות מראש. אל תשקעי למרה שחורה בגלל שחטאת בזלילה זה מה שגורם לנו לזלול שוב. ואם את שוב חוטאת רשמי כל דבר שאת אוכלת ואת הכמויות שאכלת ממנו. הדביקי על המקרר למען תראי ותראי :-) ואם גם לא עוזר תתקשרי אלי אני כבר אתן לך על הראש... בהצלחה ד"ש חמה מהאישה השמנה והמפחידה שעל המקרר שלי, למרות שלא תמיד היא כזאת, לצערי... רונית הרזה בגוף לא בראש :-)
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
דיאטה
בחר
בחר