כמו מקסם שווא וכמו הקילוגרמים

ההולכים וחוזרים כך אני משתקפת לעצמי כאן בפורום היו ימים קרים כל כך קרים שכל מה שיכולתי לעשות לעצמי בנוסף למזגן, רדיאטור והסקה היה לאכול לא יאומן כמה אוכל טרפתי בשבועיים האחרונים וזה חימם לרגע וחצי אז יש לי שוב 7 קילו להוריד עד לסף המשקל התקין (הגבוה) שלי ואחריו אני רוצה להוריד עוד כמה בשביל עצמי אבל החלטתי לא לקחת מטרות גבוהות מדי (בניגוד גמור למה שאני מטיפה לו בחיי היומיום) אלא לקחת מטרה של חמישה קילו וכשאגיע אליה, אעשה החלטות חדשות. חמישה קילו זה כל מה שיש לי להוריד (בשביל העוגה הבאה, קובי וריקי :-) ) זה לא הרבה, זה גם אפשרי אבל לא כל כך הולך :-( אז באתי קצת לבכות על כתפיכם שתהיה שבת קסומה ודלת קלוריות לכם ואולי גם לי ואלוניס, לך במיוחד מזל טוב ליומולדת }{ (השמועות, השמועות)

אהלן!!!!!!!!!!!! כמה טוב לשמוע ממך, ותודה על האיחולים

ולגבי הקור אני ממש באותה סירה. כל עוד אני בעבודה אני מחזיקה מעמד אבל בבית, סיפור אחר לגמרי. באיזור ה10-12 מעלות אין לי שום בעיה והתוכנית זורמת בלי קשיים מיוחדים. אבל השבוע האחרון עם טמפרטורות הקפיאה היה פשוט מעצבן! 2-4 מעלות במשך היום וחזרה מהעבודה המוסקת לבית קפוא כי לוקח להסקה לפחות שעתיים שלוש כדי לחמם כמו שצריך. מה שיצא זה שמהרגע שאני בבית אני אוכלת כמעט כל שעה וחצי וארוחות הערב גדלו לכמעט פי שתיים. והנישנושים הם לא מהסוג הדיאטטי. רק אתמול ראינו סוף סוף קצת שמש. שאר הזמן אפור וקר נורא. אז חוץ מדיכאון נראה לי שזה מנגנון אבולוציוני שדוחף לאכול יותר במזג אוויר כזה. ולגבי המטרה, אחלה. באמת חשוב לא להלקות את עצמנו כי לכל אחד יש תקופות שממש לא הולך עם כל הרצון הטוב. ולגבי העוגה לא פייר לייבש את קובי וריקי עד ל-5. הייתה מטרת ביניים של 3 ק"ג לפי מיטב זכרוני והיא נראית לי מתאימה בהחלט לחגיגות הישגים. איך הולך עם ההליכון? אני לא במצב לעשות ספורט כי אני עדיין מחלימה מהנפילות שלי ואני בהחלט חוששת שהתוצאות החודש יהיו לא משהו. אבל לא נורא. הכפור יעבור, אני אחזור לפעילות והנישנושים יחכו לשלג הבא. סטאר, אני מחזיקה לך אצבעות. יהיה בסדר. שלב א' הוא גם לסלוח לעצמך. החורף לא ישאר כאן לתמיד וככה גם לגבי השומנים הלא נחוצים. שתהיה לך שבת נפלאה, אלוניס

מטרות ביניים

באמת צריכה להוסיף את ההליכון כמטרת ביניים :-) אחרת הוא לא בתודעה שלי אפילו את האבק ממנו מנקה האיש שמנקה לי את הבית :-) 3 קילו היתה מטרת ביניים אחרי שירדתי 2 קילו, חושבת שהעליתי אותם מחדש אבל לא נשקלתי מחר אשקל, רק כדי לראות האם המצב כל כך רע אין לי רעיון, אבל בוודאי לאנשים בפורום יש מה ניתן "לנשנש" כשקר כל כך? ולא ירקות. די. שונאת ירקות. אפילו היוגורט עם הפירות הוא 170 קלוריות ל-100 גר' מחפשת רעיונות כי אנחנו רק בתחילת החורף ואני רוצה להוריד 5 קילו בחודש וחצי אולי אני מגזימה אבל לפחות לשים איזה זמן התייחסות אז אחזור לכאן בעוד כמה שעות ומקווה למצוא הפתעות נוספות :-) נציקות :-)

