היי לכולם, למי שעוד זוכר, אני מלני או מירי לשעבר

החלפתי שם מחוסר ברירה. אז מה חדש אצלכם בפורום? מהצה קצרה הצלחתי לגלות ששלגיה, עיין כאן, מה שלומך ? ומה חדש אצלך? ושהענק החמוד גם כן מופיע מידי פעם. וקובי??? מנהל הפורום???? האם זה אתה אות הקובי שאני מכירה??? אצלי הכל בסדר, עדיין ממשיכה ללכת לפגישות או.איי. בהתמדה וממשיכה לשמור עם אכילה שפויה, שזה לא דבר טיבעי אצלי. אשמח לשמוע מכם. שלכם מלי (מלני, מירי)

ווווואו!! וכמה זמן עבר, מירי!

לא יודע מי תופס לך את השמות, בשבילי את מירי כן, זה אני קובי, קוביקו. איזה כיף לשמוע ממך כאן! אז כאן כמו שאת רואה, הרבה חידושים, הרבה תחלופות, אבל הרוח אותה רוח אני שמח שאת ממשיכה עם או.איי, שאת מתמידה ובשליטה מלאה מקווה שתישארי איתנו כאן, שתשתפי בחוכמה שלך, ובנסיון שלך

בוקר טוב קובי (קוביקו)

אכן, הרבה שינויים יש כאן, ולאן נעלמה שרית? אני באמת ממשיכה בשיגרה שלי, מחוסר ברירה כמובן, מכיוון שאני יודעת שברגע שאשנה משהו מהרגלי הנוכחיים, אני עלולה שוב ליפול ולהידרדר לאכילה המטורפת שהייתה מנת חלקי לפני שהגעתי לאו.איי. ואת זה אני בטוח לא רוצה לחוות שוב. ולכן היום בוקר יום שישי אני נכנסת למטבח למלאכת הבישול, כאשר בראש וראשונה אני דואגת לאוכל שלי, ורק אח"כ לאחרים, מכיוון שהם יכולים לאכול כל מה שבא להם, ואילו אני צריכה שיהיה לי אוכל מתאים ולא אצטרך לפזול למאכלים לא לי. שבת שלום לכם מלי (מירי)

החלפתי שם מחוסר ברירה. אז מה חדש אצלכם בפורום? מהצה קצרה הצלחתי לגלות ששלגיה, עיין כאן, מה שלומך ? ומה חדש אצלך? ושהענק החמוד גם כן מופיע מידי פעם. וקובי??? מנהל הפורום???? האם זה אתה אות הקובי שאני מכירה??? אצלי הכל בסדר, עדיין ממשיכה ללכת לפגישות או.איי. בהתמדה וממשיכה לשמור עם אכילה שפויה, שזה לא דבר טיבעי אצלי. אשמח לשמוע מכם. שלכם מלי (מלני, מירי)

היי מירי ( מלני או מלי בשבילי את תמיד מירי )

טוב לראות אותך אחרי תקופה ארוכה כלכך. לאן נעלמת ? בטוח שאת מצליחה לשמור להחזיק ולתרום מכוחך ומנסיונך לאחרים. אצלי הכל בסדר ומהפעם האחרונה שראית אותי תאמיני או לא ירדתי למעלה מ30 קילו והיד עדיין נטויה. שבת שלום ענקון

היי מירי, לא סתם זוכרת אותך, אפילו שאלתי עלייך

אני צופה קבועה בפורום הזה, גם אם לא תמיד בא לי לכתוב. גם אני עוד מפורום IOL של שרית, (הייתי אז נינה פ.) ואני זוכרת שאת ההודעות שלך תמיד הייתי קוראת. אז יאללה, תחזרי, כי את יכולה לתרום המון.

תודה פנינה, נחמד שזוכרים אותי.....

ואני אשתדל מידי פעם להיכנס ולהשתתף במה שקורה כאן, אני לא יודעת כמה אני תורמת, אבל אני יודעת שכמה שאני משתפת יותר אנשים בשינויים שחלו בחיים שלי מאז שירדתי במשקל, כך זה נותן לי את הכח להמשיך ולהתמיד עוד יום ועוד יום ועוד יום, ולכן אני חושבת שהרבה פעמים אני יותר נתרמת מאשר תורמת. מלי

היי מירי ( מלני או מלי בשבילי את תמיד מירי )

טוב לראות אותך אחרי תקופה ארוכה כלכך. לאן נעלמת ? בטוח שאת מצליחה לשמור להחזיק ולתרום מכוחך ומנסיונך לאחרים. אצלי הכל בסדר ומהפעם האחרונה שראית אותי תאמיני או לא ירדתי למעלה מ30 קילו והיד עדיין נטויה. שבת שלום ענקון

ענקון, אני כל כך שמחה בישבילך.....

איך עשית את זה ???? חבל שלא יוצא לי לפגוש אותך, אתה בטח נראה נפלא. בינתיים הספקתי לקרוא שאתה מרגיש נפלא , וזה באמת הדבר הכי חשוב. מלי

בטח שזוכרים! ברוכים השבים!

עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
דיאטה
בחר
בחר