בעקבות המלצותיכם החמות קניתי עכשיו (5 בבוקר!) את הספר מכורים לפחמימות

אני מקוה שזה מה שיעזור. אני פשוט חייבת להפסיק לעלות במשקל! כבר עליתי ארבעה קילו בחצי שנה האחרונה. וזה חייב להיפסק.

תקראי בסבלנות הכל, ואז תחזרי לקרוא מההתחלה. הקפידי על הכללים וקחי בחשבון שמדובר

במסע לכל החיים שבמהלכו גם תרזי וגם תשמרי על משקלך, כל עוד את שומרת על הכללים ומצרפת למאמץ גם פעילות גופנית. בהצלחה.

גידי , אתה חושב באמת שאפשר לעשות את דיאטת המכורים לפחמימות כל החיים?

בהחלט כן. אני כבר עושה זאת 3 חודשים, אוכל ירקות עם יוגה בבוקר, מרק (נטול פחמימות) בשר

וירקות בצהרים, סלט ירקות גדול + מרק + לחם ויוגה + פירות לפעמים עם קצת אגוזים. נראה לי אפשרי לחלוטין להמשיך ככה לתמיד. הכי חשוב, הפסקתי לנשנש בין הארוחות, מה שעשיתי קודם ללא הפסק... לדעתי, לפחות בשלב זה, אין שום בעיה עם זה.

דינה, וגם אני הפכתי את רזה לתמיד לאורח חיים

פשוט מתאים לי, ואני לא מרגיש שאני בעונש או משהו כזה. ואם לפעמים בא לי "לגלגל" חתיכה קטנה של לחם עם רבע פרוסה של גבינה צהובה - אז אני עושה את זה, זה כמו איזה חטיף או משהו כזה או שיש ארוחה טובה, ואני אוכל את הבשר, אז אני "גונב" חתיכה או שתיים של תפוח אדמה אבל אני לא מרגיש כל צורך לאכול ארוחה מלאה עם מנה של חלבונים ומנה של פחמימות (קרה לי מאז רק איזה פעם או פעמיים, שנקלעתי למיסעדה טובה, ואכלתי ארוחה "מלאה", עם כל המנות - אבל אכלתי במידה מכל דבר) ובסך הכל, אני יכול לאמר שאולי אין הגיון בריאותי בהפרדת המזונות, אבל פשוט מאוד מכניסים הרבה פחות קלוריות לגוף

בהחלט כן. אני כבר עושה זאת 3 חודשים, אוכל ירקות עם יוגה בבוקר, מרק (נטול פחמימות) בשר

וירקות בצהרים, סלט ירקות גדול + מרק + לחם ויוגה + פירות לפעמים עם קצת אגוזים. נראה לי אפשרי לחלוטין להמשיך ככה לתמיד. הכי חשוב, הפסקתי לנשנש בין הארוחות, מה שעשיתי קודם ללא הפסק... לדעתי, לפחות בשלב זה, אין שום בעיה עם זה.

תודה "בנים" ואני שמחה בשבלכם.... . ואולי זה סתם שגעון שלי על המילה "דיאטה".....זה יעבור לי....

עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
דיאטה
בחר
בחר