ההולכים וחוזרים כך אני משתקפת לעצמי כאן בפורום היו ימים קרים כל כך קרים שכל מה שיכולתי לעשות לעצמי בנוסף למזגן, רדיאטור והסקה היה לאכול לא יאומן כמה אוכל טרפתי בשבועיים האחרונים וזה חימם לרגע וחצי אז יש לי שוב 7 קילו להוריד עד לסף המשקל התקין (הגבוה) שלי ואחריו אני רוצה להוריד עוד כמה בשביל עצמי אבל החלטתי לא לקחת מטרות גבוהות מדי (בניגוד גמור למה שאני מטיפה לו בחיי היומיום) אלא לקחת מטרה של חמישה קילו וכשאגיע אליה, אעשה החלטות חדשות. חמישה קילו זה כל מה שיש לי להוריד (בשביל העוגה הבאה, קובי וריקי :-) ) זה לא הרבה, זה גם אפשרי אבל לא כל כך הולך :-( אז באתי קצת לבכות על כתפיכם שתהיה שבת קסומה ודלת קלוריות לכם ואולי גם לי ואלוניס, לך במיוחד מזל טוב ליומולדת }{ (השמועות, השמועות)

סטארית על ההתחלה קחי נציקונת אדומה

חיים קשים יש לנו... כל הזמן נלחמות ביצר הרע...ובמנעמי העולם הקורצים מכל עבר: אבל מה לעשות "תחת" יפה לא הולך עם זלילות בלתי מבוקרות - אז צריך לנו לבחור.... אז אני בוחרת ב"תחת" ! וגם את וגם כל החברים שהתקבצו עימנו בפורום... טוףף עוד מעט יבוא מישו ויגיד זה לא בגלל "התחת" זה בגלל "הבריאות" טוףףף- שיהיה - אז גם בגלל הבריאות - אבל "התחת" במקום הראשון ! סטארית, דפקא מצליח לי לא לאכול סוכר וקמח ועושה לי טוב בנשמה ובמצף-רוח... אז מה דעתך ? תנסי טיפונת...מבטיחה חגיגית - שלכשנגיע למשקל היעד, אצטרף אלייך לעוגת המוצרט... ואת קולות ההנאה שלנו... או-לה-לה- ישמעו לקילומטרים .. }{ ושבת שלום ריקי.

אהלן!!!!!!!!!!!! כמה טוב לשמוע ממך, ותודה על האיחולים

ולגבי הקור אני ממש באותה סירה. כל עוד אני בעבודה אני מחזיקה מעמד אבל בבית, סיפור אחר לגמרי. באיזור ה10-12 מעלות אין לי שום בעיה והתוכנית זורמת בלי קשיים מיוחדים. אבל השבוע האחרון עם טמפרטורות הקפיאה היה פשוט מעצבן! 2-4 מעלות במשך היום וחזרה מהעבודה המוסקת לבית קפוא כי לוקח להסקה לפחות שעתיים שלוש כדי לחמם כמו שצריך. מה שיצא זה שמהרגע שאני בבית אני אוכלת כמעט כל שעה וחצי וארוחות הערב גדלו לכמעט פי שתיים. והנישנושים הם לא מהסוג הדיאטטי. רק אתמול ראינו סוף סוף קצת שמש. שאר הזמן אפור וקר נורא. אז חוץ מדיכאון נראה לי שזה מנגנון אבולוציוני שדוחף לאכול יותר במזג אוויר כזה. ולגבי המטרה, אחלה. באמת חשוב לא להלקות את עצמנו כי לכל אחד יש תקופות שממש לא הולך עם כל הרצון הטוב. ולגבי העוגה לא פייר לייבש את קובי וריקי עד ל-5. הייתה מטרת ביניים של 3 ק"ג לפי מיטב זכרוני והיא נראית לי מתאימה בהחלט לחגיגות הישגים. איך הולך עם ההליכון? אני לא במצב לעשות ספורט כי אני עדיין מחלימה מהנפילות שלי ואני בהחלט חוששת שהתוצאות החודש יהיו לא משהו. אבל לא נורא. הכפור יעבור, אני אחזור לפעילות והנישנושים יחכו לשלג הבא. סטאר, אני מחזיקה לך אצבעות. יהיה בסדר. שלב א' הוא גם לסלוח לעצמך. החורף לא ישאר כאן לתמיד וככה גם לגבי השומנים הלא נחוצים. שתהיה לך שבת נפלאה, אלוניס

אלוניס יקרה את יודעת שאת האימרה "לדעת לסלוח לעצמי" שמתי על לוח ליבי?

ובזכותך ! אני אוכלת המון מתוך מצוקה. אחרי טעות או התרגזות וחוסר אונים - מתחילים להגיע המחשבות השליליות וההרגשה הופכת למזופטת.... שפועל יוצא ממנה - חיפוש ניחומים באוכל. ולאחרונה - לפתע מבליח המשפט הזה" "לסלוח לעצמי" ולא תאמיני אני נרגעת... אומרת לעצמי: סה"כ מה- אני בשר ודם, אז טעיתי ! מה כבר יכול להיות, זה לא שהטעויות שלי הן הרות גורל, טעיתי וזהו.... הקרדיט כולו שלך... תודה. שבת שלום וכל טוףףףףף ריקי.

מטרות ביניים

באמת צריכה להוסיף את ההליכון כמטרת ביניים :-) אחרת הוא לא בתודעה שלי אפילו את האבק ממנו מנקה האיש שמנקה לי את הבית :-) 3 קילו היתה מטרת ביניים אחרי שירדתי 2 קילו, חושבת שהעליתי אותם מחדש אבל לא נשקלתי מחר אשקל, רק כדי לראות האם המצב כל כך רע אין לי רעיון, אבל בוודאי לאנשים בפורום יש מה ניתן "לנשנש" כשקר כל כך? ולא ירקות. די. שונאת ירקות. אפילו היוגורט עם הפירות הוא 170 קלוריות ל-100 גר' מחפשת רעיונות כי אנחנו רק בתחילת החורף ואני רוצה להוריד 5 קילו בחודש וחצי אולי אני מגזימה אבל לפחות לשים איזה זמן התייחסות אז אחזור לכאן בעוד כמה שעות ומקווה למצוא הפתעות נוספות :-) נציקות :-)

סטארית נסי נישנושי סויה קלויים. הם פיצפונים, טעימים והערך הקלורי והמחיר לא בשמיים....

מה יעזור לך כעת.... הסופר סגור... נשארו ערמונים? (אוף זה בטח עתיר קלוריות) יש לי עוד פטנט, קחי תפוחי עץ מכל סוג, תחתכי לרבעים, תכניסי לצלחת עמוקה עם קצת יין (אפשר גם כמה כפות מים) לערבב נוזלים עם דאייט טיפ או sweet'n'low או לכתוש סוכרית, להוסיף לנוזלים קינמון טחון. לזרות על רבעי התפוחים את הנוזלים ולהכניס למיקרו. זה טעים לאלללללה - ומתאים לחורף ! כל תפוח 2-3 דקות. {נבדק} כמו שאומר טרה. ((-:

אנסה, תודה :-) [לא נבדק]

הממממ....

מצטערת, אבל זה קול של נישנוש. לא עוזר :-))))

לסטאר, אנחנו עדיין לא מכירות

אבל אולי אספר לך מניסיוני האישי. אני שקלתי לפני שנים כ-30 קילו יותר, לא הורדתי אותם בקלות אבל המטרות שלקחתי לעצמי היו הרבה יותר קצרות מקילוגרמים, אני לקחתי כל יום כמטרה בפני עצמה, והחלטתי רק ליום אחד לוותר על כל המאכלים שגורמים לי להשמין או שיש להם טעם של "עוד" ליום אחד זה לא קשה, אומרים שאתמול כבר עבר, המחר עוד לא הגיע אז נותר לנו לחיות את ההווה. וככה לאט לאט הצטבר עוד יום ועוד יום והגילוגרמים נשרו. ואם יום אחד נפלתי, סלחתי לעצמי והמשכתי הלאה כאילו לא קרה כלום. לא עשיתי זאת לבד, אלה בעזרת קבוצת תמיכה, אבל זה כבר סיפור אחר. מאחלת לך הצלחה מלי

תודה מלי

עברתי גם תקופה של מטרות יומיות והלך לא רע אולי אחזור אליה תודה בכל אופן ובהצלחה גם לך :-)

אלוניס יקרה את יודעת שאת האימרה "לדעת לסלוח לעצמי" שמתי על לוח ליבי?

ובזכותך ! אני אוכלת המון מתוך מצוקה. אחרי טעות או התרגזות וחוסר אונים - מתחילים להגיע המחשבות השליליות וההרגשה הופכת למזופטת.... שפועל יוצא ממנה - חיפוש ניחומים באוכל. ולאחרונה - לפתע מבליח המשפט הזה" "לסלוח לעצמי" ולא תאמיני אני נרגעת... אומרת לעצמי: סה"כ מה- אני בשר ודם, אז טעיתי ! מה כבר יכול להיות, זה לא שהטעויות שלי הן הרות גורל, טעיתי וזהו.... הקרדיט כולו שלך... תודה. שבת שלום וכל טוףףףףף ריקי.

ריקי חמודה, אנחנו עם בעיות האכילה לכל החיים.....

מוצאות תמיד תרוצים לאכול, אם זה רגשות של כעס, תסכול, שמחה, שיעמום, עייפות בעיות החיים. לא משנה מה, תמיד אפשר לברוח לאוכל לסמם את הרגשות ולהמשיך הלאה. אני למדתי דבר אחד, אם יש לי בעיה ואני מנסה לפתור אותה בעזרת האוכל, אז עכשיו יש לי שתי בעיות, ולכן אני מעדיפה לדבר על מה שאני מרגישה עם מישהוא שמוכן לשמוע, וגם לספר שבא לי לאכול במקום לטפל בנושא. ולרוב זה עוזר לי לוותר על האוכל כפיתרון. שלך מלי

מטרות ביניים

סטאר, מי כמוני יודע כמה קשה .....

לא לנשנש בין הארוחות, אבל הרבה יותר קשה להפסיק לנשנש אחרי שמתחילים, ולכן עדיף לאכול 3 או 4 ארוחות מסודרות ביום וביניהן להסתפק בשתיה חמה או קרה, ובחורף אפשר גם להנות ממרקים דלי קלוריות, או מחבילות או תוצרת בית. בהצלחה, ותחזיקי מעמד.

סטארית יקרה, בעצם לכולם,

ירידה מהירה טומנת בחובה את ההשמנה הבאה, וכן הלאה וכן הלאה. עצתי לך ולכולם לא ללכת על ירידה מהירה. לא ללכת על "דיאטה" אלא על שינוי אורח חיים ודפוסי האכילה לכאלה עמם ניתן להתמיד לאורך זמן. לא אומר לכל החיים כי זה נראה לי קצת גדול, אבל בהחלט לאורך זמן. אישית מצאתי שדיאטת המכורים לפחמימות עליה למדתי כאן בפורום מטנצר (נעלם לנו לאחרונה לצערי...) ונראה לי שהיא מתאימה (עבורי) להגדרות הללו. אין ספק שמרכיבים נוספים כמו פעילות גופנית, שיחות עם חברים (כתיבה בפורום) ומגוון פעילויות נוספות מסייע ומזרז את התהליך. הספר האחרון של ההלרים בעברית מפרט גם כמה טוב עושה הירידה במשקל ללב ולשאר המערכות בגוף. לכן, כדי לא להכנס לסחרחרת ה"יו-יו" הידועה, ממליץ לך סטארית להמנע מהלחץ לרזות מהר ולהשקיע מאמץ בחיפוש שנוי לתמיד.

שולח לך חיבוק לבינתיים

לחימום ולעידוד כי לא תמיד יש עצה לתת, ולא תמיד מתאים לאמר יהיה בסדר וגם אני כמו אלוניס זוכר 3 קילו עד העוגה, אז מה את מנסה לרמות?? הצבת מטרות, אחלה! בדיוק למדתי על זה הערב, לקראת המבחן (הכי מעצבן עד כה) שיהיה לי ביום ראשון :-(
עבור לעמוד
, ,
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
דיאטה
בחר
בחר